X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • Mojaciazaw2019 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 20 maja 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę sobie właśnie na balkonie i czuję takie kłucie w podbrzuszu, po tej stronie gdzie ból owulacyjny był większy. Czy możliwe że czuję zagnieżdzenie? Czy już coś sobie wymyśla?

    561a98364f6646af5ea95fe83fd3b0dc.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 maja 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie? Można uznać za pozytywny? Chyba za długo w moczu trzymałam bo robiłam go o 17 a teraz jeszcze tak dziwnie wygląda. Najwyżej zaraz jeszcze jeden zrobię

    ca088c2c6a170163med.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 20 maja 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym uznała za pozytywny, papierek się wybarwił cały od moczu.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 maja 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Ja bym uznała za pozytywny, papierek się wybarwił cały od moczu.
    OK to dobrze oby się udało działać. Robiłam drugi ale nawet kontrolna nie wyszła ciemna :/ a trzymałam tylko 10 sek.... Nie wiem co jest z tymi testami

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 20 maja 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    OK to dobrze oby się udało działać. Robiłam drugi ale nawet kontrolna nie wyszła ciemna :/ a trzymałam tylko 10 sek.... Nie wiem co jest z tymi testami
    A starałas się robić tak jak pisze w instrukcji? W sensie, żeby nie pić ok 2 godziny przed badaniem, bo ja miałam te same testy i tym się kierowałam, choć przyznam, że jestem trochę sceptycznie nastawiona do testów owulacyjnych 🙄

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 maja 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    A starałas się robić tak jak pisze w instrukcji? W sensie, żeby nie pić ok 2 godziny przed badaniem, bo ja miałam te same testy i tym się kierowałam, choć przyznam, że jestem trochę sceptycznie nastawiona do testów owulacyjnych 🙄
    Tak z tym o 17 robionym tak zrobiłam może pół łyka piłam bo już sucho w gardle miałam a z drugim też po 19 trochę się napisałam bo wróciłam z rehabilitacji i chciało mi się strasznie pić

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu udało się męża zaciągnąć do łóżka :p. Temperatura tylko o 0,07 się podniosła w porównaniu do wczoraj.... Ale teoretycznie temperatury mam takie jak w fazie wyższych :) ale i tak poczekam do 2 dni czy będzie rosła dalej może przez 3 dni i końce mierzenie może mi to szczescie przyniesie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    W końcu udało się męża zaciągnąć do łóżka :p. Temperatura tylko o 0,07 się podniosła w porównaniu do wczoraj.... Ale teoretycznie temperatury mam takie jak w fazie wyższych :) ale i tak poczekam do 2 dni czy będzie rosła dalej może przez 3 dni i końce mierzenie może mi to szczescie przyniesie
    Powodzenia :) też liczę na to, że może się uda :) dzisiaj na wykresie pokazało mi, że owulacja była w sobotę, dzisiaj temperatura taka jak wczoraj, trzeci dzień fazy lutealnej, zobaczymy :) trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby w końcu to szczęście przyszło 😁😊

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to dopiero 2 cykl starań więc w porównaniu do pierwszej ciąży to nic :).

    U ciebie to na pewno 3 dpo? Kurde mam nadzieję że u mnie jutro też tak pięknie podskoczy jak u ciebie w 2 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 09:01

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo się o pierwsze staraliscie?
    U nas na odwrót... O córkę nie trzeba było się w ogóle "starać" pierwszy cykl, a teraz jakoś pod górkę, ale jestem dobrej myśli :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie zaznaczylam skoku bo chce mieć pewność
    U mnie wygląda to tak :

    dfe8816f46e15690med.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje się, że tendencja jest już do góry z temperaturami :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Długo się o pierwsze staraliscie?
    U nas na odwrót... O córkę nie trzeba było się w ogóle "starać" pierwszy cykl, a teraz jakoś pod górkę, ale jestem dobrej myśli :)
    Ojj tak. Teoretycznie z 5 lat z tym że na początku to mąż za granicą pracował i był tylko przez tydzień raz na miesiąc albo i 1, 5 miesiąca. Plus ja miałam bardzo nieregularne miesiączki. Także w sumie takich faktycznych starań gdzie był na miejscu ja miała stymulowany cykl - swoją drogą to nie pomogło - to gdzieś z ponad 2, 5 roku jak tak teraz liczę. Mi na regulację pomógł zwykły suplement ovarin a męża karmilam androvit plus bo ruchliwosc miał poniżej normy chociaż nie jakoś bardzo

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 21 maja 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl po prostu w tym cyklu temperatura Ci rośnie stopniowo, ale to też jest norma, więc nie ma co się martwić, jutro pewnie już będzie taka jak ma być. Powiedz mi jak Ty bierzesz duphaston? Dwie tabletki za jednym razem czy rozkładasz w ciągu dnia?

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 maja 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, ciekawe czy w ogóle udało się zgrać z owulacja...

    Kotek90 rozkładam w ciągu dnia. Staram się brać tak jak antybiotyk co 12 h. Jutro albo pojutrze zacznę znowu

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ojj tak. Teoretycznie z 5 lat z tym że na początku to mąż za granicą pracował i był tylko przez tydzień raz na miesiąc albo i 1, 5 miesiąca. Plus ja miałam bardzo nieregularne miesiączki. Także w sumie takich faktycznych starań gdzie był na miejscu ja miała stymulowany cykl - swoją drogą to nie pomogło - to gdzieś z ponad 2, 5 roku jak tak teraz liczę. Mi na regulację pomógł zwykły suplement ovarin a męża karmilam androvit plus bo ruchliwosc miał poniżej normy chociaż nie jakoś bardzo
    To bardzo podziwiam, trzeba mieć dużo siły, cierpliwości i determinacji 🙂💪

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 21 maja 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he w tv pokazują te sześcioraczki z Krakowa, dziwne oglądać swoich wykładowców w tv.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 maja 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    To bardzo podziwiam, trzeba mieć dużo siły, cierpliwości i determinacji 🙂💪
    Ojj uwierz miałam już zalamke. Końcem 2017 miałam iść na in vitro. Na szczęście odpuscilam i jakoś się udało. Nie wiem czy od sierpnia też nie zacząć dawać mężowi tych tabletek. Teraz już chociaż wiem że możemy mieć dzieci a kiedyś nie byłam pewna

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    U nas to dopiero 2 cykl starań więc w porównaniu do pierwszej ciąży to nic :).

    U ciebie to na pewno 3 dpo? Kurde mam nadzieję że u mnie jutro też tak pięknie podskoczy jak u ciebie w 2 dpo.
    Tzn wiadomo, że na 100% nie jestem pewna,ale sugeruje się tymi wyliczeniami, ponadto temperatura skoczyła jak nigdy i też śluzu właściwie od niedzieli brak, tzn jest tkai lepki i na pewno szyjka dużo niżej, przymknieta więc na to by wychodziło :)
    2,5 roku bardzo długo i bardzo podziwiam i szanuję, bo ja sama nie wiem teraz przy drugim czy dałabym radę, czy nie zostawilabym Tosi "samej" choć jednak przewija się to cały czas.. Żona od brata męża rodzi synka drugiego na dniach, żona z moim bratem się starają, więc cały czas gdzieś krąży temat dzieci 😁🙄🙂 trzeba być silnym i cierpliwym, zobaczymy co będzie :). A wtedy też przez te dwa lata mierzylas temperaturę, monitorowalas owulacje, śluz i te testy i mimo to nic?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 maja 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, testów nigdy nie robiłam. Przy stymulacji miałam monitoring na usg. Jak miałam długie cykle to w ogóle nie a jak mi się unormowaly to już bardziej na to patrzyłam mimo że na śluz rzadko zerkalam. Wiesz u mnie myślę że tez głowa mnie blokowała bo za bardzo chciałam ale myślę że teraz przy drugim będzie łatwiej bo wiem że mogę mieć dzieci a to też dużo daje przynajmniej dla mnie bo już miałam myśli że nie będę mogła mieć dzieci przez te długie cykle. Potem jak robiłam badania to wszystkie były w normie, tylko progesteronu nie robiłam nigdy tak jak się powinno 7 dpo tylko raz tak jak mi lekarz kazał czyli 21 (przy książkowym cyklu) więc nie dziwota że wyszedł bardzo mały. Dlatego tego w lekarzach nie lubię, oni myślą książkowo mimo że się mówi że ma się cykle dłuższe... Też dupka mi kazał brać od 17 dc i na początku tak robiłam a potem dopiero po skoku

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ