X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Yass Koleżanka
    Postów: 51 1

    Wysłany: 7 maja 2022, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to znowu ja - największy nerwus. Dziś 36 dzień cyklu, dalej bez okresu. Ostatni miałam 2 kwietnia, cykle mam nieregularne, ale rzadko i dawno nie miałam ponad 36 dni (ostatnio 31, 31, 34, 32) plus zawsze czuję, że nadejdzie miesiączka. Zrobiłam dziś betę, jest negatywna. Jak pisałam stosunki zawsze w prezerwatywie, brałam na początku cyklu antybiotyk na infekcję w pochwie, przeżywam ogromny stres tym spóźnieniem. Temperatura wciąż wysoka z rana (36,8-37), śluzu bardzo mało, lekkie pobolewania i kłucia w podbrzuszu, ale nie aż takie co zawsze.. Czekać spokojnie na okres, który może być spóźniony? Czy ta beta może mnie uspokoić? Ginekologa mam na koniec maja na razie zapisanego..

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 7 maja 2022, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Hej dziewczyn :)
    Owu lada moment. Test rano był pozytywny.
    Usg potwierdziło. Endometrium 7.5 mm i już jakiś płyn powoli się zaczyna. Tego nie skumalam.
    Pęcherzyk jest jeden ale mówi ze bardzo ładny. Owu typuje na jutro z prawego jajnika :)

    W czwartek po pracy jadę sprawdzić do niego czy pęcherzyk pękł. Obstawia ze to formalność skoro pękały wcześniej. :)

    Kamień z serca !

    https://zapodaj.net/c979bca610894.jpg.html

    I To jest super info :)😘😘
    Wiec teraz działajcie :)
    TRZYMAM KCIUKI :) a ja czekam na szanowna Panią i zaczynam stymulację 🙂😘

    xvwb1994, Księżna lubią tę wiadomość

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 7 maja 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    I To jest super info :)😘😘
    Wiec teraz działajcie :)
    TRZYMAM KCIUKI :) a ja czekam na szanowna Panią i zaczynam stymulację 🙂😘

    I ja trzymam kciuki za twoja stymulację. Byłam anty clo bo się bałam ale jednak ładnie zadziałało na mnie. Zobaczymy jaki będzie finał ale mamy mocny luz☺️❤️

    Księżna lubi tę wiadomość

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 7 maja 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    I ja trzymam kciuki za twoja stymulację. Byłam anty clo bo się bałam ale jednak ładnie zadziałało na mnie. Zobaczymy jaki będzie finał ale mamy mocny luz☺️❤️

    Ja dzis gadalam z moja kuzynka na temat clo :) i obecnie jest w ciąży za 2 razem się udało :) i dala mi właśnie swoje zapasy witaminek, testow i clo :) wiec mam nadzieje ze niedługo my tez bedziemy się cieszyć :) U ciebie finał bedzie piekny jeszcze w tym cyklu zobaczysz :) :*

    xvwb1994 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2022, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam fertistim 2 opak i 1 opak ovulomed. Oddam za koszty wysyłki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2022, 08:38

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 8 maja 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny zrobilam pierwszy test, link pod wykresem, co sądzicie? Będzie ten prezent urodzinowy czy nie będzie?🙈

    Koala27 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 8 maja 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Hej, dziewczyny zrobilam pierwszy test, link pod wykresem, co sądzicie? Będzie ten prezent urodzinowy czy nie będzie?🙈
    Widze cien bedzie prezent moje gratulacje❤❤

    Księżna lubi tę wiadomość

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Basik1234 Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 8 maja 2022, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    nie było mnie tu dwa miesiące. Od ostatniego razu postanowiłam rzucić starania, termometr i czytanie o czymkolwiek, co dotyczy ciąży. Jedyne co zostało ze mną to zioła ojca Sroki, które będę wychwalać pod niebiosa.
    Dzisiaj zrobiłam sobie test, bo chciałam zobaczyć czy mogę napić się piwa, bo okres spóźniał mi się dwa dni. I są!!!!! Są dwie kreski!!!!
    Kochane! Trzymam za Was kciuki! Pamiętajcie, by nie wkręcać się za bardzo, bo ja żyłam tylko temperaturą i szukaniem objawów.

    Księżna, Kofii, xvwb1994, Ola-Ola1992, Darka96 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 8 maja 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik1234 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    nie było mnie tu dwa miesiące. Od ostatniego razu postanowiłam rzucić starania, termometr i czytanie o czymkolwiek, co dotyczy ciąży. Jedyne co zostało ze mną to zioła ojca Sroki, które będę wychwalać pod niebiosa.
    Dzisiaj zrobiłam sobie test, bo chciałam zobaczyć czy mogę napić się piwa, bo okres spóźniał mi się dwa dni. I są!!!!! Są dwie kreski!!!!
    Kochane! Trzymam za Was kciuki! Pamiętajcie, by nie wkręcać się za bardzo, bo ja żyłam tylko temperaturą i szukaniem objawów.
    Moje gratulacje moze faktycznie warto czasem odpuscic 😄

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 8 maja 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik1234 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    nie było mnie tu dwa miesiące. Od ostatniego razu postanowiłam rzucić starania, termometr i czytanie o czymkolwiek, co dotyczy ciąży. Jedyne co zostało ze mną to zioła ojca Sroki, które będę wychwalać pod niebiosa.
    Dzisiaj zrobiłam sobie test, bo chciałam zobaczyć czy mogę napić się piwa, bo okres spóźniał mi się dwa dni. I są!!!!! Są dwie kreski!!!!
    Kochane! Trzymam za Was kciuki! Pamiętajcie, by nie wkręcać się za bardzo, bo ja żyłam tylko temperaturą i szukaniem objawów.

    To trzymam kciuki za nasze kropeczki, żeby się rozwijały. 😊

    Basik1234 lubi tę wiadomość

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 9 maja 2022, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Basia i Księżna❤️

    Basik1234 lubi tę wiadomość

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 10 maja 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Jestem juz po wizycie dzis 3dc i zaczynam brac clo za tydzień mam wstawić się na monitoring zeby sprawdzić jak na mnie działa :)

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 11 maja 2022, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Hej dziewczynki :)
    Jestem juz po wizycie dzis 3dc i zaczynam brac clo za tydzień mam wstawić się na monitoring zeby sprawdzić jak na mnie działa :)
    Hejka oby rosl pecherzyk jak nalezy 🙂 u mnie 9dc wspieram sie dieta i olejem z wiesiolka nie moge clo mam 2 torbiele z prawej strony od x lat 😑

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 11 maja 2022, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Hejka oby rosl pecherzyk jak nalezy 🙂 u mnie 9dc wspieram sie dieta i olejem z wiesiolka nie moge clo mam 2 torbiele z prawej strony od x lat 😑

    O kurcze a zapytaj lekarza czy ewentualnie mozesz brac Nac bo to może trochę jest mniej inwazyjne .
    Ja juz tez się obstawiłam witaminkami, wiesiołkiem i orzeszkami wiec zobaczymy co wyjdzie

    Nadzieja🤗 lubi tę wiadomość

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 11 maja 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Hej dziewczynki :)
    Jestem juz po wizycie dzis 3dc i zaczynam brac clo za tydzień mam wstawić się na monitoring zeby sprawdzić jak na mnie działa :)

    Kciuki za piękny pęcherzyk ! Czekamy teraz u ciebie na wizytę 😍
    Ja jutro mam usg żeby sprawdzic czy pękł :)

    Nadzieja🤗 lubi tę wiadomość

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 11 maja 2022, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Kciuki za piękny pęcherzyk ! Czekamy teraz u ciebie na wizytę 😍
    Ja jutro mam usg żeby sprawdzic czy pękł :)

    No tak jutro masz wizytę w takim razie trzymam kciuki i czekam na wspaniałe wieści :) 🥰
    Widzialam Twoj wykresik zapowiada się pieknie 😍 i całym serduchem życze Ci aby ten cykl byl szczęśliwy :)
    U mnie we wtorek bedzie 10 dc wiec moze juz cos bedzie wiadomo zobaczymy 😀

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 11 maja 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    No tak jutro masz wizytę w takim razie trzymam kciuki i czekam na wspaniałe wieści :) 🥰
    Widzialam Twoj wykresik zapowiada się pieknie 😍 i całym serduchem życze Ci aby ten cykl byl szczęśliwy :)
    U mnie we wtorek bedzie 10 dc wiec moze juz cos bedzie wiadomo zobaczymy 😀

    Niech pierwsza stymulacja u nas będzie ta szczęśliwa😀 daj znać jak się czujesz po clo🥰
    Będziesz robić testy owulacyjne ? Ogólnie czytałam ze równo po 7 dniach od ostatniego dnia clo, powinna być owulacja. U mnie się sprawdziło bo 12dc rano mocny pozytywny test a owu pewnie wieczór albo 13dc. :)

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 11 maja 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xvwb1994 wrote:
    Niech pierwsza stymulacja u nas będzie ta szczęśliwa😀 daj znać jak się czujesz po clo🥰
    Będziesz robić testy owulacyjne ? Ogólnie czytałam ze równo po 7 dniach od ostatniego dnia clo, powinna być owulacja. U mnie się sprawdziło bo 12dc rano mocny pozytywny test a owu pewnie wieczór albo 13dc. :)

    To ja się jeszcze do takich informacji nie dokopałam ale dobrze ze mówisz to sprawdzimy jak bedzie u mnie :) ja ostatnia tabletke bede brala w 7 dniu wiec teoretycznie 14 powinna być owu :)
    Testy oczywiscie bede robic :) a ty od którego dnia cyklu zaczęłaś robic owulki ?? 🙂 na chwile obecna czuje się dobrze i oby tak zostało :)

  • xvwb1994 Autorytet
    Postów: 457 151

    Wysłany: 11 maja 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    To ja się jeszcze do takich informacji nie dokopałam ale dobrze ze mówisz to sprawdzimy jak bedzie u mnie :) ja ostatnia tabletke bede brala w 7 dniu wiec teoretycznie 14 powinna być owu :)
    Testy oczywiscie bede robic :) a ty od którego dnia cyklu zaczęłaś robic owulki ?? 🙂 na chwile obecna czuje się dobrze i oby tak zostało :)

    Ja zawsze zaczynam około 10dc :) wcześniej miałam owulacje 14/15dc a clo przyspieszyło. Wole zrobić więcej testów niż przegapić 🙈
    To tez trzymam kciuki ze samopoczucie będzie do końca dobre :)

    Ja 👩🏻1994
    Staramy się od pazdziernika 2021
    On 👦🏻1990
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 11 maja 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Widze cien bedzie prezent moje gratulacje❤❤

    Niestety kolejne negatywne😔, a temp. sobie rośnie, przecież to jest sprzeczne, bóli miesiączkowych jeszcze nie mam, cięższe i lekko wrażliwe piersi. Ostatnie dwa cykle miałam 25 -26 dniowe. Najdluzsze mam 28-29. Zglupialam patrząc na mój wykres, dzis 27 dc, co sądzicie?

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ