X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Progesteron wyniki proszę o pomoc
Odpowiedz

Progesteron wyniki proszę o pomoc

Oceń ten wątek:
  • Komanuss Koleżanka

Wysłany: 22 lutego, 05:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to było faktycznie 7 dni po to slabo. Owulacje miałaś monitoringiem stwierdzona?

• moooonaa Debiutantka

Wysłany: 22 lutego, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, było to przypuszczalnie 7 dni po owulacji

• Komanuss Koleżanka

Wysłany: 22 lutego, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może poprsostu nie trafiłaś. Najlepiej jest pójść na monitoring żeby mieć pewność

• Greeneyes Koleżanka

Wysłany: 19 kwietnia, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam :) od tygodnia strasznie boli mnie na około sutków jak dotykam nad sutkami to czuje takie twarde , beta wykazała brak ciąży :( ale może za wcześnie.. w 20dc prog wynosi 15.60 czy to jest dobry wynik ? Bo lekarz przepisał mi dupka i zrobiłam na własną rękę . Normy w fazie lutealnej u mnie max 15.90
    Tylko zastanawiaja mnie te piersi

• Tika Przyjaciółka

Wysłany: 20 kwietnia, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greeneyes wrote:
    Cześć wam :) od tygodnia strasznie boli mnie na około sutków jak dotykam nad sutkami to czuje takie twarde , beta wykazała brak ciąży :( ale może za wcześnie.. w 20dc prog wynosi 15.60 czy to jest dobry wynik ? Bo lekarz przepisał mi dupka i zrobiłam na własną rękę . Normy w fazie lutealnej u mnie max 15.90
    Tylko zastanawiaja mnie te piersi

Ból piersi to normalne przy wzroście progesteronu, jedni, to czują inni nie. Ja przy każdej stymulacji, gdzie była owulacja miałam ból piersi., zaczynał się że dwa dni po owu i trwał do @. Czasem gorzej czasem lepiej. Wynik jest w normie. Nie wiem kiedy miałaś owu ale na betę chyba za wcześnie.

W tym cyklu progesteron w 25dc wynosił 7,6 - też miałam ból piersi, aplikacja wyliczyła owu na 20dc. Niestety w 27 dc dostałam plemienia przez trzy dni a potem @. W kolejnym msc idę do lekarza ale czy wygląda to jako niedomoga lutealna?

1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • Greeneyes Koleżanka

Wysłany: 20 kwietnia, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tika wrote:
    Ból piersi to normalne przy wzroście progesteronu, jedni, to czują inni nie. Ja przy każdej stymulacji, gdzie była owulacja miałam ból piersi., zaczynał się że dwa dni po owu i trwał do @. Czasem gorzej czasem lepiej. Wynik jest w normie. Nie wiem kiedy miałaś owu ale na betę chyba za wcześnie.

W tym cyklu progesteron w 25dc wynosił 7,6 - też miałam ból piersi, aplikacja wyliczyła owu na 20dc. Niestety w 27 dc dostałam plemienia przez trzy dni a potem @. W kolejnym msc idę do lekarza ale czy wygląda to jako niedomoga lutealna?

Owulacja była przypuszczalnie bo nie byłam na monitoringu 11dc a czułam ból bo jestem po cp więc każda owulację czuje. Wcześniej nie miałam takich boli około brodawki dla tego się zastanawiałam bo tak samo bolało przed ciążą cp i trochę się nakręciłam :)

• Czekoladka Nowa

Wysłany: Dzisiaj, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) a jak oceniacie te wyniki 6 dpo: Estradiol 106 i Progesteron 18,4? Od 2 dpo biorę progesteron dowaginalnie.

Pozdrawiam

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ