X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    ah no dzieki wielkie,ja myslalam ze tylko u mnie nic nie wychodzi ale zaobserwowalam ze nie wszystkie dziewczyny wlasnie maja,karoam a Ty dlugo sie starasz o dzidzie?masz juz dzieci,czy bedzie pierwsze?

    Izunia- dzis zaczął się dla mnie kolejny cykl starań- 2 mam za sobą :)
    Dzieci jeszcze nie mamy :)
    A jak u Ciebie? Ile się staracie i czy już macie jakieś pociechy?
    No wstaw nowy wykresik- będziemy się wzajemnie obserwować :)

    skąd masz takiego bobaska przy wykresie ? :-)

  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 17 marca 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki izunia, dziś nie jest już tak ciekawie bo pojawiły się już niższe temperatury i śluz tam w środku mam zabarwiony trochę tak jakby na jasny brąz (miałam tak w tamtym miesiącu i dostałam@). Przewidywany termin @ jest na jutro także zobaczymy.

    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wrote:
    Dzięki izunia, dziś nie jest już tak ciekawie bo pojawiły się już niższe temperatury i śluz tam w środku mam zabarwiony trochę tak jakby na jasny brąz (miałam tak w tamtym miesiącu i dostałam@). Przewidywany termin @ jest na jutro także zobaczymy.

    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    mimo wszystko temp spadla minimalnie ale nie ponizej lini czerwonej wiec nadzieja jest :-)a przy implantacji moze ten sluz zabarwiony skoro braz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Kalia wrote:
    Dzięki izunia, dziś nie jest już tak ciekawie bo pojawiły się już niższe temperatury i śluz tam w środku mam zabarwiony trochę tak jakby na jasny brąz (miałam tak w tamtym miesiącu i dostałam@). Przewidywany termin @ jest na jutro także zobaczymy.

    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    mimo wszystko temp spadla minimalnie ale nie ponizej lini czerwonej wiec nadzieja jest :-)a przy implantacji moze ten sluz zabarwiony skoro braz

    znawca nie jestem ale trzeba byc dobrej mysli,3mam kciuki

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia- trzymam kciuki, zeby jednak cos tam sie z Twojego wykresiku wyklulo ;)
    Izunia- kliknij na bobaska to przekieruje Cie do strony z gifami na forum :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super kochana jestes ,a co potem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jupijaj jest bobasek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko skad ten napis obok

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia- widze, ze sobie poradzilas ;)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Twój jest fajniejszy

    karoam lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 18 marca 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    ale Twój jest fajniejszy

    Oba sa cudne ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko dziewczynki,problem w interpretacji sluzu ,jest koloru kremowego ale konsystencja juz bardziej wodnista ,nie taka jak balsam czy krem no i nie jest lepki ani rozciagliwy

    karoam lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 18 marca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli trudno określić rodzaj śluzu to bierze się pod uwagę ten bardziej płodny, od Ciebie zależy ta interpretacja, ale jeżeli konsystencja jest wodnista i czujesz ewidentnie "wilgoć", to możesz się pewnie skłonić ku wodnistemu. Możesz również poczekać i obserwować go przez resztę dnia, wtedy może problem sam się rozwiąże, bo śluz zmieni się w bardziej przystępny do rozpoznania :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia- mam podobnie, w poprzednim cyklu wogole nie zaobserwowalam typowo plodnego sluzu (bialko jajka kurzego) ale wlasnie taki kremowy niby, z tym ze nie gesty jak krem lub balsam- cos jakby rozwodniony balsam ;) Ale nie rozciagliwy. I sama wlasnie nie wiem jak go traktowac- do tej pory wpisywalam kremowy bo wodnisty kojarzy mi sie z czyms raczej przezroczysttym ;) Eh- obserwacja sluzu wcale nie jest prosta :/

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Jeśli trudno określić rodzaj śluzu to bierze się pod uwagę ten bardziej płodny, od Ciebie zależy ta interpretacja, ale jeżeli konsystencja jest wodnista i czujesz ewidentnie "wilgoć", to możesz się pewnie skłonić ku wodnistemu. Możesz również poczekać i obserwować go przez resztę dnia, wtedy może problem sam się rozwiąże, bo śluz zmieni się w bardziej przystępny do rozpoznania :)

    dzieki za wyjasnienie :-) teraz wlasnie sprawdzilam i jest bardziej wodnisty ech... masakra z tym sluzem hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    izunia- mam podobnie, w poprzednim cyklu wogole nie zaobserwowalam typowo plodnego sluzu (bialko jajka kurzego) ale wlasnie taki kremowy niby, z tym ze nie gesty jak krem lub balsam- cos jakby rozwodniony balsam ;) Ale nie rozciagliwy. I sama wlasnie nie wiem jak go traktowac- do tej pory wpisywalam kremowy bo wodnisty kojarzy mi sie z czyms raczej przezroczysttym ;) Eh- obserwacja sluzu wcale nie jest prosta :/

    karoam ,ja furi dostaje przez ten sluz bo rano byl kremowy potem zrobil sie wodnisty a teraz ciut rozciagliwy ech... nie wiem sama,masakra te sluzy hahaha

    karoam lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 18 marca 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Tak czytam o Waszych staraniach, śluzach i wykresach :) cieszę się, że nie jestem w tym sama.

    Ja także staram się o maluszka 2 cykl dopiero ale coś dziwnego się ze mną dzieje od 1,5 tygodnia i mam nadzieję, że nie bez powodu.

    Pozdrawiam Was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 13:57

    karoam lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodko- zycze aby zagoscila u Ciebie jakas fasolka :)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że zagości tak samo jak u Ciebie karoam :*

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 18 marca 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś odebrałam betę z piątku - wynik poniżej 0,100, załamka. Mam śluz już zabarwiony na brąz (nawet przy podcieraniu) także @ na dniach. Nie wiem co mam myśleć, te temperatury chyba nie są wiarygodne bo wszystko wyglądało na wykresie tak jak powinno. Cóż, będziemy próbować dalej. A wy jak tam? Mam nadzieję, że do przodu i niedługo pojawi się uśmiech na Waszych twarzach po ujrzeniu II kreseczek.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ