X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że coś może z tego być?
    609f890fc033b159fb6fc8c3a0f08cca.png

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trochę za wcześnie żeby stwierdzić czy coś z tego będzie, ale wykres masz Ok. Temperatura ładnie poszła w górę, więc zapowiada się dobrze.

    Girl25 lubi tę wiadomość

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkalip wrote:
    Hej. Kochane czy możecie pomoc mi w interpretacji mojego cyklu? Mam opublikowany na tablicy. Bardzo sie denerwuje bardzo długo sie już staramy i dalej nic
    609f890fc033b159fb6fc8c3a0f08cca.png
    Testy owulacyjne robiłaś przed skokiem? Od kiedy wyszły negatywne? Wykres masz bardzo ładny. Pytam bo na miniaturze pokazuje że dziś jest 28.04.... Ale z tego co zauważyłam to u każdej tak jest.... Wiem że pewnie jesteś początkująca ale proszę cię nie pytaj czy wykres wygląda obiecujaco na tym etapie.... Dopiero co miałaś owu a nikt tu wróżka nie jest.... Skok jest ładny więc jest dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 15:54

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Taką mam nadzieję, bo znowu miałam krótki cykl, chociaż teraz dostałam normalną miesiączkę, normalna krew, może trochę rozwodniona, ale biorę acard już dłuższy czas. Mam nadzieję, że w końcu trafię na kogoś kumatego. My się staramy w sumie rok czasu i 7 cykl po poronieniu, a właściwie to 8, bo przecież ostatnio mam po 2 cykle w miesiącu.
    Po poronienium masz takie cykle czy od zawsze?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po poronieniu. W sumie to dopiero drugi taki mój cykl, no i się tym strasznie podłamałam. W głowie już tysiąc diagnoz, oczywiście z przedwczesną menopauzą na czele. W dzieciństwie stwierdzono u mnie przedwczesne dojrzewanie, dlaczego w takim razie nie mogłoby być przedwczesnej menopauzy. Jedyna nadzieja, że to spironol mi tak cykl skrócił. Biorę go już jakieś 6 miesięcy i to 100 Mg, więc silna dawka. W piątek miałam iść do endokrynologa skonsultować czy może obniżyć dawkę, chociaż od dwóch dni sobie sama obniżałam do 50 Mg, No ale zadzwonili z invicty, żeby przyjechać w piątek, to endo musiałam odmówić. Ja już coraz bardziej tracę nadzieję, że się uda.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie za mocna dawka. Daj znać co ci powiedzą w klinice. Mąż się badał? Ile macie lat? On pali?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 29 lat, a narzeczony 33. Nie pali, ale niestety jest kierowcą, a to nie sprzyja płodności, a na dodatek nie chce się dać zaciągnąć na badania.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Ja mam 29 lat, a narzeczony 33. Nie pali, ale niestety jest kierowcą, a to nie sprzyja płodności, a na dodatek nie chce się dać zaciągnąć na badania.
    To tyle co ja :). Mojego też było ciężko wyciągnąć, szwagier też ledwo się dał namówić. Faceci się boją że to z nimi może być coś nie tak. Poproś jakoś ładnie :) i mecz do tad dopóki się nie zgodzi 😁

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę, mam cichą nadzieję, że jak już zahaczyło nas o tą klinikę, to się zgodzi. Teraz to mam stresa co mi tam powiedzą, najbardziej się boję, że stwieedzą żeby dać sobie już spokój, bo i tak nic z tego nie będzie. T bardziej, że chyba pierwszy raz mnie dopadły cykle bezowulacyjne i to dwa pod rząd.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Będę, mam cichą nadzieję, że jak już zahaczyło nas o tą klinikę, to się zgodzi. Teraz to mam stresa co mi tam powiedzą, najbardziej się boję, że stwieedzą żeby dać sobie już spokój, bo i tak nic z tego nie będzie. T bardziej, że chyba pierwszy raz mnie dopadły cykle bezowulacyjne i to dwa pod rząd.
    Na pewno będą chcieli też jego badania, tego jestem pewna. Co najwyżej to powiedzą ci żebyś w głowie odpuscila :). Jesteś młoda, w ciąży byłaś, może nie długo ale byłaś więc źle nie powinno być. Jak to dopiero pierwsze poronienie to nie jest źle. Moja ciocia poronila 4 ciąże a wcześniej miała 2 synów potem był 3ci po tych poronieniach i 4 to taka wpadka. Mówiła że może jej organizm odrzuca dziewczynki bo jeśli dobrze pamiętam to to była płeć żeńska. Ja też miałam iść końcem 2017 na in vitro ale jakoś odblokowalam się i obeszło się bez na szczęście. Miałam już uregulowany cykl plus duphaston który oczywiście miałam brać od 16 dc a ja wiedziałam że to stanowczo za wcześnie więc przez 3 cykle miałam mierzyć temp i jak dni owu by się pokryly to od 4 miałam już nie mierzyć tylko brać dwa dni później duphaston. W ogóle się nie nastawilam nawet nie myślalam i się w pierwszym takim cyklu udało więc do 4 nawet nie doszłam :p.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Testy owulacyjne robiłaś przed skokiem? Od kiedy wyszły negatywne? Wykres masz bardzo ładny. Pytam bo na miniaturze pokazuje że dziś jest 28.04.... Ale z tego co zauważyłam to u każdej tak jest.... Wiem że pewnie jesteś początkująca ale proszę cię nie pytaj czy wykres wygląda obiecujaco na tym etapie.... Dopiero co miałaś owu a nikt tu wróżka nie jest.... Skok jest ładny więc jest dobrze
    Przed skokiem miałam i pozytywne i negatywne w 13 i 14 dc pozytywne w 16 i 18 już negatywne. Owulacji wogole nie odczulam żeby była no może 17 18 dc klucie w jajnikach ale to wszystko. Staramy się bardzo długo ale mam momenty zwątpienia w monitorowaniu cyklu, a jak się już nakrece to nie mogę się doczekać wyniku. Zawalilam bo nie sprawdzałam śluzu. Ale może się uda tym razem... Dziękuję za odpowiedź będę dalej mierzyć temp i czekać.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkalip wrote:
    Przed skokiem miałam i pozytywne i negatywne w 13 i 14 dc pozytywne w 16 i 18 już negatywne. Owulacji wogole nie odczulam żeby była no może 17 18 dc klucie w jajnikach ale to wszystko. Staramy się bardzo długo ale mam momenty zwątpienia w monitorowaniu cyklu, a jak się już nakrece to nie mogę się doczekać wyniku. Zawalilam bo nie sprawdzałam śluzu. Ale może się uda tym razem... Dziękuję za odpowiedź będę dalej mierzyć temp i czekać.
    Czyli owu była pewnie w tych dniach ew w 15 dc. Szkoda że śluzu nie obserwowałas ale ja też rzadko kiedy na niego patrzę. Ja też nieraz po owu czuje jajniki więc to nic nie znaczy. Z tego co widzę (dobrze ze chociaż dc się nie poprzestawialy) to owu mogła być 15 dc a skok może być nawet i 3 dni po owulacji. Przede wszystkim nie nastawiaj się że może akurat tym razem się udało bo potem jest tylko rozczarowanie. Sama z tym walczylam i w pierwszym cyklu gdzie zlalam wszystko tylko chciałam sprawdzac kiedy skok był żeby po nim moc brać duphaston od razu się udało i teraz śpi koło mnie taki 15 miesięczny cud. Podobno w drugą ciąże łatwiej zajść :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 22:22

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co to będzie, najważniejsze dla mnie, że zajmie się mną w końcu ktoś kumaty. Zdaję sobie sprawę, że będą potrzebowali badania narzeczonego, powiedział, że ze mną pójdzie, może jak lekarz jemu powie to co innego. Ja też jestem służba zdrowia i w miarę mnie słucha, jak ostatnio zaplanowałam jemu suplementację i dietę i pilnowałam to zaszłam w ciążę. Akurat 3 miesiące od rozpoczęcia kuracji, więc tyle co trwa produkcja plemników. Zdaję sobie sprawę, że u mnie jest problem, podejrzewam że też powinnam brać dupka, ale mój lekarz mi tego jeszcze nie zaproponował, w ogóle jak robiłam pierwszą betę to zrobiłam od razu progesteron i wyszedł idealny, a mój gon stwierdził, że niepotrzebnie robiłam, bo to badanie nie jest potrzebne. Nie powiem, trochę się zdenerwowałam, całe szczęście był w normie to nie kręciłam afery. Teraz patrzę na swój wykres i mam dziwnie wysoką jak na siebie temperaturę w trakcie miesiączki, zazwyczaj mam niższą.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury jak krwawisz nie mierz bo to nie higieniczne. Progesteronu w ciąży się nie bada bo to bez sensu. Musisz zbadać 7 dni po owu bo wtedy jest najwyższe stężenie. Ja mam dziś dziwny spadek... Normalnie w tym dniu po owu mam między 36,9 a 37 a dziś 36,8. Zawsze mi rośnie albo przynajmniej utrzymuje się na jednym poziomie ale nigdy nie spadała tak wcześnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 08:15

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 ja już mam 2 synkow 6 i 7 latek. Ale tak bardzo pragnę mieć córcie. Muszę zająć głowę praca wezmę na siebie trochę więcej niż zwykle. Dziś się smartwilam temp spadła do 36.7 nie mam pojęcia czy to dobrze czy nie. Kurcze muszę się czymś zająć.

    609f890fc033b159fb6fc8c3a0f08cca.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 07:05

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkalip wrote:
    Girl25 ja już mam 2 synkow 6 i 7 latek. Ale tak bardzo pragnę mieć córcie. Muszę zająć głowę praca wezmę na siebie trochę więcej niż zwykle. Dziś się smartwilam temp spadła do 36.7 nie mam pojęcia czy to dobrze czy nie. Kurcze muszę się czymś zająć.

    609f890fc033b159fb6fc8c3a0f08cca.png
    To dlaczego nie zrobiliście za jednym zamachem? :p. Fajna różnica, lubią się razem bawić? Mam nadzieję że u nas też uda się żeby była taka różnica. Wiesz może za bardzo właśnie chcesz córkę. Na to i tak wpływu nie masz. Jak pisałam wyżej, ciocia ma 4 synów jak starali się o 3 dziecko to w trakcie poronila aż 4 razy i to były dziewczynki, jej organizm odrzucal dziewczynki a czemu to trudno powiedzieć. Ja na początku też bardzo chciałam córkę a potem bo długich niepowodzeniach zaczęło mi to być obojętne.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę w ustach, więc mogę mierzyć e czasie miesiączki.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Ja mierzę w ustach, więc mogę mierzyć e czasie miesiączki.
    Chyba że tak :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    To dlaczego nie zrobiliście za jednym zamachem? :p. Fajna różnica, lubią się razem bawić? Mam nadzieję że u nas też uda się żeby była taka różnica. Wiesz może za bardzo właśnie chcesz córkę. Na to i tak wpływu nie masz. Jak pisałam wyżej, ciocia ma 4 synów jak starali się o 3 dziecko to w trakcie poronila aż 4 razy i to były dziewczynki, jej organizm odrzucal dziewczynki a czemu to trudno powiedzieć. Ja na początku też bardzo chciałam córkę a potem bo długich niepowodzeniach zaczęło mi to być obojętne.
    Mąż wtedy nie chciał 3 dziecka, 2 mu wystarczało i zapieral się rękami i nogami przez 4 lata a teraz od 2 już poluzowal powiedział że jeśli ja będę tylko szczęśliwa to zrobi dla mnie wszystko, więc staramy się od nowa, bardzo trudny to jest czas co miesiąc znów płacz. Ale trwamy silnie w tym razem. Chłopcy nigdy nie byli i nie są rozdzielani, zawsze razem jest między nimi bardzo silna więź. Ale już są duzi a ja pragnę male ciałko pampersy kupki i kolki. Może to śmieszne ale czuję bardzo silna potrzebę bycia i danie życie maleństwu.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkalip wrote:
    Mąż wtedy nie chciał 3 dziecka, 2 mu wystarczało i zapieral się rękami i nogami przez 4 lata a teraz od 2 już poluzowal powiedział że jeśli ja będę tylko szczęśliwa to zrobi dla mnie wszystko, więc staramy się od nowa, bardzo trudny to jest czas co miesiąc znów płacz. Ale trwamy silnie w tym razem. Chłopcy nigdy nie byli i nie są rozdzielani, zawsze razem jest między nimi bardzo silna więź. Ale już są duzi a ja pragnę male ciałko pampersy kupki i kolki. Może to śmieszne ale czuję bardzo silna potrzebę bycia i danie życie maleństwu.
    Sprawdź swoją rezerwę jajnikowa, czasami ta rezerwa szybko się kończy. Ja dzięki długim cykla przed ciąża (co ok. 1,5 msc do 2 miesięcy) mam bardzo duża jak na swój wiek także są plusy tego.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ