Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 17 września 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony strasznie sie bo, ale z drgugiej nie moge sie doczekac. Na niepewnosc jest strasznue meczaca. BeataW trzymam za Ciebie kciuki :) i za Nele rzecz jasna tez :)

    Nela__ lubi tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 września 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za Was również:):*

    Nela__ lubi tę wiadomość

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 17 września 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Ja za Was też.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 18 września 2018, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie znowu lekki spadek temp. Jak tam u Was?

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 18 września 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez i zastanawiam sie czy beta w tej sytuacji jest potrzebna.

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 18 września 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z 36.83 na 36.80...koleżanka mówiła mi,że temp. mogą się wahać dopóki utrzymują się na poziomie tych wyższych :) jeśli spadną poniżej do tych z dolnej granicy to wtedy pewnie przyjdzie @..Ale wcale tak nie musi być:)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 18 września 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    U mnie z 36.83 na 36.80...koleżanka mówiła mi,że temp. mogą się wahać dopóki utrzymują się na poziomie tych wyższych :) jeśli spadną poniżej do tych z dolnej granicy to wtedy pewnie przyjdzie @..Ale wcale tak nie musi być:)

    U mnie z 36.49 na 36.44 dzisiaj.

    088843d8e19e71195d76cab993ff4577.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2018, 07:06

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 18 września 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z 36,87 na 36,51 wiec raczej to zwiastuje juz @ :(

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Aga.W. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 18 września 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy cos z tego bedzie to moj 2 cykl mierzenia temperatury i nie wiem czego sie spodziewac...

    https://zapodaj.net/386a3ee7334cf.png.html

  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 18 września 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zauwazyłam brązowe plamienie.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 18 września 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal bez okresu... Nelus i co rozkrecila sie malpa?

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 18 września 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nie, nie mam okresu. Tylko trochę zauważyłam brązowego śluzu przy szyjce macicy jak sprawdzałam jej położenie. Na wkładce nic nie mam.
    Żeby @przyszedł temp musiała by spaść poniżej kreski.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2018, 18:48

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 18 września 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przepraszam Cie zinterpretowalam to tak, ze malpa przyszla... jesli do jutra nic sie u mnie nie zmieni to robie bete bo i tak bede robic morfologie to odrazu za jednym zamachem... zauwazylam,ze w ciagu dnia boli mnie brzuch jak na okres doslowanie chwile i przestaje i za jakis czas znowu i tak caly dzien...

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 18 września 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. I co testujesz jutro?
    Nela widze,ze walczysz z endometrioza czy mialas moze robiona laparoskopie?

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 18 września 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    BeataW. I co testujesz jutro?
    Nela widze,ze walczysz z endometrioza czy mialas moze robiona laparoskopie?
    Tak zrobię test :)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 18 września 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj koniecznie znac :)

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 18 września 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    BeataW. I co testujesz jutro?
    Nela widze,ze walczysz z endometrioza czy mialas moze robiona laparoskopie?

    Tak mam endometrioze. Laparo miałam w październiku 2015r. Endo potwierdzone histopatologicznie. Miałam usówane torbiele na jajnikach,prawy jajnik prawie nieaktywny mam teraz. Mam za sobą 4 procedury in vitro, zakończone fiaskiem. Ciążę naturalną, którą poroniłam w grudniu zeszłego roku. Taka moja historia pokrótce. Zapomniałam dodać że mam 35 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2018, 19:36

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 18 września 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Tak zrobię test :)
    Beata trzymam kciuki

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1888 3273

    Wysłany: 18 września 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mozesz mi cos wiecej powiedzie o laparoskopii? Jak to wyglada? Dlugo dochodzilas po niej do siebie? Ja w srode 26 mam laparoskopie diagnostyczna w kierunku endometriozy... strasznie sie denerwuje i martwie.. a najbardziej chyba tym, ze sie nie wybudze...

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura - 4❄
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura - 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼
    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎
    04.2024 - FET (S) 6.2.2 👍


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Nela__ Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 18 września 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma się czym martwić. Ja miałam laparo w Oslo w Norwegii Bo tu mieszkam. Moja trwała koło godz. Wszystko na sali zrobili już po uśpieniu. Czyli założyli welfron i cennik. Ja po laparo poszłam spać Ale po godzinie lub dwóch wybudziłam się i wymiotowałam. To była moja reakcja na narkoze. Na drugi dzień pielęgniarka zmieniła mi opatrunki i wracałam pociągiem do domu ponad 500km. Najgorsze myślę są pierwsze dni. Bo boli podbrzusza i pod zebrania od gazu który jest wpąpowany do brzucha podczas laparo. Do 14 dni dochodzi się do siebie. Ale Ja jeszcze wyprosiłam dodatkowe 2 tyg zwolnienia. Głowa do góry. Będzie dobrze.

    Ponad 3 lata starań
    Endometrioza
    Aniołek w 10tc
‹‹ 862 863 864 865 866 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ