X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo proszę o interpretacje
Odpowiedz

Bardzo proszę o interpretacje

Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 2 listopada 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam rownież dwa pytania: czy możliwe aby moja owulacja miała miejsce jednak 11-go? Oraz czy Wy rownież widzicie drogi skok po owulacji czy ja juz popadam w jakiś obłęd?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 listopada 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:28

    RofTW lubi tę wiadomość

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać tutaj jakby 2 skoki ale chyba o owulacji przesądził ten rozciągliwy śluz...

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Widać tutaj jakby 2 skoki ale chyba o owulacji przesądził ten rozciągliwy śluz...
    popieram sluz wskazuje ze byla owulacja plus skok.

  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nie chce sie nakręcać ale czytałam gdzieś,ze drugi skok moze świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka... Jak myślicie czy tak mogło byc?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak gdzieś czytałam, że już po owulacji może wystąpić taki jednodniowy spadek temperatury i potem znowu podskakuje i wtedy może świadczyć o tym, że doszło do zapłodnienia :) Okaże się za kilka dni, powodzenia :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Linka05. Zostały 3 dni do okresu a ja chyba zaczynam sie jednak nakręcać. Wczoraj chciałam sprawdzić gdzie tam moje szyjka sie podziewa i jej nie znalazłam! A za 3 dni powinnam dostać okres! Możliwe,ze była taka miękka ze jej nie wyczułam?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to szyjka po owulacji powinna być nisko i robi się twarda a gdy zbliża się okres to mięknie i może to być też oznaka ciąży ale ja dopiero zaczęłam badać swoją szyjkę i ekspertem w tej dziedzinie nie jestem ;) Hmmm zwykle dziewczyny piszą, że ciężko im ją znaleźć bo jest za wysoko a co do miękkości to nie wiem ale ogólnie badanie tej szyjki to nie jest prosta sprawa ;) ... a długo badasz szyjkę?

    RofTW lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Ty w sumie dopiero zaczynam :) ale od przyszłego cyklu postaram sie robić to bardziej systematycznie. Badasz ją codziennie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 12:56

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może dlatego miałaś jakieś problemy z jej znalezieniem ;) Ja też czasem się muszę "nagrzebać" zanim się zorientuje czy to na pewno ona ;) Badam ją codziennie wieczorem ale nie zaczęłam od początku cyklu bo dopiero niedawno zalogowałam się na to forum i jakoś tak postanowiłam spróbować :) Miejmy nadzieję, że z cyklu na cykl lepiej to opanujemy, chyba, że nie będzie to już potrzebne :D

    zem3wn15az3szllg.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok nastąpił 16 dc,po szczycie sluzu i weszłaś wtedy w fazę lutealną czyli wyższych temperatur. Wahania temperatur w tej fazie moga byc spowodowane różnymi sprawami, najczęściej problemami z ciałkiem żółtym. Oczywiście ciążą jest bardzo prawdopodobna ale z tych temperatur w drugiej fazie nie da się stwierdzić zagnieżdżenia, najlepiej zrób test i już będziesz wiedzieć co i jak :) Powodzenia

    RofTW lubi tę wiadomość

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle,ze jednak poczekam te 3 dni do okresu bo jednak cos czuje, ze nadejdzie :) ale dziekuje

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak za 3 dni nie przyjdzie to testuj, w dniu spodziewanej miesiączki wynik będzie pewniejszy :)

    RofTW lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja się podłączę prosząc o interpretację wykresu:) To mój pierwszy cykl, w którym zaczęłam dokładniejszą obserwację swojego ciała, bo jak to mówi moja mama 'nie zawsze jest tak, jak się chce'. Od przyszłego cyklu zacznę szukać swojej szyjki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 14:36

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Jak za 3 dni nie przyjdzie to testuj, w dniu spodziewanej miesiączki wynik będzie pewniejszy :)

    Chyba,ze przyjdzie miesiaczka... Chociaz mam cichutka nadzieje,ze nie przyjdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 14:11

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli, to podstawa :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka bardzo ładny wzrost tempki, wygląda obiecująco :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Trzeba być dobrej myśli, to podstawa :)

    Linko tylko,ze jak jestem dobrej myśli to potem płacze a ja wolałabym sie jednak pozytywnie zaskoczyć niz znowu przepłakać cały dzień... ;)

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, w końcu każdej z nas zależy i to przykre, że się nie udaje ale właśnie nawet wtedy trzeba sobie powiedzieć, że przede mną kolejny cykl i kolejna szansa i się nie załamywać :)Wiem, że łatwo powiedzieć a trudno zrobić ale po to tu jesteśmy żeby się wspierać :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, że będąc aktywną na takich stronach widzimy ile par stara się o dziecko, ile trudu, nerwów i wyrzeczeń nas to kosztuje..a mimo to w Polsce jest tyle niechcianych ciąż :(
    Ostatnio ciągle z ironią powtarzam mojemu mężowi: 'jakiego trzeba mieć pecha żeby mieć 15 lat i być w ciąży..' Przecież to nie takie proste żeby zajść w ciążę.

    rzęsa85 lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ