X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmn ... tak się zastanawiam, zaczełam uzupełniać wykres dopiero dziś - tj. 14dc - czy od jutra już mierzyć temp. mimo że prawdopodobnie jestem juz po owulacji ... ? czy poczekac do następnego cyklu ? Jestem tu nowa dlatego jestem ciekawa ;) i czy po skończeniu tego cyklu pojawi się nowa tabelka na kwietniowy cykl ?:)

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz zacząć mierzyć dla samej siebie, żeby przekonać się jak wygląda Twoja temperatura po owulacji przecież warto mierzyć dla siebie :-). Potem pojawi się nową tabela do wpisywania pomiarów i objawów .

    1221648qmrgggy559.gif
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kalia!
    Ja dziś miałam dostać @ i nic, śluz kremowy, temperatura ciągle powyżej 37 i te bóle pielsi i podbrzusza... sama już nie wiem co mam myśleć... Zostaje chyba tylko czekać

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 18 marca 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrażliwe piersi i wysoka temperatura to akurat plus, bo może to być również oznaka ciąży :-)

    1221648qmrgggy559.gif
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 18 marca 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadzę dopiero OVU od tego cyklu i własciwie nie wiem na co już mam zwracać uwagę a na co nie :(

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda- ja Ci powiem tak- na pewno nie zwracaj uwagi na objawy ciazowe- niepotrzebnie bedziesz sie wkrecac ;) Tak na prawde jest za wczesnie na objawy- a te ktore wystepuja moga byc bardzo latwo pomylone z objawami zblizajacej sie @.
    Robilas moze test?
    A na co zwracac uwage? mierz temperature przez caly cykl- pomoze Ci to okreslic (w przyblizeniu) termin owu. Obserwuj sluz, oraz szyjke macicy (chociaz z tym ostatnim to ja akurat sobie nie radze). Ale objawy zostaw w spokoju- jak minal termin @ i sie zastanawiasz- zrob test. Jesli wyjdzie negatywny, odczekaj kilka dni. Jesli @ nadal sie nie pojawi- idz na bete. Ale nie wkrecaj sobie nic bo rozczarowanie bedzie wieksze jesli okaze sie ze nic z tego.
    Zycze Ci aby fasolka u Ciebie zagoscila :)

    JagoodkaK, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hmn ... tak się zastanawiam, zaczełam uzupełniać wykres dopiero dziś - tj. 14dc - czy od jutra już mierzyć temp. mimo że prawdopodobnie jestem juz po owulacji ... ? czy poczekac do następnego cyklu ? Jestem tu nowa dlatego jestem ciekawa ;) i czy po skończeniu tego cyklu pojawi się nowa tabelka na kwietniowy cykl ?:)

    14dc nie koniecznie jestes po owulacji kochana,mierz temperaturke dalej,tabelka pojawi sie nowa kiedy tylko zaznaczysz 1 dzien krwawienia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Witaj Kalia!
    Ja dziś miałam dostać @ i nic, śluz kremowy, temperatura ciągle powyżej 37 i te bóle pielsi i podbrzusza... sama już nie wiem co mam myśleć... Zostaje chyba tylko czekać

    czyli jestes w ciazy :-)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Prowadzę dopiero OVU od tego cyklu i własciwie nie wiem na co już mam zwracać uwagę a na co nie :(

    Jagoodka nie smuc sie kochana ja 2 cykl ovu prowadze i dziewczynki naprawde tu pomagaja,tlumacza co robic i na co zwracac uwage,smialo pytaj o wszystko,masz tez pytania i odpowiedzi na ovu w bazie wiedzy :-)

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Jagoda- ja Ci powiem tak- na pewno nie zwracaj uwagi na objawy ciazowe- niepotrzebnie bedziesz sie wkrecac ;) Tak na prawde jest za wczesnie na objawy- a te ktore wystepuja moga byc bardzo latwo pomylone z objawami zblizajacej sie @.
    Robilas moze test?
    A na co zwracac uwage? mierz temperature przez caly cykl- pomoze Ci to okreslic (w przyblizeniu) termin owu. Obserwuj sluz, oraz szyjke macicy (chociaz z tym ostatnim to ja akurat sobie nie radze). Ale objawy zostaw w spokoju- jak minal termin @ i sie zastanawiasz- zrob test. Jesli wyjdzie negatywny, odczekaj kilka dni. Jesli @ nadal sie nie pojawi- idz na bete. Ale nie wkrecaj sobie nic bo rozczarowanie bedzie wieksze jesli okaze sie ze nic z tego.
    Zycze Ci aby fasolka u Ciebie zagoscila :)

    Karoam test jeden robilam ale bylo za wczesnie, temperature mierze i czekam caly czas czy @ nadejdzie, czy też nie.

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    Witaj Kalia!
    Ja dziś miałam dostać @ i nic, śluz kremowy, temperatura ciągle powyżej 37 i te bóle pielsi i podbrzusza... sama już nie wiem co mam myśleć... Zostaje chyba tylko czekać

    czyli jestes w ciazy :-)

    jeszcze nie wiem :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • PatiKo Debiutantka
    Postów: 13 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoodko, życzę Ci jak najlepiej, ale karoam ma rację - nie doszukuj się objawów ciążowych, póki nie potwierdzisz jej przynajmniej testem.
    Izuniu, rozumiem, że chcesz być miła, ale po co tak piszesz? Można tym zrobić naprawdę dużą przykrość, gdyby się jednak nie udało.

    karoam, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie nastawiłam na ciążę, podzieliłam się tym czym zaskoczył mnie moj organizm, nigdy się tak nie zachowywał.
    Więc spokojnie :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • PatiKo Debiutantka
    Postów: 13 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem bardzo spokojna, a pewne sprawy znam (jak zapewne wiele z nas) z autopsji ;)

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    Witaj Kalia!
    Ja dziś miałam dostać @ i nic, śluz kremowy, temperatura ciągle powyżej 37 i te bóle pielsi i podbrzusza... sama już nie wiem co mam myśleć... Zostaje chyba tylko czekać

    czyli jestes w ciazy :-)

    tego stwierdzic tak po prostu sie nie da ;)
    mysle, ze najlepszym sposobem jest odczekanie jeszcze kilku dni po terminie @ i zrobienie bety- nie ma sensu sie nakrecac. Objawy objawami- nasz organizm robi rozne dziwne rzeczy i nie musi to byc koniecznie oznakiem ciazy :)
    Mimo wszystko licze, ze u Jagodki fasolka sie pojawi- jak nie w tym to w nastepnym cyklu :)

    PatiKo, JagoodkaK lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u każdej z nas prędzej czy później się pojawi :*

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    Witaj Kalia!
    Ja dziś miałam dostać @ i nic, śluz kremowy, temperatura ciągle powyżej 37 i te bóle pielsi i podbrzusza... sama już nie wiem co mam myśleć... Zostaje chyba tylko czekać

    czyli jestes w ciazy :-)

    jeszcze nie wiem :)

    ale ja wiem :-) ,czuje po opisie,mam dobre fluidy ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKo wrote:
    Jagoodko, życzę Ci jak najlepiej, ale karoam ma rację - nie doszukuj się objawów ciążowych, póki nie potwierdzisz jej przynajmniej testem.
    Izuniu, rozumiem, że chcesz być miła, ale po co tak piszesz? Można tym zrobić naprawdę dużą przykrość, gdyby się jednak nie udało.

    ale trzeba wierzyc ze sie uda kochana,ja zawsze zrezygnowana jestem i stawiam zawsze na sobie krzyzyk,teraz juz tak nie bedzie bo wiara czyni cuda,wiem to po sobie,zeby moc sie strac musialam przejsc ciezką i dluga droge i sam Pan Bog wie jaka i sie udalo,to co bylo nie mozliwe :-) teraz musze wierzyc ze bede miec dzidzie :-)

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację pozytywne myślenie może zdziałać cuda . 3mam kciuki bardzo mocno żeby się udało :-)

    1221648qmrgggy559.gif
  • PatiKo Debiutantka
    Postów: 13 15

    Wysłany: 20 marca 2013, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    PatiKo wrote:
    Jagoodko, życzę Ci jak najlepiej, ale karoam ma rację - nie doszukuj się objawów ciążowych, póki nie potwierdzisz jej przynajmniej testem.
    Izuniu, rozumiem, że chcesz być miła, ale po co tak piszesz? Można tym zrobić naprawdę dużą przykrość, gdyby się jednak nie udało.

    ale trzeba wierzyc ze sie uda kochana,ja zawsze zrezygnowana jestem i stawiam zawsze na sobie krzyzyk,teraz juz tak nie bedzie bo wiara czyni cuda,wiem to po sobie,zeby moc sie strac musialam przejsc ciezką i dluga droge i sam Pan Bog wie jaka i sie udalo,to co bylo nie mozliwe :-) teraz musze wierzyc ze bede miec dzidzie :-)

    Wierzyć, a robić komuś złudne nadzieje to subtelna różnica. Ja Wam wszystkim życzę jak najlepiej, mamy tutaj w końcu wspólny cel, ale bądźmy też rozsądne.

    karoam, Kfjatus, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ