X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Czikita1130 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat się nie nakręcam gdyż głowę zajętą mam czym innym itp ale te "wypryski"na twarzy mnie szokuja (na czole jest ich mnóstwo,o policzkach nie wspomnę -jeden przy drugim)-a nigdy tak nie miałam (pojedyncze to tak) no..według moich cykli (26-dniowych) za cztery dni powinna przyjść @ ;)

  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, co myślicie o moim wykresie, temperatury nadal się wahają, nie wiem, czy jeszcze spodziewać się owulacji, nigdy nie miałam tak późno..

  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/bad117d711b4927a4c6d9a2d9f8e9926

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki myślicie że z takim wykresem cos wyjdzie?
    na początku taki ładny a teraz ten spadek...

    Marta 1990 myślę że owu jeszcze nie było, może kup testy owulacyjne wtedy będziesz miała jasność.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek87 nie widac Twojego wykresu. Marta1990 też mi się wydaje że jeszcze nie było owulacji.

    U mnie niestety nic z tego nie wyszło mimo że ładnie wyglądało:(

    <3
  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 przykro mi, ale działaj dalej i nie poddawaj się. :) Który to Twój cykl starań? Kotek87 również nie widzę Twojego wykresu.

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanie. Dzis mialam bardzo duzy spadek temp od czasu jak mierze w zyciu tak nie mialam ogolnie jutro powinnam miec owulacje. Nie pytam czy to spadek na owulacje czy taki az spadek jest normalny? Bo owulacja kiedy bedzie to bedzie najwazniejsze zeby byla :D

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • malgos91 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Serdecznie:)
    Co myślicie o moim wykresie? Myslicie, ze jest jeszcze jakas szansa, jak na tydz przed spodziewaną @ mam taką temperaturę? W poprzednich wykresach te temp. były wyższe...

    https://ovufriend.pl/graph/aa88f9c0783909638b6833a51f12a1de][img]https://ovufriend.pl/thumb/aa88f9c0783909638b6833a51f12a1de.png Dziękuję za pomoc![/img]

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszytkich, staram sie wraz z narzeczonym o maleństwo. Nigdy wcześniej nie mierzyłam i nie kontrolowałam az tak swojej temperatury, lecz od ostatniego "przytulania" sie mam kilka objawów i także skok temperatury. Moge prosic o pomoc bardziej doświadczone, o nakierowanie czy jest cień szansy czy lepiej sie nie nakręcać. Za 4 dni chce wykonać test wiec napisze czy wyszedł :) Objawy: stosunek w ostatni dzien miesiaczki 26 marzec i jeszcze jeden 31 marca, bol pleców jak na miesiączke, ból jajników raz na wieczor kujacy, dwa dni miałam gazy, uderzenia gorąca, 2 razy napadly mnie mdłości wieczorem, 2 razy obudzilam sie jak bym byla na kacu lecz dnia poprzedniego nie piłam w ogóle alkholu, dwie czy trzy zylki na piersiach i ich lekkie zaokraglenie, duże pragnienie,bol głowy ale taki ze az chcialo mi sie wymiotowac, dzis lekka senność i wrazliwosc piersi wraz z lekkim swedzeniem i mam wrazenie ze ciezej mi sie oddycha :) od okolo tygodnia biore kwas foliowy :) czy ja sobie wmawiam ze to jest to ? Miała lub ma któraś takie objawy i zakończyły sie powodzeniem ? Dziękuję z gory za normalne odpowiedzi :)
    Ponizej wykres temperatury.

    https://ovufriend.pl/graph/055dbadf619cd316548338dd59f27659

    055dbadf619cd316548338dd59f27659.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 22:34

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos91 wrote:
    Witam Was Serdecznie:)
    Co myślicie o moim wykresie? Myslicie, ze jest jeszcze jakas szansa, jak na tydz przed spodziewaną @ mam taką temperaturę? W poprzednich wykresach te temp. były wyższe...

    https://ovufriend.pl/graph/aa88f9c0783909638b6833a51f12a1de][img]https://ovufriend.pl/thumb/aa88f9c0783909638b6833a51f12a1de.png Dziękuję za pomoc![/img]

    Jak dla mnie bardzo ladny wykres temperatur, chcialabym tak dlugo miec prowadzony pomiar. Powodzenia.

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak mój wykresik:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 06:57

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Czikita1130 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a2edd87cf10eea40c144eb6c0b110100.png[/url

    Wykres prawie gotowy ( końcówka) jutro przewidywana @ (wedlug długość moich cykli)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej, napisz czy @ przyszla :)

  • Czikita1130 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno poinformuję ;) ale zapewne przyjdzie -bo gdyby miało być inaczej to piersi dawały by znać ( a nie ma nic)

  • Joanna92 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ea7cac8431a7d036e8cdd05f9af8f4d7.png

    Hej Dziewczyny,

    Mam problem, mianowicie w środę byłam u gina, pokazał mi, że owulacji jeszcze nie było, pęcherzyk już jest widoczny, ale jeszcze nie pękł. Natomiast ovufriend dzisiaj wyznaczył mi owulację na wtorek, a to przecież niemożliwe :( Czy to oznacza, że wszystkie moje dotychczasowe wykresy były mylące ?

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna92 wrote:
    ea7cac8431a7d036e8cdd05f9af8f4d7.png

    Hej Dziewczyny,

    Mam problem, mianowicie w środę byłam u gina, pokazał mi, że owulacji jeszcze nie było, pęcherzyk już jest widoczny, ale jeszcze nie pękł. Natomiast ovufriend dzisiaj wyznaczył mi owulację na wtorek, a to przecież niemożliwe :( Czy to oznacza, że wszystkie moje dotychczasowe wykresy były mylące ?

    Hej.A w tą środę to wiesz jakiej wielkości był pęcherzyk ?Owulacja może nastąpić do 3 dni po skoku.Tutaj system ovu zaznacza przeważnie owulacje w dniu najniższej temperatury po której nastepuje skok-tak działa system co czasem jest niezgodne z metodą objawowo-termiczną.Nie jestem ekspertem,ale czytałam na wielu portalach naukowych własnie o tym,że owulacja nastepuje w dniu skoku,czasem już głupieje od tego i może za dużo czytam ;) z kolei mój lekarz powiedział mi również,że skok nastepuje PRZED owulacją.Badz tu człowieku madry :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 10:59

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu może przyjść nawet 3 dnia po skoku, więc teoretycznie mogło jeszcze nie być owu w dniu, kiedy byłaś u gina. A jaki duży był pęcherzyk? I czy gin powiedział, kiedy masz się spodziewać owu?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Czikita1130 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po skoku zaraz zmienił się śluz ( przed skokiem kilka dni byl ładny-jak bialko) a juz na drugi dzień (po skoku zrobil sie kremowy) czyli u mnie według ovufriend owulke miałam gdy ta tempka była niżej) no i test owulacyjny dzien przed tym spadkiem też był pozytywny także u mnie chyba sie sprawdza

  • Joanna92 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 , m_d_f - niestety nie powiedział mi jaki był duży, a ja też nie zapytałam :/ Powiedział tylko, że lada dzień powinien pęknąć i umówił mnie na poniedziałek, żeby sprawdzić czy już czy jeszcze. Trochę mnie to zmyliło, bo do tej pory też byłam pewna, że skok tempki wskazuje na owulację.

  • Czikita1130 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    U mnie na dzień dzisiejszy wygląda tak :
    Wczoraj (7.04) wieczorem (po godz 22) zaczął delikatnie boleć brzuch (przez chwilę)- pierwsza myśl idzie @ ,po zbadaniu szyjki i śluzu -okazał się on lekko brązowy (no to mówię @ jak nic bedzie w nocy) . Obudziłam się o godz 7 pierwsze co oczywiście mierzenie temperatury (37,03) czyli trochę zgłupiałam...okazalo się że krwawienia nie ma , ale po pobraniu śluzu z szyjki jest nadal lekko brązowy....szyjka wydaje mi sie zamknięta i dość wysoko...zobaczymy jak to sie rozkręcić (brak bólu brzucha,piersi też nie bola )
    Jak myślicie?

‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ