X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Ja.aiza Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 4 marca 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam umówioną na 14 marca. Dziękuje za odpowiedź 😘

    Karola :) lubi tę wiadomość

  • Lulana Nowa
    Postów: 7 2

    Wysłany: 6 marca 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, sorki ze sie wbijam na forum. Ale potrzebuje pomocy w interpretacji testow. Powiedzcie mi czy widzivie jakas roznice pomiedzy pierwszym ( wczoraj godz 11) a ostatnim (dzisiaj 11.30) wiem ze wygladaja na negatywne. Ale jak dla mnie zaczynaja jasniec. A testy wybarwiaja sie troche dziwnie. Jestem w 16dc.
    Wczoraj mialam typowe mocne objawy owulacyjne a dzisiaj juz slabsze a sluz z rociagliwego zmienil mi sie na wodny.
    https://zapodaj.net/00ecd930439ec.jpg.html

  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 6 marca 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny 😊 czy mogę poprosić Was o pomoc w interpretacji??Dziwi mnie moja temperatura która była 4 dni pod rząd jednostajna a dzisiaj ciut poszła do góry.Ogólnie jest to mój drugi cykl w którym mierze temperaturę bo poprzedni nie mam co porównywać ze względu na Covida+infekcje pochwy i jeszcze anginę ropną,duuuużo leków brałam i antybiotyków bo miałam straszne anomalie temperatury.Czy na podstawie tego cyklu możecie mi coś więcej powiedzieć?Dodam cykle mam 29 dni.Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź 🤗🤗.Kiedy zrobić ewentualnie Betę?O ile jest sens 😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2022, 20:45

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 6 marca 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulana wrote:
    Czesc dziewczyny, sorki ze sie wbijam na forum. Ale potrzebuje pomocy w interpretacji testow. Powiedzcie mi czy widzivie jakas roznice pomiedzy pierwszym ( wczoraj godz 11) a ostatnim (dzisiaj 11.30) wiem ze wygladaja na negatywne. Ale jak dla mnie zaczynaja jasniec. A testy wybarwiaja sie troche dziwnie. Jestem w 16dc.
    Wczoraj mialam typowe mocne objawy owulacyjne a dzisiaj juz slabsze a sluz z rociagliwego zmienil mi sie na wodny.
    https://zapodaj.net/00ecd930439ec.jpg.html
    Moim zdaniem ostatni jest jaśniejszy od wczorajszego.Jesli jest owu to te kreseczki muszą być jednakowo mocne lub nawet te po lewej mocniejsze.Możliwe że owulacja była wcześniej bo też tak się zdaża.A robiłaś jeszcze wcześniej jak wczoraj czy nie?Ja zawsze zaczynam od 10dc do pierwszego negatywnego.Pozdrawiam 🤗

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulana wrote:
    Czesc dziewczyny, sorki ze sie wbijam na forum. Ale potrzebuje pomocy w interpretacji testow. Powiedzcie mi czy widzivie jakas roznice pomiedzy pierwszym ( wczoraj godz 11) a ostatnim (dzisiaj 11.30) wiem ze wygladaja na negatywne. Ale jak dla mnie zaczynaja jasniec. A testy wybarwiaja sie troche dziwnie. Jestem w 16dc.
    Wczoraj mialam typowe mocne objawy owulacyjne a dzisiaj juz slabsze a sluz z rociagliwego zmienil mi sie na wodny.
    https://zapodaj.net/00ecd930439ec.jpg.html

    Lulana testy są już jaśniejsze. Może być tak, że owulka była a jej nie wyłapałaś lub dopiero będzie. Miałam tak w poprzednim cyklu, testy były takie jak twoje i śluz płodny. Potem śluz zrobił się kremowy. Po kilku dniach śluz znów płodny i tu już testy były pozytywne i wtedy dopiero była owulacja. Zdarza się, że testy nie wychwytują owulacji i też możesz być takim przypadkiem. Jeśli mierzysz tempke to warto ją obserwować i czy śluz nie pojawi się jeszcze płodny. Jak będzie za kilka dni płodny to testuj znów owulakami ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra wrote:
    Hej dziewczyny 😊 czy mogę poprosić Was o pomoc w interpretacji??Dziwi mnie moja temperatura która była 4 dni pod rząd jednostajna a dzisiaj ciut poszła do góry.Ogólnie jest to mój drugi cykl w którym mierze temperaturę bo poprzedni nie mam co porównywać ze względu na Covida+infekcje pochwy i jeszcze anginę ropną,duuuużo leków brałam i antybiotyków bo miałam straszne anomalie temperatury.Czy na podstawie tego cyklu możecie mi coś więcej powiedzieć?Dodam cykle mam 29 dni.Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź 🤗🤗.Kiedy zrobić ewentualnie Betę?O ile jest sens 😏

    Temperatura prawidłowa i bardzo ładna 😀. Po owulacji temperatura może się wahać, mogą być pagórki, dobrze jeśli rośnie. Ważne, żeby spadki na wykresie nie były duże i długotrwałe. Testuj za 3 dni, coś może być już widać. Ale taki pewny termin testowania to ten po miesiączce bo testując wcześniej możesz uchwycić ciążę biochemiczną, którą się niestety traci. Po miesiączce ciąża będzie pewniejsza. Sama walczę, żeby nie zatestować niedługo 🤪

    Kimbra lubi tę wiadomość

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej miałam operację laparoskopii bo skręcił mi się jajowodów i usunęli mi guzek torbielowaty i patrzę na ten wykres i nie wiem możliwe że były 2owu
    thumb

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2022, 21:34

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Hej miałam operację laparoskopii bo skręcił mi się jajowodów i usunęli mi guzek torbielowaty i patrzę na ten wykres i nie wiem możliwe że były 2owu
    thumb

    Podwójna owulacja raczej następuje w przeciągu max kilku godzin. Możliwe, że owulka ci się po prostu przesunęła, zwłaszcza że miałaś negatywne testy owulacyjne. Masz potem po kilku dniach znów zaznaczony śluz płodny i szyjkę wysoko i miękką i przed tymi dniami brak testów owulacyjnych? Znak zapytania tutaj bo mogły ci wyjść wtedy pozytywne. Temperatura jest nie mierzona przez kilka dni po owulacji, którą ustaliło ci ovu. Możliwość jest taka, że tempka była wtedy niska. Owulke albo miałaś wtedy gdy zaznaczona albo tego kolejnego terminu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dziś dopiero zobaczyłam twoje zaproszenie do przyjaciółek, trochę opuźniona jestem w tym 🤪. Przyjęłam więc śmiało można pisać 🙂

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Podwójna owulacja raczej następuje w przeciągu max kilku godzin. Możliwe, że owulka ci się po prostu przesunęła, zwłaszcza że miałaś negatywne testy owulacyjne. Masz potem po kilku dniach znów zaznaczony śluz płodny i szyjkę wysoko i miękką i przed tymi dniami brak testów owulacyjnych? Znak zapytania tutaj bo mogły ci wyjść wtedy pozytywne. Temperatura jest nie mierzona przez kilka dni po owulacji, którą ustaliło ci ovu. Możliwość jest taka, że tempka była wtedy niska. Owulke albo miałaś wtedy gdy zaznaczona albo tego kolejnego terminu

    Jeśli chodzi o tą przerwę to pisałam miałam operacji laparoskopia

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 7 marca 2022, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Temperatura prawidłowa i bardzo ładna 😀. Po owulacji temperatura może się wahać, mogą być pagórki, dobrze jeśli rośnie. Ważne, żeby spadki na wykresie nie były duże i długotrwałe. Testuj za 3 dni, coś może być już widać. Ale taki pewny termin testowania to ten po miesiączce bo testując wcześniej możesz uchwycić ciążę biochemiczną, którą się niestety traci. Po miesiączce ciąża będzie pewniejsza. Sama walczę, żeby nie zatestować niedługo 🤪
    Bardzo Ci dziękuję 😊.Z tym testowaniem to też mam problem bo robię już ze trzy dni wcześniej jak powinna być miesiączka.Jak tempka będzie gwałtownie spadać to sobie daruję.Czytałam na forum różne przypadki że testy wychodziły dopiero po 4-7 dniach po spodziewanej miesiączce 🤷‍♀️ no wiadomo każda z nas ma inny organizm.Wszystkiego dobrego 🤗

    Natka23 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Jeśli chodzi o tą przerwę to pisałam miałam operacji laparoskopia

    No rozumiem. Tylko ciężko tak konkretnie napisać kiedy była owulka bo mało danych. Ale obstawiam ten drugi termin

  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 7 marca 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra wrote:
    Bardzo Ci dziękuję 😊.Z tym testowaniem to też mam problem bo robię już ze trzy dni wcześniej jak powinna być miesiączka.Jak tempka będzie gwałtownie spadać to sobie daruję.Czytałam na forum różne przypadki że testy wychodziły dopiero po 4-7 dniach po spodziewanej miesiączce 🤷‍♀️ no wiadomo każda z nas ma inny organizm.Wszystkiego dobrego 🤗
    A powiedz mi jeszcze czy patrząc na mój wykres jestem w stanie określić swoją stałą temperaturę czy jeszcze jest za wcześnie?

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2022, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra wrote:
    A powiedz mi jeszcze czy patrząc na mój wykres jestem w stanie określić swoją stałą temperaturę czy jeszcze jest za wcześnie?

    W pierwszej połowie cyklu miałaś 36,5 najwyższą więc zapewne na tej wysokości byłaby ta linia wyznaczająca wyższe i niższe temperatury, ewentualnie ta linia byłaby odrobinę niżej. Natomiast w drugiej połowie cyklu zwykle temperatury są różne i nie sprawdza się już tutaj średniej

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 7 marca 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mi powiedzieć możecie czy zawsze na teście owulacyjnym widc 2 kreski

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Czy mi powiedzieć możecie czy zawsze na teście owulacyjnym widc 2 kreski

    Kika tak. Hormon luteinizujący, który odpowiada za owulację zawsze jest w organizmie. Jedynie przed owulacją jego poziom wzrasta, testy ciemnieją i stąd wiadomo, że zbliża się owulacja

  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 7 marca 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Czy mi powiedzieć możecie czy zawsze na teście owulacyjnym widc 2 kreski
    Jeśli owulacji nie ma to jest tylko jedna kreska a jeśli owulacja się zbliża to pokazują się dwie kreseczki i zazwyczaj mają być tak samo intensywne,nawet ta po lewej ciemniejsza wtedy wiadomo że owulacja jest.

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Lulana Nowa
    Postów: 7 2

    Wysłany: 7 marca 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za porade. Zobaczę jak to będzie wyglądać. Dzisiaj trosze temperatura mi podskoczyła a resztę parametrów sprawdzam okolo 18 . Duża szansa że miałam krotki pik i go nie wyłapałam.

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 7 marca 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś temperatura spadła robić sobie nadzieję jeszcze i zrobić test czy już czekać tylko na okres

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 7 marca 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Dziś temperatura spadła robić sobie nadzieję jeszcze i zrobić test czy już czekać tylko na okres
    Mogło być to zagnieżdżenie także mierz jeszcze temperaturę czy idzie w górę 😊 trzymam kciuki 🤞🍀.Ja też się modlę oby moja tempka za bardzo nie spadła.

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
‹‹ 933 934 935 936 937 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ