X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo proszę o interpretacje
Odpowiedz

Bardzo proszę o interpretacje

Oceń ten wątek:
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te cykle nieregularne nieźle potrafią namieszać no ale tak jak mówisz trzeba próbować i być dobrej myśli :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie takie cykle kwalifikuja sie do regularnych, chociaz wolalabym miec bardziej :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud skoro masz dłuższe cykle to może jeszcze tempka pójdzie w górę, plamienie może być również okołoowulacyjne, no i ból jajnika też może wskazywać na owulację, ale gdyby coś się jeszcze działo i będziesz się niepokoić to wybierz się do lekarza on na pewno najlepiej będzie wiedział co się może dziać.

    zem3wn15az3szllg.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za rady, lekarza mam w planach ale zawsze cos jest po drodze i brak czasu.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaedud mam nadzieję, że to tylko objawy owulacji i wszystko będzie w porządku :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila X to może moje też się kwalifikują do regularnych :) Zawsze myślałam, że nie ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, ja tez mysle,ze to objawy owulacji u Ciebie wystapily. Tylko skok temperatury jest niezbyt wyskoki ale to o niczym nie musi swiadczyc. Zobaczymy co pokaze jutro termometr. Poki co staraj sie nie zaprzepascic "mozliwej owulacji" :)

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka, tak czytalam na wielu forach,ze to cykle regularne sa. Sama tez mowilam,ze mam nieregularne a jednak sa regularne. Tydzien roznicy miedzy cyklami nie swiadczy i nieregularnosci. Czyli nawet to dla nas na plus :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że na plus :) Może taka natura, ja mam tak od zawsze. Możemy mówić, że mamy mało regularny ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wlasnie :) kurcze kusi mnie na test... Ale z drugiej strony poczekam jak mi sie rozwinie to plamienie dzisiaj. Chociaz juz nic nie widze, tylko z rana mialam plamki. Zwykle okres po prostu przychodzil pelna para :) hmmm... fajnie byloby gdyby jednak w tym 12dc cyklu to byl zwiastun owulki i teraz to plamienie to zwiastun ciazy. Ale nie chce sie nakrecac, chociaz chodzi mi to po glowie...

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasam też taki spadek temperatury występuję podczas ciąży jak miałaś wczoraj także trzymam kciuki :) Ale może być jeszcze za wczesnie na test to może poczekaj jeszcze troszeczkę :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam, poczekam. Najszybciej zrobie w weekend jak juz nie dam rady wytrzymac :) zobaczymy co wykres bedzie pokazywal i jak temperatura bedzie wygladac :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio też nie mogłam wytrzymać i testowałam za wczesnie ;) Taka już nasza kobiet niecierpliwa natura ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawse jest nadzieja,ze moze jednak. Z tego co zauwazylam to dziewczyny testuja 11 dni po owulacji i im wychodza kreski. Ale jak wiadomo nie u kazdego. No nic trzeba czekac i przygladac sie dalej co tam na wykresie sie dzieje. Mam nadzieje,ze tempka bedzie rosla :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego Ci życzę :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje :) i Tobie tez zycze aby ten cykl byl wlasnie "tym" ;)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądźmy dobrej myśli :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to ma związek ale od południa boli mnie w krzyzu z jednej strony z tej co pikal jajnik , to taki dziwny bol chwilowy ale pojawia sie co 30 sekund czasem co 1 minute i tak non stop.

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wasze wykresy są cudne , co ja bym dała za taki wykres:((((

    jeśli chodzi o testowanie, to w pierwszej ciązy testowałam też 11 dni po owu i była blada kreska beta 78 za 3 dni beta już ponad 300 i gruba krecha

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no teraz to juz sie zaczynam martwic, tego sluzu z krwia jest coraz wiecej, bo i ten bol w krzyzu , mam nadzieje ze nic mi tam nie pękło i nie mam jakiegos krwotoku wewn.
    :((

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ