Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera
Odpowiedz

POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera

Oceń ten wątek:
  • Kicia92 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o interpretację :)

    Kicia92
    eiktpc0zk372jtcz.png
  • Kicia92 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/619b9a7c506b8a97326dcbab8c67a116

    Kicia92
    eiktpc0zk372jtcz.png
  • Misia875 Przyjaciółka
    Postów: 109 44

    Wysłany: 20 listopada 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o interpretację :) z góry bardzo dziękuję :)

    https://ovufriend.pl/graph/2cd714c16d2ff912edc8a8e92a2c4075

    2cd714c16d2ff912edc8a8e92a2c4075.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 14:47

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 29 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej proszę o pomoc w interpretacji wykresu. Dzięki!

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/517a8e8c98f0d18ef54e66c52c1cdc8f


    proszę o interpretację ;)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 18:39

  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja mam tylko pytanie, nad którym zastanawiałyśmy się na forum w ostatnich dniach. Czy badanie szyjki w fazie lutealnej może być przyczyną ewentualnych infekcji i problemów z zagnieżdżeniem lub utrzymaniem ciąży? niektóre dziewczyny uważają, że to niebezpieczne i lepiej sobie darować te obserwację i skupić się tylko na śluzie i temp.

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerkniesz na mój czy da si coś wyczytać? Będę wdzięczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja też poproszę, trochę mnie martwi ten nagły spadek w trzeciej fazie. Gdzieś wyczytałam że powolny wzrost temperatury i brak utrzymania na wysokim poziomie przez 6 dni może oznaczać niewydolność ciałka żółtego...Nie ma serduszek, małż w delegacji ;) ale to się dziś zmieni :)

  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:27

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/5e9b802cea12d3d663fc444b807466f9

    prosze o pomoc....dopiero I cykl starań, ale niestety dopadła mnie choroba...mam włączony ten detektor wyznaczania owulacji...i poczatkowo "ustawiło" mi owulacje na dzień 18....było to mniej więcej w okresie kiedy dośc mocno(jak na mnie) chorowałam-z gorączką..
    po namysle dzień jeden mierzony-zignorowałam i owu przsunęło mi się na 24 dzien...wydaje mi sie tak sensownie, choc śluz najlepszy miałam sporo wczesniej, ale za to szczyt śluzu w czasie kiedy miałam najwyzsza T zakłoconą(gorączka)....już sama nie wiem czy "zostawic "owu na tym 18 czy 24 dniu....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d846329cd2091234dff5c2e14b6075f0.png

    Mogę prosić o interpretację? Dzieki

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę prosić o interpretację wykresy?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Bozka Ekspertka
    Postów: 386 54

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się dołączę do prośby :)

    Tt229c2ebd5b3c06ae34a8bc3e03c6b125.png
    Córka 2003 Córka 2007 Syn 05.02.2018
  • MyszelPyszel Koleżanka
    Postów: 41 52

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) i ja bardzo bym prosiła o interpretacje jesli tk możliwe :)

  • miekkie kapcie Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretację mojego wykresu. Czy owulacja została oznaczona prawidłowo czy może mogła mieć miejsce wcześniej? Czy pozytywne testy owulacyjne przez ponad tydzien są w normie? I co mogą zwiastować te niepokojace plamienia po owulacji oraz bole im towarzyszace? Pieknie dziekuje za kazda opinie. Pozdrawiam

‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ