X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo proszę o interpretacje
Odpowiedz

Bardzo proszę o interpretacje

Oceń ten wątek:
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katdud udosteonij Twoj wykres bo go nie widze. A ja cos czuje,ze jutro przyjdzie @ brzuch boli jakby juz byla tuz,tuz, wiec byc moze dzisiejsze plamienie to taki maly wstep :-) ah te moje cykle... Jak nie 40 dniowe to 26, ja Cie krece ;)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7c88916c809a92c195577deab19b499d.png


    moj wykres i dzisiaj mega dziwny spadek :(

    edit po 15 min - już wiem dlaczego pojawiła sie krew brązowa ze sluzem :(((((tym razem mlecznym sluzem ale jestt brązowo rozowy dosc sporo , no masakra jakas nie wiem co jest grane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 08:21

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej katdud nie mam pojecia co z Twoim wykresem, zapytaj moze n innym watku tam gdzie sa bardziej doswiadczone dziewczyny. Nie martw sie mysle,ze nie jest zle tylko po prostu moja wiedza jest zbyt mala by sie wypowiadac. A nie chce wprowadzac Cie w blad.

    Dzis 26 dc i przyszla @. A jeszcze niedawno rozmawialysmy o nieregularnosci.... Ciekawe czy to juz sie kwalifikuje czy jeszcze nie ;)

    ovufriend.pl
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myslicie o moim wykresie?; (

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    Co myslicie o moim wykresie?; (

    Ja nie widze Twojego wykresu, musisz go udostepnic :)

    ovufriend.pl
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepniony

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 ten spadek tempki to jakby na @ :(

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu tez mysle,ze na okres. Ja w tym cyklu tez tak mialam, spadek,na drugi dzień wzwyz poszlo i na trzeci @ cholerna :)
    Daj znac jak sie zakonczyl ten cykl :)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i chyba mam okres , krew zywa dość sporo i ból podbrzusza:(( masakra w 22 dniu cyklu chyba ze to 74 dzien a tamto krwawienie bylo sródcyklicznym :(

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    no i chyba mam okres , krew zywa dość sporo i ból podbrzusza:(( masakra w 22 dniu cyklu chyba ze to 74 dzien a tamto krwawienie bylo sródcyklicznym :(

    Glowa do gory, rozpoczyna sie nowy cykl i trzeba sie teraz na nim skupic :)
    Wiesz ja z reguly ostatnio mialam dluugie cykle a w tym @ przyszla w 26dc, co bylo dla mnie zaskoczeniem. Do samego konca watpilam w owulavje w 12dc a jednak to byla owulka.
    Tak wiec jak widac nie ma reguly i nasze cialo lubi sie z nami podroczyc. Rozpoczynamy wspolnie nowy cykl i oby byl dla nas szczesliwy :)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dzięki Kamilko , ja mam jednak jakieś złe przeczucia, bo no ten okres to nijak sie ma do tego mojego wykresu a bolu piersi który mam od zawsze !!! nie miałam ani troszkę i to już od września praktycznie :( nie wiem co sie ze mna dzieje ale nieciekawie to wyglada. Jajnik mnie nadal rwie niemiłosiernie

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co takiego Cie naprawde niepokoi?
    Bol piersi u mnie raz sie pojawia, potem zanika nawet na rok, potem znow sie pojawia...bole miesiaczkowe tez nie zawsze wystepuja a czasem to powalaja na lopatki. W tym cyklu moja owulacja byla tak silna,ze myslalam,ze to pecherz przeziebilam.
    Jesli naprawde sie niepokoisz to idz do ginekologa on rozwieje wszystki Twoje watpliwosci. No i nie bedziesz musiala sie stresowac tylko skupic sie na staraniach :)

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katdud a czy Ty w poprzednim cyklu robilas test ciazowy? Nie znam sie na temperaturach ale skoro mialas w terminie okresu plamienia to mogl nie byc okres. Zdarza sie,ze dziewczyny przez jakis czas maja plamienia w terminie @ gdy sa w ciazy. Tylko nie barfzo wiem czy tempka to potwierdza w Twoim przypadku. Ja na Twoim miejscu robilabym test.

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam i niestety ale negatywny , a jesli chodzi o to co teraz sie dzieje to nadal to nie jest prawdziwy okres tylko krew ze sluzem owszem czerwona ale nie miesiaczkowa jak dla mnie

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo to owulacja albo mysle rozpaczal Ci sie okres. Jesli jednak zadna z tych opcji nie moze byc mozliwa to wybierz sie do ginekologa. Zadzwon, umow sie i idz :) ja trzymam kciuki,zeby jednak okazalo sie,ze wszystko jest ok :) a zapewme okaze sie to jutro kiedy plamienia przejda zwykle krwawienie czyli @.

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kamilko no zobaczymy, ale jakoś nie czuje żeby to się w normalną miesiączke przerodziło. Czeka mnie wizyta ale najpierw chyba pojdę oznaczyc hormony, mam jakies przeczucie że z moją tarczycą coś może być nie tak. A ty widze że już plamisz bardziej , heh no niezle w sumie to mamy identyczny czas:) mi sie marzyło zajść w ciąże w listopadzie bo z chinskiego kalendarza to jedyny miesiąc kiesy wycodzi ze mam szanse na poczescie synka:) nie wierze w takie zabobony no ale fajnie by było:D

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz mam ewidentnie miesiaczke :-/ ale nie zrażam sie, mysle pozytywnie. Widocznie to nie moj moment :)
    Bede sie stresowac dopiero wtedy jesli doloze wszelkich staran a z ciazy beda nici bo jak do tej pory bralam wszystko na lajciku :)

    Zbadaj tarczyce, sama najlepiej sie orientujesz co moze byc nie tak. No i do ginekologa tez sie wybierz i opowiedz mu o swoich obawach. Moze cos zaradzi albo Cie uspokoi,ze mozesz smialo sie starac bo jestes zdrowa jak rybka :)

    Ja w zabobony tez nie wierze ale jak widze czarnego kota przecinajacego mi droge to ńie powiem zastanawiam sie nad krokami w tył ;) jak do tej pory przelecialo ich mnostwo ale jeszcze zaden nic oznaczal :).

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie zanikło, jajnik dalej pika promieniuje na noge, szyjka baardzo daleko i zamknieta, praktycznie nieosiągalna podczas badania - tak to teraz wygląda

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyzby jednak owulka? :) wydaje mi sie,ze jednak owulka.

    Na to wskazuje i szyjka, plamienie i jajniki, tylko skoku temp. brak ale na dniach moze sie pokazac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 20:08

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mozesz to udostepnij swoj wykres albo go wklej w sygnaturze :) bo znow go nie ma :)

    ovufriend.pl
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ