X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 12 maja 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po monitoringu. Owu było, ciałko żółte krwotoczne… mówił ze wolałby żeby był „flak”
    Od dziś do 27dc progesteron.

    Księżna lubi tę wiadomość

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 12 maja 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Ja już po monitoringu. Owu było, ciałko żółte krwotoczne… mówił ze wolałby żeby był „flak”
    Od dziś do 27dc progesteron.

    Kurcze ciekawe dlaczego Ci tak powiedzial "wolałby żeby był flak "

    To teraz czekamy na testowanko :) 🍀🍀🍀 bedzie pieknie :) 🥰

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 12 maja 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Ja już po monitoringu. Owu było, ciałko żółte krwotoczne… mówił ze wolałby żeby był „flak”
    Od dziś do 27dc progesteron.
    O co chodzi flak?

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 12 maja 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    O co chodzi flak?

    Wytłumaczył mi ze jak przebijesz balona to robi się flak
    I takim flakiem jest tez pęcherzyk jak pęka 😁

    Księżna, Nadzieja🤗, Ola-Ola1992 lubią tę wiadomość

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 13 maja 2022, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z progesteronem ? Mówił żebym brała od 17dc do 27dc. On hamuje miesiączkę? Czy wszystko normalnie sie odbywa ? Bo nie chce potem kilka dni czekać aż sie zacznie, wolałbym żeby wszystko było normalnie 😁
    Pierwszy raz biorę progesteron

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 maja 2022, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z progesteronem ? Mówił żebym brała od 17dc do 27dc. On hamuje miesiączkę? Czy wszystko normalnie sie odbywa ? Bo nie chce potem kilka dni czekać aż sie zacznie, wolałbym żeby wszystko było normalnie 😁
    Pierwszy raz biorę progesteron

    Ja brałam duphaston to zazwyczaj @ przychdziła za 3/4 dni :)

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 13 maja 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:

    Księżna wrote:
    Patrze, ze i u Ciebie dzis spadek, widzialam cudne wykresy, gdzie nagle tempka odbiła w górę, życzę nam takiego cudu,....

    Wykrakalam nam czy co? U mnie też odbila dzis temp. w górę 37,12. KOFI jak się czujesz, jak na okres? Ilu dniowe masz cykle? Ja jeszcze nic, wczoraj na wieczór zaczely mnie bolec piersi, chyba progesteron podskoczył, czy tak może być przed okresem? Może cykl się wydłużył.

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 13 maja 2022, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:

    Księżna wrote:
    Patrze, ze i u Ciebie dzis spadek, widzialam cudne wykresy, gdzie nagle tempka odbiła w górę, życzę nam takiego cudu,....

    Wykrakalam nam czy co? U mnie też odbila dzis temp. w górę 37,12. KOFI jak się czujesz, jak na okres? Ilu dniowe masz cykle? Ja jeszcze nic, wczoraj na wieczór zaczely mnie bolec piersi, chyba progesteron podskoczył, czy tak może być przed okresem? Może cykl się wydłużył.

    Mam cykle 27-28 dni. Ja się raczej nastawiam na okres, bo miałam też dziś lekkie brązowe plamienie (mam takie plamienia przed okresem od ciąży biochemicznej), brałam z tego powodu w tym cyklu duphaston, ale jak widać jeszcze nie pomógł. Mnie piersi bolą już od wielu dni :( także nie wiem co z tą temperaturą u mnie, ale pewnie max jutro przyjdzie okres.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2022, 07:47

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 13 maja 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Mam cykle 27-28 dni. Ja się raczej nastawiam na okres, bo miałam też dziś lekkie brązowe plamienie (mam takie plamienia przed okresem od ciąży biochemicznej), brałam z tego powodu w tym cyklu duphaston, ale jak widać jeszcze nie pomógł. Mnie piersi bolą już od wielu dni :( także nie wiem co z tą temperaturą u mnie, ale pewnie max jutro przyjdzie okres.

    Tez okres zaczyna się u mnie brązowymi plamieniami, ale progesteron mam dobry. Na razie u mnie bez plamien, a cykle dwa ostatnie byly 25-26 dni a inne 28, z tym że już dwa dni przed okresem plamienia były. Albo na sezon letni wydłużył się cykl, takie zmiany miewam albo kurcze nie wiem cud bedzie, ale już się nie nastawiam.

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 13 maja 2022, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Tez okres zaczyna się u mnie brązowymi plamieniami, ale progesteron mam dobry. Na razie u mnie bez plamien, a cykle dwa ostatnie byly 25-26 dni a inne 28, z tym że już dwa dni przed okresem plamienia były. Albo na sezon letni wydłużył się cykl, takie zmiany miewam albo kurcze nie wiem cud bedzie, ale już się nie nastawiam.

    Będziesz robiła jeszcze test? 😊

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 13 maja 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Będziesz robiła jeszcze test? 😊

    Mialam w domu z czułością 25 tylko i bałam się, nie zrobilam 🙈czekam jeszcze. A Ty? Bo plamienia i temp. w górze to też może być implantacyjne, ale mamy zagadki.😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2022, 09:42

    Koala27 lubi tę wiadomość

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 13 maja 2022, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Mialam w domu z czułością 25 tylko i bałam się, nie zrobilam 🙈czekam jeszcze. A Ty? Bo plamienia i temp. w górze to też może być implantacyjne, ale mamy zagadki.😁

    Ja nie... No chyba że jakimś cudem nie dostanę okresu w weekend 😅😋

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 13 maja 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś was miał po progesteronie (besins) zawroty głowy? Tak mi dziwnie się kręci w głowie 🤯

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 13 maja 2022, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po progesteronie bardzo zle sie czulam dostalam alergii pod pachami palilo az spac nie moglam lekarz kazal mi odlozyc skonsultyj z lekarzem te zawroty

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 13 maja 2022, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miał ktoś z was po owulacji ciałko krwotoczne ? Bo nie wiem jak to zrozumieć. Czy szansa jest czy skreślać cykl

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 maja 2022, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Miał ktoś z was po owulacji ciałko krwotoczne ? Bo nie wiem jak to zrozumieć. Czy szansa jest czy skreślać cykl

    Ja w tamtym cyklu miałam ciałko krwotoczne zawsze jest po owu :) i potem przekształca się w ciałko zółte :) cyklu nie skreślaj bo wykresik masz piekny i wszystko będzie ok :)

    Mialam dac znać jak czuje się po Clo :) jutro juz biore ostatni dzień i jest ok czasami czuje bulgotki w jajnikach wiec moze pracuja :)

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 13 maja 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Ja w tamtym cyklu miałam ciałko krwotoczne zawsze jest po owu :) i potem przekształca się w ciałko zółte :) cyklu nie skreślaj bo wykresik masz piekny i wszystko będzie ok :)

    Mialam dac znać jak czuje się po Clo :) jutro juz biore ostatni dzień i jest ok czasami czuje bulgotki w jajnikach wiec moze pracuja :)

    Ok czyli dobrze wyczytałam na internecie. Pewnie progesteron tak działa na temp. Nie nastawiam się
    🙈

    O super ze po clo jest dobrze, ja tez czułam mocniej jajniki 😁 kiedy usg ? W pon dobrze pamietam ?

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 maja 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Ok czyli dobrze wyczytałam na internecie. Pewnie progesteron tak działa na temp. Nie nastawiam się
    🙈

    O super ze po clo jest dobrze, ja tez czułam mocniej jajniki 😁 kiedy usg ? W pon dobrze pamietam ?

    Wtorek o 20 :) jestem ciekawa czego nowego się dowiem tym razem od doktorka :)

    A ty kiedy idziesz teraz do swojego doktorka ? :)

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 13 maja 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Wtorek o 20 :) jestem ciekawa czego nowego się dowiem tym razem od doktorka :)

    A ty kiedy idziesz teraz do swojego doktorka ? :)

    Jeśli się nie uda to chyba w następnym cyklu się nie uda pójść bo lecimy na wakacje 5 czerwca. A owulacja mi coś koło tego wypada a doktorek tez na wakacjach będzie. Wiec następny cykl raczej bez monitoringu. Chyba ze pójdę do innego. Wezmę znowu clo i bez monitoringu będziemy chyba próbować.

    Trzymam kciuki za twoja wizytę i na pewno będzie wszystko Oki 😍😍

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 maja 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Jeśli się nie uda to chyba w następnym cyklu się nie uda pójść bo lecimy na wakacje 5 czerwca. A owulacja mi coś koło tego wypada a doktorek tez na wakacjach będzie. Wiec następny cykl raczej bez monitoringu. Chyba ze pójdę do innego. Wezmę znowu clo i bez monitoringu będziemy chyba próbować.

    Trzymam kciuki za twoja wizytę i na pewno będzie wszystko Oki 😍😍

    Oj kolejnej stymulacji nie będziesz potrzebować :) na wakacje pojedziesz z fasolka w brzuszku 🥰coś tak czuje :)

    Ja się nie nastawiamn na ten cykl co ma być to bedzie.

    xvwb1994 lubi tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ