X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów krótka faza lutealna
Odpowiedz

krótka faza lutealna

Oceń ten wątek:
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 12 marca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przecież 13 dni to dobrze, czemu ją chcesz wydłużać?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Moloko Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    fazę ma 10 dniową więc troszkę przykrótka. cykle mam teraz od 24 do 28, ale lutealna zawsze 10, choc owu pokazuje nawet 9. Obserwację prowadzę czwarty cykl. Dodam, że jestem po porodzie, niestety moja córka nie żyje. W normalnej sytuacji pewnie nie przywiązywałabym do tego większej uwagi ale teraz...zależy mi żeby faza lutealna wróciła do normy sprzed ciąży- 13 dni, bo staramy się o kolejne dziecko a z taką lutealną to nic nie zdziałamy;(
    Czesc madragora, jestem w podobnej sytuacji jsk ty. Nasza corka urodziła sie martwa w 33tc. Tez staramy sie o kolejne dziecko. To stalo sie dokladnie 2 miesiace temu. Nie jestem w stanie stwierdzic jak wyglada teraz moj cykl. Czekam az wszystko wroci do normy. Narazie sie obserwuje. Obysmy niedlugo zostaly mamuskami. Pozdrawiam

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ