X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Nowa na ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 września 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze bardzo i zawsze pomoge, jesli bede znala odpowiedz!

    rybka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 24 września 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Wcześniej byłam użytkowniczką 28 dni, jednak tutaj bardziej mi odpowiada. Staramy się od kwietnia 2012. Jestem po badaniach - wszystko w porządku. Mam regularne cykle co do dnia. Bóle owulacyjne także bardzo regularne. Skoro dalej nic , postanowiłam mierzyć temperaturę chociaż zawsze podchodziłam do tego bardzo sceptycznie. Wykresy są klarowne a obserwacje proste do umieszczenia. Pozdrawiam wszystkie staraczki.

    Katha81, rybka lubią tę wiadomość

    694032qf33k11a3t.gif
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 24 września 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Atra :)

    i zycze powodzenia.
    Ja tez z ovu zeczelam mierzyc temperature i uwazam ze to pomaga mi w zrozumieniu moich cykli.

    pozdrawiam :)

    Atra81, rybka lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 26 września 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) zamiast na "fb" siedzę teraz na "of" :) A tak poważnie - to śledzenie i porównywanie wykresów wciąga.

    <3

    Amaranta, Katha81, Zemraa, Frelka, rybka lubią tę wiadomość

    694032qf33k11a3t.gif
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 26 września 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    ja dopiero zaczynam...z ovufriend :) mam nadzieję,że to miejsce przyniesie mi szczęście.

    Pozdrawiam

    rybka lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki ja też dopiero zaczynam;) mam nadzieję że nam wszystkim w miarę szybko się uda;) ja brałam tabletki anty przez 2 misiące (w sumie nie wiem po co) i po odstawieniu postanowiliśmy zaczać się starać, ale kurcze to wcale nie jest takie proste na jakie wygląda niestety;) ja myślałam że raz dwa trzy i już będę w ciąży a tu psikus;) niby staramy się od miesiąca ale podłamałam się jak dowiedziałam się że siostra mojego męża jest w ciąży i to z wpadki (!). No cóż, mam nadzieję że i nam się szybko uda;)

    Katha81, rybka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaczynam to mój pierwszy cykl z mierzeniem temp i badaniem śluzu... o szyjce nie mam pojecia kiedy ona wysoko kiedy nisko ale sie nauczę(mam nadzieję że nie będe musiała) Mam juz dwójke dzieci ale bardzo chce trzecie chyba za bardzo bo nic z tego nie wychodzi, pierwsze nie wiem kiedy nawet wyskoczyło :) drugie w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty.No a teraz od dłuższego czasu sie nie zabezpieczamy i nic ..

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to i tak już jesteś bardziej do przodu niż ja, ale się nie zniechęcam bo to dopiero początek;)
    2grdzlo81yuo7ymm.png

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atra81 ja też wcześniej wciąż na fb a teraz na ovu...:):):)

    Atra81, Katha81, rybka lubią tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt... ovu.. uzależnia;)

    izabelka04, Atra81, rybka, Katha81 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...Tak ovu uzaleznia :-)Kiedy rano nierze temp.od razu musze ja wpisac i zobaczyc jak uklada sie wykres....7 mcy staran z ovu 4 i ciązy brak..:-(Ale trzeba byc dobrej mysli

    rybka, Katha81 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Witam cie KaEm,

    mi tez sie tu spodobalo, naprawde fajne sa te wykresy, pomagaja zrozumiec wlasny cykl miesiaczkowy.

    Mi tez sie rozregulowaly cykle (byly za dlugie) i od razu poszlam do lekarza. Niby wszystko bylo w porzadku ale ja chodzilam nadal bo mnie to nipokoilo. W koncu gina zauwazyla niepekajace pecherzyki na jajniku, podejrzewala PCO, tarczyce i cukrzyce. W miedzy czasie wyszla mi przepuklina i musialam byc operowana. Zrobili laparoskopie i sprawdzili rowniez narzady rodne. No i sie okazalo ze mam endometrioze :( i cysty na jajnikach.

    Ponoc do 12 miesiecy to norma, ale hormony mozna przeciez wczesniej zbadac. Zwlaszcze jesli mialam kiedys problemy z progesteronem.

    a gdzie mialas umiejscowiona przepukline jesli moge zapytac ?

    rybka, Katha81 lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 października 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny to jest nas troche :) rosniemy w sile :) ale z tym fb macie racje. Ja tez pierwsze co to wlaczam of teraz hahaha :)
    Ja zobaczylam dzis na tescie ovu przepiekne dwie kreseczki i nastrajam sie tym pozytywnie na ten cykl :) wiem ze to jeszcze nic nie znaczy ale jakies swiatelko w tunelu widac :P
    Wiec kobietki - pozytywnie zmierzajmy ku finalowi ;)

    rybka lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 23 października 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was i śle&&&& :)

    rybka lubi tę wiadomość

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Anija Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 27 października 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki :) ja tu już jakiś czas jestem , ale dopiero kilka dni temu ''odkryłam'',że trochę z wami popiszę, jeśli będę coś wiedziała na jakiś temat oczywiście. Wcześniej nie miałam za bardzo czasu ;)
    pozdrawiam Ania
    ps. Bardzo mi się podoba ten ''of'' :)

    rybka, Macierzanka:), Katha81 lubią tę wiadomość

    5eca86a81f4ed3d9473a14bc79e60961.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 28 października 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja również dołączam do grona. Jestem od niedawna na ovufriend i bardzo mi się to spodobało. Przede wszystkim można pogadać z osobami które tak jak ja bardzo chcą dzidzi:-)
    Pamiętam jak w sierpniu gadałam do mojego M. o dzidzi. A on mówił będzie to będzie nie nakręcaj się. Teraz mamy końcówkę października a M. dziś obudził się i mówi : "szkoda że już nie ma dzidzi w środku. A najlepiej to jakby miał już (bo to ma być on) 3 latka żebym mógł z nim piłkę grać:-)

    rybka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 29 października 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez jestem tu nowa staramy sie juz jak dla mnie dlugo od 16 miesiecy od 10 miesiecy z testemi ovulacyjnymi od 4 cykli z dokladniejszymi pomiarami (temperatura sluz itp.) wczesniej kozystałam tylko z programow na telefonie, ale za każym razem tylko okres wyznaczał dobrze ( możedla tego że mam regularny co 28 dni) a dni płodne zawsze inaczej niż testy i gin na usg. mam nadzieje że razem jakoś wymienimy sie doświadczeniemi i sie nam uda:-)

    Macierzanka:), Dorotucha lubią tę wiadomość

    bhywanlil4ktaodk.png
  • MKMKK Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny :)
    Jestem tu nowa i nie potrafię jeszcze czytać wykresów.
    Nie ograniczamy się z mężem od 10 lat i żadnej wpadki nie było a dopiero teraz trafiłam chyba we właściwe lekarskie ręce :)
    Mam nadzieję, że tutaj się "zarażę" ciążowymi fluidzikami :) czego życzę wszystkim starającym się :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 9 listopada 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    a gdzie mialas umiejscowiona przepukline jesli moge zapytac ?


    mialam pachwinowa (udowa) po lewej stronie

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ