Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 16 września 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    A w ktorym miejscu sie to patrzy? A juz sama nie wiem.. kazdy test byl rozny... ten wczorajszy pozytyw i negatyw byly o czulosci 10, a ten dzisiejszy 25. Jutro mam I zmiane, ale jesli nie bedzie okresu to we wtorek lub srode zrobie bete.
    Dodam jeszcze że test 10 jest czulszy, bo wystarczy 10 jednostek bety hcg w moczu, zeby test wykryl ten hormon. Przy 25 musi byc 25 jednostek.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 16 września 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem, ale z drugiej strony patrzac wczorajsze dwa byly tej samej czulosci, a daly dwa rozne wyniki. Przez te testy mam tylko zmarnowana nedziele i kiepski humor. W ogole jakos sie dziwnie czuje.
    Ktos moze jeszcze raz spojrzec na moj wykresik?
    09bc35f3c498dcabd7d056fed789c353.png

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 16 września 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy myślicie,że może jeszcze coś z tego być? Sprawdzałam progesteron 22 dc wyniósł 19.18 ng/ml czyli owulacja była...7 dc byłam u lekarza i powiedział,że torbiel się ładnie wchłonęła-miała 7cm i brałam luteine przez 3 cykle... i powiedział,że dodatkowo mam jeden prawidłowy dojrzewający pęcherzyk...ale już chyba nie robię sobie nadziei...kolejny cykl robimy drugą stymulacje-mam nadzieję,że tym razem nie zakończy się biochemiczną....poniżej link do mojego wykresu-zerknijcie proszę:* https://ovufriend.pl/graph/230060b76d57177f15a4aa6cb255da7b

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 17 września 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    088843d8e19e71195d76cab993ff4577.png

    U mnie Dzisiaj nastąpił spadek temp.Chyba już mogę nie mieć nadziej. Całą noc się kreciłam i nie mogłam spać.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znowu wzrosła....

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 17 września 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, czy wy też macie problem z wyświetlaniem się wykresów? Odkąd zmienili wygląd OF, jak otwieram czyjś wykres, to nie widzę całego, część ucina, a nie ma suwaka, żeby przesunąć :/ Poza tym nie ma podanych dni cyklu, tylko dni miesiąca. Rany, co za dziadostwo znowu odwalili...

  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wykresów będą zmieniać bo dostałam od nich wiadomość...faktycznie na smartfonie to jest jakaś tragedia...na komputerze już lepiej..

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Monini Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 17 września 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Super, że zmienią wersję wykresu w telefonie.
    Zerkniecie na mój wykres? Czy przy szyjce wysoko, twardej i zamkniętej z wczoraj mogę mieć nadzieję na zielony finał? Czy wiecie, czy progesteron mogę zrobić 8 dpo? Czy jednak powinien być 7 dpo?

    w4sqgywl7vqiucx5.png
    Starania od 05.2018
    Słabe nasienie męża
    Modlitwa o cud
    10.2018 powtórka badań M.
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 17 września 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    088843d8e19e71195d76cab993ff4577.png

    Czy dzisiejszy spadek 9dpo może być spowodowany implantacją? Dodam że wczoraj bolało mnie w krzyżu i brzuch jak na okres.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monini ja robiłam progesteronu 22dc- czyli 8 dni po owulacji i wyniósł 19.18 ng ;)

    Monini lubi tę wiadomość

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela__ wrote:
    088843d8e19e71195d76cab993ff4577.png

    Czy dzisiejszy spadek 9dpo może być spowodowany implantacją? Dodam że wczoraj bolało mnie w krzyżu i brzuch jak na okres.
    Zobacz na mój:) 230060b76d57177f15a4aa6cb255da7b.png

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 17 września 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Zobacz na mój:) 230060b76d57177f15a4aa6cb255da7b.png

    Beata robiłaś test ciążowy? Temp najpierw spadła A potem się podniosła. Jesteś przed planowym @? Ciekawa jestem jak to się skończy u Ciebie.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 17 września 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Wiem, wiem, ale z drugiej strony patrzac wczorajsze dwa byly tej samej czulosci, a daly dwa rozne wyniki. Przez te testy mam tylko zmarnowana nedziele i kiepski humor. W ogole jakos sie dziwnie czuje.
    Ktos moze jeszcze raz spojrzec na moj wykresik?
    09bc35f3c498dcabd7d056fed789c353.png

    Malinowa co u Ciebie dzisiaj słychać?

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela__ wrote:
    Beata robiłaś test ciążowy? Temp najpierw spadła A potem się podniosła. Jesteś przed planowym @? Ciekawa jestem jak to się skończy u Ciebie.
    Mam trochę nieregularne cykle,bo wahają się między 28 a 36 dni...zwykle mam.okres tak na 32 dzień cyklu...robiłam test wczoraj ale negatywny...więc pewnie nic z tego,choc jak przeglądałam cykle dziewczyn to też miały Tak,że temperatura najpierw spadła,a później rosła i test z dnia na dzień pozytywny,mimo że dzień wcześniej negatywny...także sama jestem ciekawa co to będzie...Ale nie nastawiam się;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 15:17

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 17 września 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Mam trochę nieregularne cykle,bo wahają się między 28 a 36 dni...zwykle mam.okres tak na 32 dzień cyklu...robiłam test wczoraj ale negatywny...więc pewnie nic z tego,choc jak przeglądałam cykle dziewczyn to też miały Tak,że temperatura najpierw spadła,a później rosła i test z dnia na dzień pozytywny,mimo że dzień wcześniej negatywny...także sama jestem ciekawa co to będzie...Ale nie nastawiam się;)

    Ja tez mam nieregularne cykle.z tym że moje cykle sa krótkie. cos koło 23-25 dni
    Mam zapas testów ciążowych juz od dawna. Jeszcze niewykorzystany, bo zawsze prędzej dostaje okres niz robie test. Nie robie testów przed spodziewana @. Zreszta przez ponad 3 lata starań zrobiłam ich bardzo mało. Może z 5.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela__ wrote:
    Ja tez mam nieregularne cykle.z tym że moje cykle sa krótkie. cos koło 23-25 dni
    Mam zapas testów ciążowych juz od dawna. Jeszcze niewykorzystany, bo zawsze prędzej dostaje okres niz robie test. Nie robie testów przed spodziewana @. Zreszta przez ponad 3 lata starań zrobiłam ich bardzo mało. Może z 5.
    Oj to ja już ich zrobiłam bardzo dużo,bo zanim stwierdzono u mnie hipwrprolaktynemie czynnościową i zanim zaczęłam brać bromergon to moje cykle trwały od 38-58 dni...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 17 września 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela__ wrote:
    Malinowa co u Ciebie dzisiaj słychać?
    U mnie bez zmian dzisiejszy test znowu negatywny i w sumie nie wiem juz co myslec...to moj wykresik:
    09bc35f3c498dcabd7d056fed789c353.png

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    U mnie bez zmian dzisiejszy test znowu negatywny i w sumie nie wiem juz co myslec...to moj wykresik:
    09bc35f3c498dcabd7d056fed789c353.png
    Może jeszcze za wcześnie...ja robiłam 13 dc cyklu test i też negatywny...chyba trzeba czekać albo zrobić betę...ja może zrobię jak na dniach nie przajdzie @ choc obiecałam sobie że nie będę robić bo to straszny stres w oczekiwaniu na wynik...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 17 września 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro lece na bete jak @ nie przyjdzie. Musze wiedzie na czym stoje, bo 26 mam laparoskopie i musze zrobic jeszcze kilka badan.

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Ja jutro lece na bete jak @ nie przyjdzie. Musze wiedzie na czym stoje, bo 26 mam laparoskopie i musze zrobic jeszcze kilka badan.

    ja może zrobię w środę...bo w piątek idę na impreze 18-naste urodziny kuzyna a w weekend idę na wesele:) wiadomo nie można dać się zwariować,ale trzeba też wiedzieć na ile można sobie pozwolić ;)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
‹‹ 861 862 863 864 865 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ