X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo proszę o interpretacje
Odpowiedz

Bardzo proszę o interpretacje

Oceń ten wątek:
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra juz :) dzis tempka mi spadla :-/ ale caly czas mnie ciekawi czy rzeczywiscie dostane @ tak szybko, poniewaz jak wspomnialam wyzej moje cykle ostatnie czasy sa dlugie ponad 35 dni wiec sama jestem ciekawa co to wyniknie. A ze to moj pierwszy cykl z ovu wiec nie wiem czego sie spodziewac.

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 9 listopada 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila X wiesz co jeżeli zwykle masz miesiączkę ok 35 dni to mymślę, że faktycznie teraz możesz mieć owulację, zwłaszcza, że ten roziągliwy śluz teraz występuję :) Tylko znowu tempka spada i to też jest zastanwiające ale zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać. Ja np miałam wcześniej płodny śluz i myślałam, że wtedy też bede miała owulację a tempka dopiero mi teraz zaczyna rosnąć więc wtedy raczej jej nie było.

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 9 listopada 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba jednak na to wychodzi z tym,ze no w tym cyklu zaobserwowalam bole piersi dosc szybko co widac na wykresie, bole podbrzusza itp. Podczas "niby owulacji" w 12 dc czulam silny bol prawego jajnika i w dodatku to plamienie no i skok temperatury. Dlatego tez zastanawia mnie czy rzeczywiscie to nie byla owulacja. Oj jeszcze wiele przede mna bo widze moj wykres nie jest taki prosty ;) nie powiem ciekawie jest sie w ten sposob poznawac :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 9 listopada 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dniach się wszystko okaże :) Nasz organzim lubi nam robić niespodzianki :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 9 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciazy juz nie podejrzewam po tym spadku temperatury, zastanawia sie bardziej kiedy przyjdzie @ juz niedlugo czy za 2 tyg :)

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis tempka podskoczyla :) oh jak ja nie lubie czekac na @. Juz sama nie wiem na dzien dzisiejszy co zwiastuja moje temperatury. Przed spadkiem myslalam,ze wszystko idzie w kierunku @ ze juz blizej niz dalej do testu. A teraz to juz nie wiem nic :) nie wiem jak interpretowac taki szybki skok temperatury w 12 dc. Nie widzialam tego na innych wykresach. Jesli to nie owulacja to czemu ta tempka tak podskoczyla i sie utrzymywala? Macie jakies teorie? Najblizsze dni pokaza czy to byla owulacja. Bo ja juz jestem zielona w tym temacie :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na temperaturę ma wpływ bardzo wiele czynników także ciężko powiedzieć, poczytaj sobie w pytaniach i odpowiedziach temat o pomiarze temperatury :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 11:30

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Linka :) czytalam pytania i odpowiedzi no i teoria wydawala mi sie prosta :) a w praktyce to jeszcze kuleje ;)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie w teorii tak wszystko pięknie wygląda a potem człowiek kmini co to na tym wykresie powychodziło ;) Też tak mam ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na poprzednim forum napisalam u mnie tego " albo" jest za duzo. Bo jakby tak sie przyjrzec to albo owulacja rzeczywiscie byla 12dc i dzis nadchodzi @, albo to dzis mam owulacje, albo zaciazylam ( w co wierze najmniej). No i wez tu czlowieku badz madry :) u Ciebie widze temperatura ladnie skoczyla :) trzymam kciuki :)

    ovufriend.pl
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dalej góry i pagóry... Chyba bezowulacyjny. Co myślicie?

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola1205 wrote:
    A u mnie dalej góry i pagóry... Chyba bezowulacyjny. Co myślicie?

    Paola ja sie niestety jeszcze tak dobrze nie znam na tych wykresach. Ksiazkowe wykresy łatwo mi ocenic ale jak juz cos zaczyna sie dziac to ja jestem zielona. Sama mam problem z moim wykresem, mimo,ze zapowiadal sie byc prosciutki ;)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wreszcie coś u mnie ruszyło bo już się zaczynałam martwić, widzisz Kamila X ja też myślałam, że owulację będę miała 18-19 dc tak jak ten rozciągliwy śluz występował a tu tempka ani nic, dopiero teraz chyba startuje :) Tyle, że ja mam cykle nieregularne, od 33 nawet do 43 więc wszystkiego mogę się spodziewać, dlatego też próbuje się obserwować to przynajmniej mniej więcej wiem co się dzieje ;) ale właśnie mniej więcej bo to dopiero początek moich obserwacji i wielkiej wprawy nie mam ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczny prosze o radę, co myslicie o moim wykresie, byla owulacja? jestem po prawdopodobnie cyklu bezowulacyjnym, a wczoraj po stosunku pojawilo sie rozowe plamienie i bardzo czuje lewy jajnik , w zasadzie cały czas a dzien wczesniej pikał niemilosiernie. proszę powiedzcie co myslicie

    7c88916c809a92c195577deab19b499d.png

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola dzieje się tam u Ciebie z tą tempką aż ciężko mi ocenić... Ale jeszcze trochę masz do terminu @ więc może się coś tam uwidoczni :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka czylii mamy podobnie z tymi cyklami. Dlugosc moich wyglada podobnie (ostatnie: 35,28,41,38) i jak tu nie zwariowac ;) no i ten cykl tez kto wie co zwiastuje :) moze ktos doswiadczony umialby sie wypowiedziec ale dla mnie to tych "albo" jest wiele. No nic nie pozostaje nam jak tylko czekac i korzystac z okazji kiedy sie da by nie pominac owulacji :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud nie widać póki co wyraźnego skoku, a długie masz cykle?

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    witajcie dziewczny prosze o radę, co myslicie o moim wykresie, byla owulacja? jestem po prawdopodobnie cyklu bezowulacyjnym, a wczoraj po stosunku pojawilo sie rozowe plamienie i bardzo czuje lewy jajnik , w zasadzie cały czas a dzien wczesniej pikał niemilosiernie. proszę powiedzcie co myslicie

    7c88916c809a92c195577deab19b499d.png

    Ja mysle,ze chyba jutro powinna skoczyc Ci tempka wiec dzialaj moja droga juz dzis :) jak dla mnie owulacja ja ta lala ;) chociaz podkreslam dopiero zaczynam z ovufriend.

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh, przepraszam nie doczytalam Twojego pytania :) mysle,ze owulacja byla :) plamienie, skok temperatury no i bol przemawia za tym. Trzymam kciuki :)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam dosc długie bo po 35-42 nawet sie zdarzaja ale tak jak wspomniałam poprzedni byl bezowulacyjny wiec moze tm razem bedzie krótszy i sensowniejszy. Martwi mnei ten sluz z krwią , pierwszy raz w zyciu mam tak, boje sie ze to moze na jajniku jakas torbiel albo cos

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ