X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pogubiłam się :( kto pomoże zinterpretować mój wykres?
Odpowiedz

pogubiłam się :( kto pomoże zinterpretować mój wykres?

Oceń ten wątek:
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to możliwe żebym miała owulację w 9 dc? Ovu tak mi zaznaczyło. Cykle mam zazwyczaj 26-28 dniowe. W tym cyklu piłam ziółka od 4 dc więc chyba aż tak nie przyspieszyłyby owulki. Zerknijcie proszę na mój wykres :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej do owu doszło w 13 dc. Poczekaj do jutra i jeżeli temperatura się utrzyma program powinien przestawić oznaczenie.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Mi się wydaje, że owulka to właśnie tak na 12 dc przypadła.
    Jutro rano idę do gina to zobaczę co on powie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 10:46

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura utrzymuje się wyższa i ovu zaznaczyło owulkę na 13 dc :) Teraz już mogę myśleć o ziółkach na II fazę :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo teraz II faza myślę, że ok :)

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale endo mam dziś tylko 5,41 mm :( ginekolog do niczego. Kazał nadal sie starać mimo iż 2 lata się staramy. Testosteron wg niego nie ma znaczenia a badań hormonalnych przed ciążą nie ma sensu robić skoro mam regularnie @ No masakra jakas! :(

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Jestem tu po raz pierwszy więc od razu wybaczcie jak coś się powtórzę, ale potrzebuję porady bo zwariuję ..

    zaczynamy z mężem starać się o bobaska no i tak wyszło że miało byc w marcu,ale "załapaliśmy się " w lutym ale to dłuuuga historia. więc: cykle mam długie bo aż 42 dni ale regularne , w tym miesiącu owulacja miała być 2.02(niedziela) w czwartek przed zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Nie przytulaliśmy się bo jakoś jeszcze nie planowaliśmy,od poniedziałku dopiero mnie zaczęły boleć jajniki, ale we wtorek (4.02)postanowiliśmy popróbować o tak no i przed wieczornym przytulaniem test znowu wyszedł pozytywny, maż skończył we mnie(wciąż jajniki bolały). Na następny dzień-środa,test negatywny , ból nadal był-przestał dopiero w czwartek boleć, przez dwa dni po stosunku czułam bulgotanie w brzuchu ale przeszło.

    Powiedzcie mi proszę,czy to możliwe że mogę być w ciąży za 2 tyg. czy raczej plemniki "nie zdążyły na czas"? szukałam na wszystkich mozliwych forach,ale nic nie znalazłam..

    Pozdrawiam i liczę na odpowiedź,
    Aga

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana loteria, czyta loteria. Nie wiadomo dokładnie, kiedy miałaś owu, wiec i nie wiadomo czy chłopaki zdążyły czy nie :)

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka czy zdążyły czy nie tego się nie da określić bez monitoringu. Wszelkie objawy typu testy owulacyjne, ból jajników, skok temperatury, śluz i pozycja szyjki macicy określają możliwie najpłodniejszy czas i okolice kiedy najlepiej starać się o dziecko - nie wskazują dokładnego momentu owulacji (to jest możliwe tylko przy badaniu usg).

    Fakt, że plemniki trafią na komórkę jeszcze nie oznacza, że dojdzie do szczęśliwego finału i ciąży - różnie to bywa. Jeżeli masz ochotę spróbuj po 10 dniach od stosunku zrobić betę, ona najlepiej określi czy jesteś czy nie jesteś w ciąży.

    Manieczka86 zmieniaj lekarza jak najszybciej. Szkoda na buca czasu.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Przedszkolanka czy zdążyły czy nie tego się nie da określić bez monitoringu. Wszelkie objawy typu testy owulacyjne, ból jajników, skok temperatury, śluz i pozycja szyjki macicy określają możliwie najpłodniejszy czas i okolice kiedy najlepiej starać się o dziecko - nie wskazują dokładnego momentu owulacji (to jest możliwe tylko przy badaniu usg).

    Fakt, że plemniki trafią na komórkę jeszcze nie oznacza, że dojdzie do szczęśliwego finału i ciąży - różnie to bywa. Jeżeli masz ochotę spróbuj po 10 dniach od stosunku zrobić betę, ona najlepiej określi czy jesteś czy nie jesteś w ciąży.

    Manieczka86 zmieniaj lekarza jak najszybciej. Szkoda na buca czasu.

    Dziękuję :) właśnie test jakby na sobotę wskazał owulację, powinna wg.obliczeń być w niedzielę,ale w pon.zaczęły się bóle więc zgłupiałam trochę :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 7 lutego 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być tak, że albo test był felerny i wskazał owu chociaż nie powinien (zdarza się), albo organizm był już przygotowany do owu, ale coś nie zaskoczyło i drugi pęcherzyk musiał przejąć "obowiązki" (stąd dwa pozytywne testy i ewentualne przesunięcie owu).

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 lutego 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż,muszę czekać... narazie to tylko brzuch mnie boli jak na @ i lekko twardy jest i cyc ki bolą przy dodykaniu i to tyle ... ale to i tak za szybko jeszcze...eh to czekanie :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Razem z Wami (ucząc sie na Waszych wątkach i wpisach) śledzę swoje starania o dziecko. Jestem mamą 4letniego synka i strasznie chciałabym sie wstrzelić w córcia, ale oczywiście... Co Bozia (plemnik) da;) I tym sposobem... No właśnie... Zgubiłam się na owulacji. Wg mnie powinna być dzis, wczoraj a wyszloby, ze miałam ją 9 tego. Dobrze interpretuje? A moze jeszcze jej nie było. Pomożecie, proszę? Moze jakieś wskazówki... Z góry dziękuje i pozdrawiam ciepło:)

    Kasiczorek
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczorek musisz udostępnić wykres.
    Pod wykresem masz opcję 'Udostępnij wykres', wybierasz link i przekopiowujesz do nas. Wtedy popatrzymy i może wspólnie coś nam się uda wywnioskować. Dorzuć jeszcze, który to cykl obserwacji i ile dni trwa Twój cykl.

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • zagubiona Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Help! Jak myslicie czy jest jeszcze szansa (ovu daje mi dzis 97%) ale temperatura spada...........

    62700ff7621753c5ee17344e3f561dc7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki nie ma @ to szansa jest :) powodzenia ;)

  • zagubiona Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie racja....dzieki!
    u Ciebie za to super rosnie!!! oby do zielonego!

    62700ff7621753c5ee17344e3f561dc7.png
  • Patrycha Ekspertka
    Postów: 224 356

    Wysłany: 12 lutego 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny :) czy możecie spojrzeć i na mój wykres?
    przez 3 dni miałam wieczorem podwyższoną temperaturę, boję się że w tym cyklu nie mam już szans...

    Aniołki 24.07.2013

    relgio4pvwnm6mxt.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co bedzie ;) nie teraz to nastepnym razem :) oby...

  • Patrycha Ekspertka
    Postów: 224 356

    Wysłany: 12 lutego 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co prawda to mój pierwszy miesiąc z ovuf ale tyle starań za sobą i utrata że każdy miesiąc liczy się podwójnie... a teraz właśnie widzę że jakaś kobieta zostawiła noworodka na śmietniku :( aż łzy lecą..

    Aniołki 24.07.2013

    relgio4pvwnm6mxt.png

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ