X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goniąc marzenia wrote:
    4fafed1fa67268d96c03adf4557d8201.png
    Żeby skopiować miniaturę musisz najechać i zaznaczyć link do kopiowania(ja robię to prawym przyciskiem myszki)i potem ok.

    ignite
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już poprawiłam,jest wyżej...przepraszam Was,jeszcze nie do końca umiem sobie poradzić..

    zem3anlis7huurhv.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goniąc marzenia wrote:
    już poprawiłam,jest wyżej...przepraszam Was,jeszcze nie do końca umiem sobie poradzić..
    Nie szkodzi ja też nie umiałam wykresu wstawić

    ignite
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goniąc marzenia wrote:
    Koleżanki dlaczego wykres nie zaznaczył mi krzywej? Wiecie może???
    Mi też Ovu jeszcze nie zaznaczył owulacji.U ciebie widzę wszystko ładnie,pięknie.Testy owulacyjne dodatnie,monitor jest,to więc działaj.Może wyznaczy Ci za parę dni,mi w poprzednim cyklu zaznaczył i potem dwa razy przesuwał to się ma od temperatury.a64758bba3b9bc5418057ca534197634.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 09:12

    ignite
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za podniesienie na duchu,jest mi strasznie ciężko uwierzyć,że bęzie dobrze po tym wszystkim..Nie wiem albo mamy pecha,bo mąż ma książkowe nasienie,tak wyszło z badań,mi generalnie jakoś żaden lekarz konkretnie nie powiedział,że jest coś nie tak,a jednak nam się nie udaje..niby jest ok,a jednak coś.. nie wiem,jestem słaba psychicznie i się tą sytuacją strasznie dołuje. Masz raka-leczysz raka,a tu taka zabawa,sama nie wiem co jest nie tak

    zem3anlis7huurhv.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to się ma że za bardzo chcemy,a chcieć to nie zawsze znaczy mieć.U mnie też jest wszystko w porządku nie mam żadnych problemów,a jednak się nie udaję i nie wiem czemu?,może trzeba wyluzować na spokojnie podejść do tego.Ja dałam sobie czas że chcę w tym roku zajść i urodzić, czuję(podświadomie,nie wiem dlaczego) że to dla mnie ostatni moment.A jak będzie to zobaczymy.

    ignite
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile masz lat? długo się staracie?my ponad dwa lata..

    zem3anlis7huurhv.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W listopadzie skończyłam 33.To mój drugi cykl z mierzeniem.A tak wcześniej to od września. I nie czuję się staro.Tylko mam jakieś przeczucia że to ostatni mój rok na zajście i urodzenie.Mam już dwoje dzieci,ale chciałabym jeszcze 1.Sama pochodzę z dużej rodziny(mam 5 rodzeństwa) .

    ignite
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też drugi cykl z mierzeniem temperatury..zazdroszczę Ci tych pociech..moje marzenie:)

    Zobaczymy co Bozia da..masz rację czasem lepiej odpuścić,tylko,że ja tak nie umiem-taki typ:)
    A gdzie mierzysz temperature?ja wbrew temu co mówią tutaj mierzę w odbycie,i nie wiem czy to wina mojego termometra Microlife MT16C ale czesto pokazuje mi różne wartości

    zem3anlis7huurhv.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to rozumiem.Inne podejście jest jak masz już dzieci a inne jak nie masz.Ja mierzę pod językiem zanim wstanę.Też mam taki sam termometr,i też różnie pokazuje temperaturę ale różnica jest minimalna(zazwyczaj 3 razy mierzę).

    ignite
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pod językiem nie ważne czy z lewej czy z prawej strony?

    zem3anlis7huurhv.png
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba też tak zrobię w nowym cyklu..dziękuje za pomoc!:*

    zem3anlis7huurhv.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod językiem z prawej strony(ale tak bliżej środka) .

    ignite
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Zerkniecie na moj wykres? Zaczal sie dzisiaj mega spadek temperaur (w zasadzid od wczoraj). Czy to moze swiadczyc o tym, ze zaraz nastapi wzrost temperatur i najwazniejsze pytanie: czy najczesciej owulacja wystepuje przed skokiem czy po skoku? Bo staramy sie o drugie i licze na ten cykl :( wg moich wczezniejszych obserwacji to jutro powinien byc skok.

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj ovu jest w miejscu spadku tempki :)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już myślałam że będzie skok a tu dupa :/ to co, moge myśleć że owulacja jeszcze się nie odbyła czy co?

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jest dziś lub akurat nie jest tak typowo u Ciebie. Ogólnie ovu może być do 3 dni przed i do 3 dni po wzroście tempki z tego co kojarzę, ale pewności nie mam

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diś mam 17 dzień cyklu,temp.taka sobie,śluz jak dla mie jest wodnisty,szyjka miękka,wysoko,testy owulacyjne które robię od 14 dnia są ujemne,wcorajszy i dzisiejszy pokazała się słaba kreska,według instrukcji tzn,negatywny.Czy tzn. że owulacja będzie dopiero? Nie wiem co myśleć o tym wszystkim?Mam serduszkować w te dni?

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Mam serduszkować w te dni?

    Tak!

    ignite lubi tę wiadomość

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że piszę może bez ładu i składu,ale dziękuje za zrozumienie i nie olewanie.

    ignite
‹‹ 806 807 808 809 810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ