X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwna miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 4 lipca 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej może ktoś miał podobnie i coś poradzi. Dostałam miesiączkę w 28dc tak jak powinna być w 11dc12dc 13dc 14 dc 15dc staraliśmy się z mężem o ciąże wszystko super aż tu nagle w 17dc znowu krwawienie nie było zbyt obfite ale też nie było to plamienie wszystko czysta krwią dziś 20dc czysto. I teraz zastanowią mnie czy to już nowy cykl bo jak zaznaczam w aplikacji lekkie krwawienie to włącza mi nowy cykl czy jednak coś się pomieszało i to jeszcze stary cykl i za tydzień znowu dostanę znów miesiączkę 🤔

    preg.png
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 4 lipca 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienia między miesiączkowe maja różne przyczyny może to być nowy cykl ale wtedy krwawienie musi trwać minimum 3 dni może być to owulacja a MOŻE BYĆ zagnieżdżenie

    Ala1215, Maliina lubią tę wiadomość

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 4 lipca 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś to wszystko dziwne trochę szybko jeśli chodzi o zagnieżdżenie za mocne na plamienie owulacyjne więc zostaje nowy cykl chyba jeszcze zobaczę czy za tydzień dostanę miesiączkę czy nie 🤔 pierwszy raz mi się coś takiego zdążyło aż jestem w szoku i trochę się martwię że to coś niedobrego 😔

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie u mnie okazało się ze mam torbiel na jajniku wiec moim zdaniem lepiej odwiedzić ginekologa i zrobić usg

  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 4 lipca 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie już się umówiłam ale dopiero na 21 lipiec więc czekam co będzie dalej czy kolejna miesiączka przyjdzie a może jakiś cud i już nie przyjdzie 😉 no nic muszę czekać

    preg.png
  • Ala1215 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 lipca 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dzisiaj mam 37 dzień cyklu, owulacja według aplikacji 22 dzień (dość długi cykl w tym miesiącu, najczęściej mam 29/30 dni). Wczoraj miałam lekkie krwawienie, jakby początek miesiączki, lecz po kilku godzinach ustało. Dzisiaj tylko dużo śluzu. Test ciążowy negatywny, zrobiłam bo myślałam ze to może to krwawienie związane z zagnieżdżenie zarodka. Co robić?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 8 lipca 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala1215 wrote:
    Cześć dziewczyny, dzisiaj mam 37 dzień cyklu, owulacja według aplikacji 22 dzień (dość długi cykl w tym miesiącu, najczęściej mam 29/30 dni). Wczoraj miałam lekkie krwawienie, jakby początek miesiączki, lecz po kilku godzinach ustało. Dzisiaj tylko dużo śluzu. Test ciążowy negatywny, zrobiłam bo myślałam ze to może to krwawienie związane z zagnieżdżenie zarodka. Co robić?
    Powtórzyłabym test lub zrobiłabym betę :)

    Ala1215 lubi tę wiadomość

  • Ala1215 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 lipca 2022, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Powtórzyłabym test lub zrobiłabym betę :)
    Dziękuję za odpowiedz, jeśli nie pojawi się okres to powtórzę. A może ktoś miał podobny przypadek, albo jeszcze jakieś złote rady? :)

  • Ala1215 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 lipca 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura dzisiaj rano, spadła o 2 kreski w dół. Myślicie, ze już teraz @ się pojawi napewno i nie trzeba powtarzać testu?

  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 12 lipca 2022, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak spadła to raczej miesiączka przyjdzie 😔

    preg.png
  • KatarzynkaP1988 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 12 lipca 2022, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Jakieś to wszystko dziwne trochę szybko jeśli chodzi o zagnieżdżenie za mocne na plamienie owulacyjne więc zostaje nowy cykl chyba jeszcze zobaczę czy za tydzień dostanę miesiączkę czy nie 🤔 pierwszy raz mi się coś takiego zdążyło aż jestem w szoku i trochę się martwię że to coś niedobrego 😔
    Mi się okres zaczął 15.06. cykle mam niezbyt regularne ale trwają ostatnio około 35 dni. Myślałam że 19 dnia bede miala owulacje, robiłam testy owu, nic z nich nie wynikało mimo to staraliśmy się usilnie. 20 dnia cyklu dostałam krwawienia mocnego ze skrzepami. Trwało 7 dni. Dziś poleciałam do ginekologa, bo w niedziele mi sie skonczyl ten "okres". Myślałam że to może polip lub mięśniak daje o sobie znać bo kiedyś miałam polipa i objawy podobne. Okazało się, że mam w obydwu jajnikach pęcherzyki. W prawym 33 mm w lewym 18 mm. Lekarz sam się zdziwił. Stwierdził, że to był okres i powinnam mieć zaraz owulacje. Ja natomiast jestem spuchnięta jak na okres, który powinnam dostać dopiero 18. 07 .... Pokręcone to wszystko.

  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 13 lipca 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz pęcherzyk 18 to pewnie owulacja i miesiączkę dostaniesz za 12 - 16 dni. Oczywiście nie zaszkodzi się starać 😉 nasz organizm to niestety nie zegarek i bywa różnie. Ja mierze temperaturę i widzę że właśnie po tym dziwnym krwawieniu spadła i utrzymuje się na niski poziomie więc nie długo pewnie owulacja. Ah co za życie zawsze odwrotnie 😔

    Maliina lubi tę wiadomość

    preg.png
  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 18 lipca 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dziwny przypadek, przed okresem bole w pachwinach, rozdrażnienie, bole piersi, brzucha i nagle 2 dniowy okres. Drugiego dnia juz nic nie bolało. Trzeciega dnia usza, Czwartek dnia pare kropel. Nie wiem co o tym mysleć. Watpie by to była ciąża byłabym w niezłym szoku, ale boje sie ze cos sie dzieje niedobrego z moim organizmem. Test z moczu negatywny. Temp w pochwie 37 stp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2022, 11:20

    Sisi35 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 18 lipca 2022, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Hej może ktoś miał podobnie i coś poradzi. Dostałam miesiączkę w 28dc tak jak powinna być w 11dc12dc 13dc 14 dc 15dc staraliśmy się z mężem o ciąże wszystko super aż tu nagle w 17dc znowu krwawienie nie było zbyt obfite ale też nie było to plamienie wszystko czysta krwią dziś 20dc czysto. I teraz zastanowią mnie czy to już nowy cykl bo jak zaznaczam w aplikacji lekkie krwawienie to włącza mi nowy cykl czy jednak coś się pomieszało i to jeszcze stary cykl i za tydzień znowu dostanę znów miesiączkę 🤔

    Karola a miałam jakieś objawy, bole? I jak sytuacja sie rozwineła?

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 18 lipca 2022, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoannaWK wrote:
    Karola a miałam jakieś objawy, bole? I jak sytuacja sie rozwineła?
    Wszystko było jak przy normalnej miesiące tylko krew była taka czysta bez skrzepów. W sumie chyba był to normalny okrs dla pewności zrobiłam test wyszed negatywny i temperatura też wskazuję że to kolejny cylkl. Widocznie tak czasem bywa może jak człowiek się stara o dziecko to bardziej zwraca na wszystko uwagę i tyle.

    preg.png
  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 19 lipca 2022, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Wszystko było jak przy normalnej miesiące tylko krew była taka czysta bez skrzepów. W sumie chyba był to normalny okrs dla pewności zrobiłam test wyszed negatywny i temperatura też wskazuję że to kolejny cylkl. Widocznie tak czasem bywa może jak człowiek się stara o dziecko to bardziej zwraca na wszystko uwagę i tyle.

    Rozumiem u mnie tez okazało się ze to dziwny okres 😕

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Yass Koleżanka
    Postów: 51 1

    Wysłany: 19 lipca 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączę, bo ta moja miesiączka w tym cyklu woła o pomstę do niebios. Dziś 3 dzień i się skończy, bo tylko plamienie (zazwyczaj miałam 5 dni, chociaż od pół roku mam skąpsze okresy ale nigdy nie mniej niż 4 dni). Pierwszy dzień jedynie krwawienie od razu z grubej rury z mega bólami..

  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 21 lipca 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yass wrote:
    I ja się dołączę, bo ta moja miesiączka w tym cyklu woła o pomstę do niebios. Dziś 3 dzień i się skończy, bo tylko plamienie (zazwyczaj miałam 5 dni, chociaż od pół roku mam skąpsze okresy ale nigdy nie mniej niż 4 dni). Pierwszy dzień jedynie krwawienie od razu z grubej rury z mega bólami..

    Tez tak miałam. Najwidoczniej wszystko jest możliwe 🤷🏼‍♀️ Organizm lubi płatać figle.

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • Yass Koleżanka
    Postów: 51 1

    Wysłany: 21 lipca 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoannaWK wrote:
    Tez tak miałam. Najwidoczniej wszystko jest możliwe 🤷🏼‍♀️ Organizm lubi płatać figle.

    Coś szaleją w tym miesiącu, mi zaniknęła po 3 dniu, by wrócić w 4 wieczorem i 5 dnia z rana plamieniem.. Nie mogę coś tych moich okresów doprowadzić do normy, wyniki hormonów i usg w normach, dobre..

  • natala Ekspertka
    Postów: 187 221

    Wysłany: 22 lipca 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem może być tak, że jakiś drobny czynnik wpływa na nasz organizm, stres, wysiłek fizyczny, nieprzespana noc. Nie zwracamy na to uwagi, a jednak odbija się to na naszym funkcjonowaniu 🤔

    ♀️ 29 lat
    ● Letrox 75

    💜starania o pierwszą ciążę od października 2021

    👩niedoczynność tarczycy

    8 grudnia 2023 r. ⏸️❤️🤰

    Termin na 22 sierpnia 2024 r.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ