X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 19 maja 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Kika będzie dobrze! Zlecili więcej badań ?
    Tak zlecili aminopunkcje ale boję się ją wykonać w końcu i tak nie usunę bo dla mnie każde życie jest cenne

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 19 maja 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Czekam na info z wizyty🤞🏻😍
    U mnie dziś 11 dpo według mnie test negatywny.


    Ja juz po wizycie ale jakoś nic konkretnego lekarz nie chciał mi powiedzieć pecherzyki wolno rosna.
    Nie chcial mi powiedzieć wymiarów, powiedzial tylko ze lewy się ruszył i z niego powinna być owu. Dal mi 2 zastrzyki jak to powiedzial na podrasowanie i w poniedziałek kolejny podgląd. Juz wiem ze w tym cyklu nic nie będzie ... i jeszcze starego grypa dopadła wiec odpuszczam cykl i na dodatek likwiduja firmę w której pracuje wiec super informacje dzis dostalam. Znikam na kilka dni musze pozbierać wszystkie myśli 😞 kochana trzymam kciuki całym serduchem żebyś zobaczyla upragnione kreseczki 🥰🥰🥰❤❤ dam znać ewentualnie w poniedziałek czy coś się zmieniło.

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 19 maja 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Ja juz po wizycie ale jakoś nic konkretnego lekarz nie chciał mi powiedzieć pecherzyki wolno rosna.
    Nie chcial mi powiedzieć wymiarów, powiedzial tylko ze lewy się ruszył i z niego powinna być owu. Dal mi 2 zastrzyki jak to powiedzial na podrasowanie i w poniedziałek kolejny podgląd. Juz wiem ze w tym cyklu nic nie będzie ... i jeszcze starego grypa dopadła wiec odpuszczam cykl i na dodatek likwiduja firmę w której pracuje wiec super informacje dzis dostalam. Znikam na kilka dni musze pozbierać wszystkie myśli 😞 kochana trzymam kciuki całym serduchem żebyś zobaczyla upragnione kreseczki 🥰🥰🥰❤❤ dam znać ewentualnie w poniedziałek czy coś się zmieniło.


    Ech co za dzień :( mocno ściskam i wierze ze nic straconego ! Bywaly takie skreślone cykle gdzie nagle zaskoczyło. Jak będziesz miała sile i chęci do nas wrócić to chętnie się dowiem co i jak u Ciebie. ❤️
    A zastrzyki pomogą im pęknąć. Widać ze masz fajnego lekarza bo ładnie Cię monitoruje.

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 19 maja 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Ech co za dzień :( mocno ściskam i wierze ze nic straconego ! Bywaly takie skreślone cykle gdzie nagle zaskoczyło. Jak będziesz miała sile i chęci do nas wrócić to chętnie się dowiem co i jak u Ciebie. ❤️
    A zastrzyki pomogą im pęknąć. Widać ze masz fajnego lekarza bo ładnie Cię monitoruje.

    Zastrzyk jest zeby pecherzyk troche podskoczył - nie na pęknięcie, zobaczymy czy on wgl cos ruszy. Strasznie sie balam sama go zrobić bo nigdy tego nie robiłam ale jakoś dalam rade kolejny w sobotę :(

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 20 maja 2022, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Tak zlecili aminopunkcje ale boję się ją wykonać w końcu i tak nie usunę bo dla mnie każde życie jest cenne

    Strasznie mi przykro, że tak wyszło. Mam nadzieje, ze dzieciątko urodzi się jednak zdrowe, znam taki przypadek, a znowu u innej znajomej mówili, ze wszystko ok, a dziecko urodzilo sie z zespolem Downa, także nie przewidzi nawet lekarz wielu rzeczy. Wierzę, że będzie dobrze. 😚🙂

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 23 maja 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Ech co za dzień :( mocno ściskam i wierze ze nic straconego ! Bywaly takie skreślone cykle gdzie nagle zaskoczyło. Jak będziesz miała sile i chęci do nas wrócić to chętnie się dowiem co i jak u Ciebie. ❤️
    A zastrzyki pomogą im pęknąć. Widać ze masz fajnego lekarza bo ładnie Cię monitoruje.

    Hej dziewczynki u mnie klapa na całości zastrzyki nie pomogły pecherzyki zatrzymały się i nie rosna,poprawiło się endometrium jest piękne, grubiutkie.
    Lekarza mojego nie było usg robil mi inny lekarz. Jutro mam wizytę u swojego wiec pewnie dostane dupka na wywołanie okresu. Przez weekend przemyślałam sobie wszystko i nie poddam się walczę do końca.
    Kochana a jak u Ciebie wyglada sytuacja ??

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 24 maja 2022, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Hej dziewczynki u mnie klapa na całości zastrzyki nie pomogły pecherzyki zatrzymały się i nie rosna,poprawiło się endometrium jest piękne, grubiutkie.
    Lekarza mojego nie było usg robil mi inny lekarz. Jutro mam wizytę u swojego wiec pewnie dostane dupka na wywołanie okresu. Przez weekend przemyślałam sobie wszystko i nie poddam się walczę do końca.
    Kochana a jak u Ciebie wyglada sytuacja ??
    Nigdy sie nie poddawaj,ja wyluzowalam i seks jakosciowo jest lepszy.Wszystko przyjdzie z czasem 😁

    Ola-Ola1992 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 24 maja 2022, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Nigdy sie nie poddawaj,ja wyluzowalam i seks jakosciowo jest lepszy.Wszystko przyjdzie z czasem 😁

    Teraz musze skupić się na szukaniu nowej pracy :) moze to jakiś znak byl ze jeszcze musimy na dzidziusia poczekać :) wszystko jest gdzieś tam u góry zapisane :) a ten caly stres i myśli ciagle kurcze sa wiec pora chyba odetchnąć.

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 24 maja 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzac testami i temp owulacje i tak musze inaczej nwm kiedy ją mam raz pojawila sie 18dc a teraz 23dc lub 24dc i tak nie wiadomo💁‍♀️jesli nie testy i tempka to sex co drugi dzien ale w moim przypadku i partnera to niemozliwe bo sie mijamy zmianami pracy

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Małami7 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 25 maja 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już 4 dzień bez @dzis zrobiłam test ale negatywny wyszedł. Więc pewno za niedługo i @ się pojawi...

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 26 maja 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny cos tu ostatnio bardzo cicho a ja czekam na dobre wiesci od Was 😉

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 26 maja 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Hejka dziewczyny cos tu ostatnio bardzo cicho a ja czekam na dobre wiesci od Was 😉

    Hejka :)
    Też właśnie dzisiaj miałam pisać ze cos ucichło.

    Ja juz sie zebrałam po tym moim nieudanym cyklu chociaz lekarz chce spróbować bo jego zdaniem cykl nie jest stracony. Endometrium jest piękne grubiutkie a on chce uratować pecherzyk. Robie sobie zastrzyki ale ja juz mu powiedziałam że ja tego nie widzę ale no zobaczymy nic nie szkodzi spróbować.

    Kupilam sobie e-booka z akademi plodnosci jak pokonać pcos wiec plan na czerwiec jest taki : ruszyć tyłek, zdrowo jesc i szukać pracy 😘 co mam być to bedzie

  • MamaH Koleżanka
    Postów: 68 9

    Wysłany: 27 maja 2022, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny😉 pomożecie? Dla mnie te wykresy to wciąż czarna magia. Staramy się z mężem od października, cykle mam krótkie 24-26 dni. Co każdy cykl się nastawiam ,że będzie pięknie , a potem rozczarowuje. Jak patrzę na mój wykres , to jakoś mi nadzieja nawet tym razem nie przychodzi. Możecie na niego spojrzeć? Co sądzicie?

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 27 maja 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Hejka :)
    Też właśnie dzisiaj miałam pisać ze cos ucichło.

    Ja juz sie zebrałam po tym moim nieudanym cyklu chociaz lekarz chce spróbować bo jego zdaniem cykl nie jest stracony. Endometrium jest piękne grubiutkie a on chce uratować pecherzyk. Robie sobie zastrzyki ale ja juz mu powiedziałam że ja tego nie widzę ale no zobaczymy nic nie szkodzi spróbować.

    Kupilam sobie e-booka z akademi plodnosci jak pokonać pcos wiec plan na czerwiec jest taki : ruszyć tyłek, zdrowo jesc i szukać pracy 😘 co mam być to bedzie
    Najwazniwjsze to miec postanowienia trzymam mocno kciuki za Twoj cykl 😁

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 27 maja 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaH wrote:
    Hej dziewczyny😉 pomożecie? Dla mnie te wykresy to wciąż czarna magia. Staramy się z mężem od października, cykle mam krótkie 24-26 dni. Co każdy cykl się nastawiam ,że będzie pięknie , a potem rozczarowuje. Jak patrzę na mój wykres , to jakoś mi nadzieja nawet tym razem nie przychodzi. Możecie na niego spojrzeć? Co sądzicie?
    Wyglada to dobrze,tempka musi sie uttzymac na tym poziomie przez 18 dni wtedy mozna sprawdzic czy to ciaza🙂

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 27 maja 2022, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Najwazniwjsze to miec postanowienia trzymam mocno kciuki za Twoj cykl 😁


    Ten cykl jest stracony wedlug mnie ale miejmy nadzieję że kolejny bedzie troche lepszy 🙂

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 27 maja 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Najwazniwjsze to miec postanowienia trzymam mocno kciuki za Twoj cykl 😁

    Kochana a jak u Ciebie wyglada sytuacja :) ??

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 27 maja 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Kochana a jak u Ciebie wyglada sytuacja :) ??
    Dzis jestem 2 dpo domniemanej owulacji.Never give up! Mam nadzieje ze cos z tego bedzie

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 27 maja 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Dzis jestem 2 dpo domniemanej owulacji.Never give up! Mam nadzieje ze cos z tego bedzie

    Trzeba być dobrej myśli :) wcinaj ananasa i migdałki :)

  • MamaH Koleżanka
    Postów: 68 9

    Wysłany: 27 maja 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Wyglada to dobrze,tempka musi sie uttzymac na tym poziomie przez 18 dni wtedy mozna sprawdzic czy to ciaza🙂
    Tak myślisz? Bo ja już jakoś tak jestem nastawiona ,że się nie udało znowu. Nie wiem dlaczego.

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ