X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jaka jest szyjka macicy przed okresem??
Odpowiedz

jaka jest szyjka macicy przed okresem??

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 15 listopada 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraszixp wrote:
    https://www.google.com/amp/s/zdrowie.tvn.pl/amp/szyjka-macicy-po-zapłodnieniu-jaka-jest-ja-wygląda opisy różnią się na stronach i ciężko coś konkretnie z tego wywnioskować :/
    Kochana ja już nie czytam tych artykułów bo dawno od nich zgłupiałam 🤣 wolę właśnie na forum spytać realnych kobiet które mają przeróżne doświadczenia 🙃 trzymam za nas wszystkie starające się kciukasy ❤️

    Kraszixp lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 15 listopada 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Kochana ja już nie czytam tych artykułów bo dawno od nich zgłupiałam 🤣 wolę właśnie na forum spytać realnych kobiet które mają przeróżne doświadczenia 🙃 trzymam za nas wszystkie starające się kciukasy ❤️
    Ja też już ogłupiałam, ale na forum co kobieta inne doświadczenie, więc niewiele nam to da, czekamy do @ :D

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ