X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 11 maja 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Gratuluje Basia i Księżna❤️

    U mnie jakieś anomalie 😔

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 11 maja 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Niestety kolejne negatywne😔, a temp. sobie rośnie, przecież to jest sprzeczne, bóli miesiączkowych jeszcze nie mam, cięższe i lekko wrażliwe piersi. Ostatnie dwa cykle miałam 25 -26 dniowe. Najdluzsze mam 28-29. Zglupialam patrząc na mój wykres, dzis 27 dc, co sądzicie?

    Patrzyłam na twój wykres i fakt dziwne akcje. Masz możliwość podjechania na betę?
    Mi np w dzień okresu się nawet temp utrzymuje dosyc wysoko.

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 11 maja 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Ja zawsze zaczynam około 10dc :) wcześniej miałam owulacje 14/15dc a clo przyspieszyło. Wole zrobić więcej testów niż przegapić 🙈
    To tez trzymam kciuki ze samopoczucie będzie do końca dobre :)

    Ja zacznę sobie sprawdzać jak okres minie :) testow mam pod dostatkiem wiec moge testowac :)

    xvwb1994 lubi tę wiadomość

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 11 maja 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Patrzyłam na twój wykres i fakt dziwne akcje. Masz możliwość podjechania na betę?
    Mi np w dzień okresu się nawet temp utrzymuje dosyc wysoko.

    Mam możliwość, jestem w pracy, ale nie mam problemu wyjść na chwilę, alaba mam 2 minutki od miejsca pracy. Chyba mniej mnie zasmuci okres niz zobaczenie negatywnej bety 😐. Jutro moje urodziny, a ja przeżywam ogromny smutek przez ten pozytywny test, dlaczego taki wyszedl i zrobil tyle nadziei.

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 11 maja 2022, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Mam możliwość, jestem w pracy, ale nie mam problemu wyjść na chwilę, alaba mam 2 minutki od miejsca pracy. Chyba mniej mnie zasmuci okres niz zobaczenie negatywnej bety 😐. Jutro moje urodziny, a ja przeżywam ogromny smutek przez ten pozytywny test, dlaczego taki wyszedl i zrobil tyle nadziei.
    Falszywie pozytywne testy sie zdazaja ale bardzo rzadko jestem w szoku ze tak wyszlo i sie zastanawiam czy to wogole mozliwe🤷‍♀️

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 11 maja 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Niestety kolejne negatywne😔, a temp. sobie rośnie, przecież to jest sprzeczne, bóli miesiączkowych jeszcze nie mam, cięższe i lekko wrażliwe piersi. Ostatnie dwa cykle miałam 25 -26 dniowe. Najdluzsze mam 28-29. Zglupialam patrząc na mój wykres, dzis 27 dc, co sądzicie?

    Też myślę że jedynie beta wyjaśni sytuację, trzymam kciuki ✊

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 11 maja 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę też że jesteśmy w tym samym momencie cyklu Księżna i u mnie też temp dziś trochę w górze, ale testy negatywne. Mam nadzieję, że te negatywy u Ciebie to jakieś wadliwe testy i ten pozytywny okaże się być prawdziwy

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 11 maja 2022, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Widzę też że jesteśmy w tym samym momencie cyklu Księżna i u mnie też temp dziś trochę w górze, ale testy negatywne. Mam nadzieję, że te negatywy u Ciebie to jakieś wadliwe testy i ten pozytywny okaże się być prawdziwy

    Trzymam kciuki👊🍀, ładny masz wykres, są widoczne spadki mozliwe podczas zagnieżdżenia, dużo ciążowych wykresów takich widzialam. Te 13-15 dni po owu to zawsze zagadki. Już zostało 2 dni do miesiączki więc chyba poczekam poobserwuje temperature, bo szkoda mi kasy na betę 40-45 zł jakos tyle umnie kosztuje, jak się wydarzy cud, że do 15 maja nie dostanę okresu to pójdę na betę. Jutro zrobię rano jeszcze jeden urodzinowy test jak temp. nie spadnie.

    Kofii lubi tę wiadomość

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 11 maja 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Falszywie pozytywne testy sie zdazaja ale bardzo rzadko jestem w szoku ze tak wyszlo i sie zastanawiam czy to wogole mozliwe🤷‍♀️

    Ja obstawiam dwie wersje, albo coś tam się próbowało zagnieździć i beta podskoczyła, ale się nie udało i potem stąd te negatywy albo udało się zagnieżdżenie i na chwilę beta wyżej podskoczyła, a potem zmalała i jest niewykrywalna jeszcze przez testy i mnie zaskoczy za chwilę pozytywnym testem, zaraz sobie ponownie urośnie. Hahahaha😆😆

    Nadzieja🤗 lubi tę wiadomość

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 11 maja 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Trzymam kciuki👊🍀, ładny masz wykres, są widoczne spadki mozliwe podczas zagnieżdżenia, dużo ciążowych wykresów takich widzialam. Te 13-15 dni po owu to zawsze zagadki. Już zostało 2 dni do miesiączki więc chyba poczekam poobserwuje temperature, bo szkoda mi kasy na betę 40-45 zł jakos tyle umnie kosztuje, jak się wydarzy cud, że do 15 maja nie dostanę okresu to pójdę na betę. Jutro zrobię rano jeszcze jeden urodzinowy test jak temp. nie spadnie.

    Podziwiam za cierpliwość,ja w Twojej sytuacji pewnie już bym leciała na betę 😂 ale w taki razie czekam na info jaka będzie sytuacja za te 2-3 dni 💪✊💞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2022, 18:16

    Księżna lubi tę wiadomość

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 11 maja 2022, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Ja obstawiam dwie wersje, albo coś tam się próbowało zagnieździć i beta podskoczyła, ale się nie udało i potem stąd te negatywy albo udało się zagnieżdżenie i na chwilę beta wyżej podskoczyła, a potem zmalała i jest niewykrywalna jeszcze przez testy i mnie zaskoczy za chwilę pozytywnym testem, zaraz sobie ponownie urośnie. Hahahaha😆😆
    Oby byla ta druga wersja trzymam kciuki 🤞

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 12 maja 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny negatyw, tempka spadla, wiec czekam na okres. Poprosze o urodzinowe pocieszenie 😜

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 12 maja 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Widzę też że jesteśmy w tym samym momencie cyklu Księżna i u mnie też temp dziś trochę w górze, ale testy negatywne. Mam nadzieję, że te negatywy u Ciebie to jakieś wadliwe testy i ten pozytywny okaże się być prawdziwy

    Patrze, ze i u Ciebie dzis spadek, widzialam cudne wykresy, gdzie nagle tempka odbiła w górę, życzę nam takiego cudu, ale ja nastawiam się na okres, mam nadzieję, że mnie dziś nie zaskoczy w białych spodniach 😂. Trochę mnie zasmucily te negatywne w mojej sytuacji z jakby pozytywnym testem jednym, ale już posmucilam sie i czekam na kolejne dni płodne. Pozostałym staraczkom tez życzę pozytywnego nastawienia do kolejnych cykli.

  • Natt Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 12 maja 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny pod językiem mam narazie stała temperaturę, ale od 3 dni kontrolnie sprawdzam też w pochwie o różnych godzinach, ale po odpoczynku, przed wczoraj 37 wczoraj 36,9 dziś 36,8 wygląda na spadek 😭 termin miesiączki na niedzielę, czy coś z tego jeszcze będzie?

    Córka z 2023
    6 miesięcy starań

    Kwiecień 2024 druga runda starań 🤱
  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 12 maja 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt wrote:
    Hej, dziewczyny pod językiem mam narazie stała temperaturę, ale od 3 dni kontrolnie sprawdzam też w pochwie o różnych godzinach, ale po odpoczynku, przed wczoraj 37 wczoraj 36,9 dziś 36,8 wygląda na spadek 😭 termin miesiączki na niedzielę, czy coś z tego jeszcze będzie?

    Wiesz temperatura po przebudzeniu (nie wstając z łóżka)o stałej porze i najlepiej w pochwie. W ustach wystarczy ze w innym miejscu pomiar zrobić j już masz inny wynik. Sprawdzanie temp o różnych porach dnia jest ogólnie bez sensu.

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 12 maja 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Kolejny negatyw, tempka spadla, wiec czekam na okres. Poprosze o urodzinowe pocieszenie 😜
    Wszystkiego co najlepsze i oby jak najszybciej spelnilo sie marzenie malej fasolki 🥰🥰

    Księżna lubi tę wiadomość

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 12 maja 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Wiesz temperatura po przebudzeniu (nie wstając z łóżka)o stałej porze i najlepiej w pochwie. W ustach wystarczy ze w innym miejscu pomiar zrobić j już masz inny wynik. Sprawdzanie temp o różnych porach dnia jest ogólnie bez sensu.
    Jak Twoj monitoring ?

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 12 maja 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Patrze, ze i u Ciebie dzis spadek, widzialam cudne wykresy, gdzie nagle tempka odbiła w górę, życzę nam takiego cudu, ale ja nastawiam się na okres, mam nadzieję, że mnie dziś nie zaskoczy w białych spodniach 😂. Trochę mnie zasmucily te negatywne w mojej sytuacji z jakby pozytywnym testem jednym, ale już posmucilam sie i czekam na kolejne dni płodne. Pozostałym staraczkom tez życzę pozytywnego nastawienia do kolejnych cykli.

    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 🥳
    No niestety spadek, zrobiłam też dziś test i oczywiście negatyw, smutno, ale no cóż. Oby w kolejnym cyklu nam się udało ✊😊

    Księżna lubi tę wiadomość

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 12 maja 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia dziewczyny.

    Uda się na pewno, nie wiem kiedy, ale uda się każdej z nas🥰

    Kofii lubi tę wiadomość

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 12 maja 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Dziękuję za życzenia dziewczyny.

    Uda się na pewno, nie wiem kiedy, ale uda się każdej z nas🥰

    Kochana wszystkiego najlepszego 😍
    Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń 🙂😘😘🍀

    Księżna lubi tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ