X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Serio😁 to naprawdę widac jak każdy organizm jest inny :)

    Duzo zdrówka dla was 🍀🍀🍀❤

    Tak serio bo wcześniej miałam zabieg laparoskopi nie nastawiałam się na ciążę bo brak serduszek jak to po zabiegu ale w dniu planowanej miesiączki wciaglam męża bo popęd wygrał i jest już dzidzia na sierpień 125g szczęścia

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet tak matka natura może zaskoczyć

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Tak serio bo wcześniej miałam zabieg laparoskopi nie nastawiałam się na ciążę bo brak serduszek jak to po zabiegu ale w dniu planowanej miesiączki wciaglam męża bo popęd wygrał i jest już dzidzia na sierpień 125g szczęścia

    Tutaj ogolnie jest bardzo dużo różnych przypadków o których żadna z nas by nie pomyślała :) ale najważniejsze jest to ze są kochane dzieciątka :)
    Maja siostra tez miala przez 4 miesiące normalnie okres i dopiero w tym czasie dowiedziala sie o małej że jest w brzuszku bo zrobila badanie krwi :) lekarz sam byl w szoku 😁
    Do twojego rozwiązania juz niedługo trzymam za Was mocno kciuki i chętnie poczęstuje się Twoimi wiruskami :* 🍀🍀🍀❤

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak samopoczucie ?U mnie bardzo dobrze w nastepnym tygodniu chce wybrac sie na usg 7 tydzien mysle ze juz bedzie widac kropka 😄

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Hej dziewczyny jak samopoczucie ?U mnie bardzo dobrze w nastepnym tygodniu chce wybrac sie na usg 7 tydzien mysle ze juz bedzie widac kropka 😄

    Zawsze warto zrobić bhcg jak będzie 1000 to już zobaczysz

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Zawsze warto zrobić bhcg jak będzie 1000 to już zobaczysz
    Dziekuje za rade tego nie wiedzialam 😁

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 12 czerwca 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Hej dziewczyny jak samopoczucie ?U mnie bardzo dobrze w nastepnym tygodniu chce wybrac sie na usg 7 tydzien mysle ze juz bedzie widac kropka 😄


    Hej
    U mnie weekend intensywny :)
    Wczoraj ogarniałam cale mieszkanie zaczęłam sprzątać o 8 skończyłam o 21 🤭
    Maz sie smial ze jeszcze nie ma kto bałaganić a ja co chwile latam z mopem :)
    A dzisiaj zrobiliśmy 40 km na rowerkach padam na twarz ale potrzebowałam takiego oderwania od wszystkiego :) jestem naładowana pozytywna energia :)

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Hej
    U mnie weekend intensywny :)
    Wczoraj ogarniałam cale mieszkanie zaczęłam sprzątać o 8 skończyłam o 21 🤭
    Maz sie smial ze jeszcze nie ma kto bałaganić a ja co chwile latam z mopem :)
    A dzisiaj zrobiliśmy 40 km na rowerkach padam na twarz ale potrzebowałam takiego oderwania od wszystkiego :) jestem naładowana pozytywna energia :)
    O wow 40 km to sporo.Moje testy nadal bladziaki martwie sie ze moze cos byc nie tak w tym tyg pojde prywatnie do ginekologa

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    O wow 40 km to sporo.Moje testy nadal bladziaki martwie sie ze moze cos byc nie tak w tym tyg pojde prywatnie do ginekologa

    Ja dzis sprawdzalam test bialo aż razi dzis 12 dpo / 11 dpo wiec nic z tego brzuch bolal w nocy jak na okres.
    W środę zrobię bete jak doktorek kazal i odstawiam dupka juz to tylko formalnosc.

    Pokaz twoj tescik jak wyglada.
    Nie martw się wszystko będzie ok :)

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Ja dzis sprawdzalam test bialo aż razi dzis 12 dpo / 11 dpo wiec nic z tego brzuch bolal w nocy jak na okres.
    W środę zrobię bete jak doktorek kazal i odstawiam dupka juz to tylko formalnosc.

    Pokaz twoj tescik jak wyglada.
    Nie martw się wszystko będzie ok :)
    Boli mnie caky czas z prawej strony takie klucie az do pachwin.Tak bardzo chcialabym aby wszystko bylo ok.Bete najlepiej sprawdzic te testy sa do d...

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/0a4efea3eeba7.jpg.html

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Natt Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w tym tygodniu zdarzył mi się chyba jeden pozytywnie fałszywy test :(. Zajrzałam do testów z soboty i chyba czwartku, nie mam pojęcia który, ale widać piękne dwie kreski, dziś zrobiłam świeży prosto z apteki i biel. 😭 Nie nastawiałam, się po nawet ten sobotni po całym dniu nie byłby wiarygodny, ale tliła się ta nadzieja. Czekam na okres albo na jakiś cud.

    Córka z 2023
    6 miesięcy starań

    Kwiecień 2024 druga runda starań 🤱
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt wrote:
    Hej, w tym tygodniu zdarzył mi się chyba jeden pozytywnie fałszywy test :(. Zajrzałam do testów z soboty i chyba czwartku, nie mam pojęcia który, ale widać piękne dwie kreski, dziś zrobiłam świeży prosto z apteki i biel. 😭 Nie nastawiałam, się po nawet ten sobotni po całym dniu nie byłby wiarygodny, ale tliła się ta nadzieja. Czekam na okres albo na jakiś cud.

    Moze sprawdz bete jak masz możliwość .
    Ja tez miałam raz oszusta a kolejnego dnia przyszła szanowna :(

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Boli mnie caky czas z prawej strony takie klucie az do pachwin.Tak bardzo chcialabym aby wszystko bylo ok.Bete najlepiej sprawdzic te testy sa do d...

    Kurcze ale zagranicą mozesz tak zrobić bete od ręki??
    To było by najlepsze kreseczkę na tescie widac.
    Moze kluje cie brzuch bo kropek się zagniezdza oby, trzymam kciuki kochana i nie martw się bo wszystko będzie dobrze 🙂😘

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Kurcze ale zagranicą mozesz tak zrobić bete od ręki??
    To było by najlepsze kreseczkę na tescie widac.
    Moze kluje cie brzuch bo kropek się zagniezdza oby, trzymam kciuki kochana i nie martw się bo wszystko będzie dobrze 🙂😘
    Oby tak bylo ciezko tu o jakiekolwiek badania zobacze co mi sie uda zalatwic.Dzieki za dobre slowo mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrzev😊

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Oby tak bylo ciezko tu o jakiekolwiek badania zobacze co mi sie uda zalatwic.Dzieki za dobre slowo mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrzev😊

    A kiedy masz wizytę u lekarza

  • Natt Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Moze sprawdz bete jak masz możliwość .
    Ja tez miałam raz oszusta a kolejnego dnia przyszła szanowna :(

    Termin miesiączki mam na dziś, w tym teście dzisiejszym widzę tą drugą kreseczkę, ale pod światło. Bardziej poprostu odznacza się to pole. Brałam duphaston w tym cyklu, więc okres może przyjść później. Temperatura mi spadła bardzo drastycznie, ale od dwóch dni się trochę podnosi. Bardzo bym chciała, żeby nie był to "oszust".

    Córka z 2023
    6 miesięcy starań

    Kwiecień 2024 druga runda starań 🤱
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt wrote:
    Termin miesiączki mam na dziś, w tym teście dzisiejszym widzę tą drugą kreseczkę, ale pod światło. Bardziej poprostu odznacza się to pole. Brałam duphaston w tym cyklu, więc okres może przyjść później. Temperatura mi spadła bardzo drastycznie, ale od dwóch dni się trochę podnosi. Bardzo bym chciała, żeby nie był to "oszust".

    Ja tez jestem na duphostanie ale mój cykl jest zawirowany wiec na nic nie liczę w środę pojde na bete dla formalności i go odstawie.
    A ile dni brałaś duphostan ?? Moze temperatura idzie do góry bo kropek próbuje się zagnieździć :)

  • Natt Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Ja tez jestem na duphostanie ale mój cykl jest zawirowany wiec na nic nie liczę w środę pojde na bete dla formalności i go odstawie.
    A ile dni brałaś duphostan ?? Moze temperatura idzie do góry bo kropek próbuje się zagnieździć :)


    Brałam 10dni bo w tamtym cyklu coś się chyba zadziało, ale nie wyszło. W sobotę miałam rano zrobić test i jeśli byłby ⏸️ miałam kontynuować duphaston. W nocy nie mogłam spać i zrobiłam test o 3 w nocy, pojawiła się kreska kontrolna, ale cały test zrobił się różowy popatrzyłam na niego z minutę nie dopatrzyłam się nic schowałam i poszłam spać. Zaluje, że nie poczekałam aż zrobił się biały. W niedzielę rano zajrzałam, a tam piękne dwie kreski. Dziś niestety chyba nic, ale test też nie jest czuły. Pozostaje tylko czekanie. Jutro będę w Warszawie to chyba pójdę na betę bo wyjeżdżamy w środę i chcę mieć pewność, że nic nie ma.

    Córka z 2023
    6 miesięcy starań

    Kwiecień 2024 druga runda starań 🤱
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt wrote:
    Brałam 10dni bo w tamtym cyklu coś się chyba zadziało, ale nie wyszło. W sobotę miałam rano zrobić test i jeśli byłby ⏸️ miałam kontynuować duphaston. W nocy nie mogłam spać i zrobiłam test o 3 w nocy, pojawiła się kreska kontrolna, ale cały test zrobił się różowy popatrzyłam na niego z minutę nie dopatrzyłam się nic schowałam i poszłam spać. Zaluje, że nie poczekałam aż zrobił się biały. W niedzielę rano zajrzałam, a tam piękne dwie kreski. Dziś niestety chyba nic, ale test też nie jest czuły. Pozostaje tylko czekanie. Jutro będę w Warszawie to chyba pójdę na betę bo wyjeżdżamy w środę i chcę mieć pewność, że nic nie ma.

    Lepiej sprawdzic bete i bedzie wiadomo :) oczywiscie trzymam kciuki 🍀🍀🍀😘
    Ja miałam brac dupka 2 tygodnie i sprawdzić bete lekarz zabronił mi robic testy ale ja oczywiście nie wytrzymałam :)

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ