X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Julka2210 Ekspertka
    Postów: 163 135

    Wysłany: 21 września 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja03 wrote:
    Jutro będzie u mnie, zobaczymy. Ja znowu pierwszy raz dzisiaj robiłam test owulacyjny, teraz o 22 zrobię ponowny bo czytałam, żeby robić dwa razy dziennie
    Ja stosuje testy owulacyjne clearblue te fioletowe są super nie trzeba się dopatrywać ktora kreseczka jest ciemniejsza . Robie je raz dziennie z rana i jak bedzie usmiechnieta buzka to znaczy że owulacja wystapi w ciągu 24h

    Aravis lubi tę wiadomość

  • nadzieja03 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 22 września 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka2210 wrote:
    Ja stosuje testy owulacyjne clearblue te fioletowe są super nie trzeba się dopatrywać ktora kreseczka jest ciemniejsza . Robie je raz dziennie z rana i jak bedzie usmiechnieta buzka to znaczy że owulacja wystapi w ciągu 24h

    Oo to zakupie te właśnie

  • Julka2210 Ekspertka
    Postów: 163 135

    Wysłany: 23 września 2021, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja03 wrote:
    Oo to zakupie te powodzenia

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 8 października 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kupiłam ten żel i użyłam go w tym cyklu. Czy któraś z Was zauważyła może ze on jakoś śmierdzi po tym jak wylatuje już po wszystkim? Czy ja jestem wyczulona

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Edith 19 Autorytet
    Postów: 429 195

    Wysłany: 11 października 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Hej, kupiłam ten żel i użyłam go w tym cyklu. Czy któraś z Was zauważyła może ze on jakoś śmierdzi po tym jak wylatuje już po wszystkim? Czy ja jestem wyczulona


    Nie nic takiego nie zauważyłam. Pachnie neutralnie

    JA 34 ON 35

    Starania od 1/2020
    0 ciąż

    Ja
    PCOS, Hashimoto
    badania hormonalne ok
    jajowody drożne
    I IUI 3/2023 - nieudana
    4/2023 - pierwszy raz stymulacja lamettą - cykl bezowulacyjny
    mam nadzieję ze 9/2023 podejdziemy do drugiej IUI

    ON
    badania hormonalne ok
    morfologia 0% poprawiona suple -> 4%

    Czekamy na NASZ CUD

    "Wszystko wali się
    a ja nie mogę biec
    może ten deszcz udaje łzę
    minie ten sen i będzie ok..."
  • Sisi85 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na sprzedaż 2 opakowania żelu Conceive Plus zakupiony na stronie producenta, z terminem ważności do 06.2023 lubrykant 8 aplikatorów po 4 g. Nam pomógł :) Zapraszam.

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi85 wrote:
    Mam na sprzedaż 2 opakowania żelu Conceive Plus zakupiony na stronie producenta, z terminem ważności do 06.2023 lubrykant 8 aplikatorów po 4 g. Nam pomógł :) Zapraszam.

    Hej a jestes w stanue sprzedac np 2 sztuki? Dwa aplikatory? Albo w jakiej cenie sprzedajesz? Chcialabym sprobowac tego wynalazku ale podchodze ostroznie do wszelkich wspomagaczy bo wiesiolek np opoznil mi cykl :) chetnie bym sprobowala :)

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1254 2350

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas udało się w pierwszym cyklu z żelem conceive. Nie wiem czy pomógł, ale na pewno nie zaszkodził 😀

  • Madzia87 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja użyłam żelu Conceive plus dosłownie raz, dzien przed owulacja i w tym cyklu zaszłam. U mnie zwykle sluzu bak. Tez nie wiem czy to zel pomógł czy tak miało być ale super ze się udało. Myślę, że warto próbować. Ja kupiłam całą tubkę, bardzo łatwo się go zaciąga do strzykawki małej i siup do środka:)

    MonikaeS lubi tę wiadomość

  • oloska Autorytet
    Postów: 823 1604

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia87 wrote:
    Hej, ja użyłam żelu Conceive plus dosłownie raz, dzien przed owulacja i w tym cyklu zaszłam. U mnie zwykle sluzu bak. Tez nie wiem czy to zel pomógł czy tak miało być ale super ze się udało. Myślę, że warto próbować. Ja kupiłam całą tubkę, bardzo łatwo się go zaciąga do strzykawki małej i siup do środka:)

    Również zakupiłam cała tubkę i od nowego cyklu rozpocznę testowanie. Sugerujecie (jak i producent zresztą) zaaplikowanie go wewnątrzpochwowo? Patent ze strzykawką brzmi rozsądnie, w sumie nie pomyślałam o kupieniu gotowych aplikatorów.

    Stormy. lubi tę wiadomość

    ♀️ 32
    Badania I i II etapu ✅️
    ♂️ 30
    Morfologia 5% ✅️
    HBA 43% ❌️
    DFI, HDS ✅️

    04.08.2023 Oliwia ❤️ 2960g 53 cm

    age.png
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 984 1458

    Wysłany: 21 września 2022, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytałam się i ja zaczynam od tego cyklu testowanie :D To już w sumie 11 cykl starań, więc stwierdziłam, że warto spróbować.

    Podkradam patent ze strzykawka ;)

    Dam znać czy u nas pomógł 🙏

    oloska lubi tę wiadomość

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    30.04 beta 6dpt ❔
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 984 1458

    Wysłany: 9 października 2022, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety pierwszy cykl z żelem (11sty w sumie) i nie pomógł. Będziemy go dalej używać, ale u nas nie okazał się cudownym remedium.

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
    30.04 beta 6dpt ❔
  • justme Autorytet
    Postów: 381 404

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z was chce się pozbyć aplikatorów albo żelu?

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc


    👧30 lat
    ❌ niskie żelazo, ferrytyna, kwas foliowy
    ❌ za wysoka prolaktyna
    ❌ mutacja pai 1 i mthfr a1928c



    🧔30 lat
    ❌ za wysoka homocysteina, niski kwas foliowy
  • Ola11 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kiedyś pisałam. 2 lata starań, niby jakiś pęcherzyk był, ale dalej nic. Zaczęłam stosować, oprócz kwasu foliowego i Wit. z grupy B, Inofem oraz jednocześnie żel Conceive (strzykawka od dzieciecego Ibum). Pierwszy miesiąc był pęcherzyk, ale nie poszło, nastepny miesiąc piękny pęcherzyk i ciąża- książkowa ciąża bez komplikacji. Dzisiaj nasza Marysia ma prawie 5 lat. A już szykowaliśmy się na in vitro .Nie traćcie wiary. Czasem trzeba pomoc naturze. Wcześniej mąż badał nasienie- wszystko git, tylko u mnie był problem z tymi pęcherzykami, że policystyczne, nie rosną pęcherzyki. Może łut szczęścia, a może te Wit B i Inofem pomógł. Nie zaszkodzi wziąć jak komuś zależy. No i ten magiczny żel Conceive - przypominający naturalną wydzielinę w trakcie owulacji. Spróbujcie dziewczyny, lepiej spróbować tego niż od razu do kliniki na meeega drogie zabiegi . Życzę Wam płodności, zdrowotności i małóbólości podczas porodu. Glowa do góry!

    Madeline lubi tę wiadomość

  • Klaud Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 października 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Odświeżam wątek.
    Czy któraś w ostatnim czasie zamawiała żel?
    Teraz widzę że dostępny jest tylko na stronie producenta.

  • Bonitka2306 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 października 2023, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja zamówiłam fertilsafe plus, dziś będziemy używać.. 1,5 roku starań, zobaczymy, spróbować nie zaszkodzi 😊

  • BluBlu Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaud wrote:
    Hej.
    Odświeżam wątek.
    Czy któraś w ostatnim czasie zamawiała żel?
    Teraz widzę że dostępny jest tylko na stronie producenta.

    Hej, ja używałam ale z Fertilily wraz z ich kubeczkiem. U mnie problemem jest brak śluzu płodnego jako wynik konizacji szyjki :( Nie pomogło siemię lniane, ani wiesiołek.
    Użyliśmy po raz pierwszy tego zestawu i zobaczyłam dwie kreski ☘️

  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 23 lutego, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od listopada mam żel Fertisafe - na początku bardzo mnie piekło po aplikacji, potem wyszło, że miałam infekcję intymną, potem w grudniu wszystko ok, ale nawet mimo częstego współżycia nie udało się :( w styczniu i teraz w lutym na początku odrobine piecze po użyciu, ale jest ok, choć nie wiem czy to też nie kwestia nadal mojej pochwicy :( niestety zauważam u siebie, ze nie mam prawie w ogóle płodnego śluzu, mam teraz najczęsciej biały/kremowy, ale nie jest rozciągliwy :( a żel chciałam, aby mnie nawilżał a nie wysuszał :( biorę tez od dwóch cykli olej dla kobiet z Olinii, ale to chyba też nie pomaga :/

  • Mamcia86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 marca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Od listopada mam żel Fertisafe - na początku bardzo mnie piekło po aplikacji, potem wyszło, że miałam infekcję intymną, potem w grudniu wszystko ok, ale nawet mimo częstego współżycia nie udało się :( w styczniu i teraz w lutym na początku odrobine piecze po użyciu, ale jest ok, choć nie wiem czy to też nie kwestia nadal mojej pochwicy :( niestety zauważam u siebie, ze nie mam prawie w ogóle płodnego śluzu, mam teraz najczęsciej biały/kremowy, ale nie jest rozciągliwy :( a żel chciałam, aby mnie nawilżał a nie wysuszał :( biorę tez od dwóch cykli olej dla kobiet z Olinii, ale to chyba też nie pomaga :/
    Może spróbuj tego preparatu: https://www.aptekanamex.pl/ritex-kinderwunsch-lubrykant-wspomagajacy-zaplodnienie-8-aplikatorow-po-4-ml.html

‹‹ 74 75 76 77 78
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ