Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 10 marca 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Napisałaś, że szacujesz, że owulację miałaś 27 ? Od tego dnia licząc dziś jest 11 dzień po owulacji
    Tak szacuje bo teścik na 2 dzień bardzo był jeszcze ciemny ale jednak jaśniejszy niż controlna a tak poza tym to 27 byłam mocno Na palona i szyjka była otwarta

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 10 marca 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    A tak poza tym póki @ nie ma zawsze jest możliwość, że jednak jest ciąża ♥️
    Nadzieja ostatnia umiera

    Natka23 lubi tę wiadomość

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 11 marca 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mogły zerknąć na mój wykres.
    Aplikacja wyznaczyła mi owulację na wczoraj, co by się zgadzało ze śluzem i testami (choć wszystkie wyszły negatywne to 16 dnia cyklu wieczorem i 17 w ciagu dnia kreska byla najciemniejsza). Natomiast temperatura nie jest taka oczywista (choć pobodnie to wyglądało w zeszłym cyklu to apka mi raczej w złym miejscu ustawiła) i stąd moje pytanie, myślicie że rzeczywiście wczoraj była? Pytam bo lekarz kazał mi brać Duphaston po owulacji i boję sie że jak zaczanę za szybko to ją zablokuje.
    Swoja drogą to prawda że Duphaston wzięty za szybko zablokuje owulację?

    *Chyba moje pytanie jest nieważne, zrobiłam dzisiaj test i wyszedł mi negatywny ale już na granicy pozytywu.
    Natomiast nadal będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje o Duphastonie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2022, 16:19

  • Miriam.m Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 11 marca 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jeśli przyjmiesz za wcześnie to może nie wystąpić owulacja.

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 13 marca 2022, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie czemu ta tempka tak wolno rośnie do góry czy jest wogole szansa że to będzie ciąża

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2022, 13:34

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Dziewczyny powiedzcie czemu ta tempka tak wolno rośnie do góry czy jest wogole szansa że to będzie ciąża

    Masz ładną tempke i miałaś plamienie widzę jednodniowe, jutro spokojnie możesz zatestować 🤞

    Karola :) lubi tę wiadomość

  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2346

    Wysłany: 13 marca 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka a Ty wybierasz się na bete? Lub planujesz powtórzyć test? Jakiś podejrzany masz ten wykres 🤭

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Natka a Ty wybierasz się na bete? Lub planujesz powtórzyć test? Jakiś podejrzany masz ten wykres 🤭

    Powtórzę, ale jeszcze nie wiem kiedy 🙂

    Karola :) lubi tę wiadomość

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 14 marca 2022, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Masz ładną tempke i miałaś plamienie widzę jednodniowe, jutro spokojnie możesz zatestować 🤞

    Zrobiłam test domowy o czułości 10 i jest negatywny robiłam go rano ale w nocy byłam siku kilka razy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 13:48

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 14 marca 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas się wacham czy iść na będę skoro test był negatywny ale tempka nie spada a może to przez laparoskopie usunięcie torbieli.
    Doradzcie mi proszę co robić
    Po jedzeniu mam mdłości kręci mi się w głowie i mam biegunkę jajnik od czasu do czasu kuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 13:52

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2022, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Cały czas się wacham czy iść na będę skoro test był negatywny ale tempka nie spada a może to przez laparoskopie usunięcie torbieli.
    Doradzcie mi proszę co robić
    Po jedzeniu mam mdłości kręci mi się w głowie i mam biegunkę jajnik od czasu do czasu kuje

    Zrób betę jutro, bo tak to faktycznie dużo domysłów. Będziesz miała jasną sytuację 🙂

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 14 marca 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest jeszcze szansa

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    A jest jeszcze szansa

    Jest, nawet tak naprawdę nie wiadomo kiedy dokładnie miałaś owulację bo testy negatywne ci wychodziły. Póki @ nie ma ... ♥️🤞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już okresu dziś dostałam, więc odpadam z testowania. Od jutra biorę tabletki antykoncepcyjne

  • Ja.aiza Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 14 marca 2022, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    A co na to ginekolog? Podwyższony testosteron to też nie dobrze, LH również. Ja miałam leki na obniżenie lh bo to blokuje owulacje. Za mało o sobie napisałaś, nie wiem czy chodzisz do ginekologa, czy masz stymulację, czy badania zleca Ci ginekolog czy robisz na własną rękę. PCOS wykluczone?
    Jakieś suplementy bierzesz?

    Fajnie ze dołączyłaś, razem raźniej!😊

    Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u ginekologa. PCOS wykluczone. Lekarz nie zwrócił uwagi na podwyższone LH, natomiast na podwyższony testosteron już tak. Podobno to może być przyczyna moich długich i nieregularnych cyklów. Lekarz zaproponował mi tabletki antykoncepcyjne, ale ja nie chce się na to decydować bo każdy cykl to dla mnie jakaś nadzieja.
    Mam testosteron lekko podwyższony to fakt ale nie chciała bym brać tabletek. Co uważacie ?

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 15 marca 2022, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja.aiza wrote:
    Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u ginekologa. PCOS wykluczone. Lekarz nie zwrócił uwagi na podwyższone LH, natomiast na podwyższony testosteron już tak. Podobno to może być przyczyna moich długich i nieregularnych cyklów. Lekarz zaproponował mi tabletki antykoncepcyjne, ale ja nie chce się na to decydować bo każdy cykl to dla mnie jakaś nadzieja.
    Mam testosteron lekko podwyższony to fakt ale nie chciała bym brać tabletek. Co uważacie ?


    Ja na antykoncepcję bym się zgodziła jak bym była to o przynajmniej na 2 miesiace bo potem jak masz jajowody drożne i jajniki czyste a anty usowa torbiele to bardzo łatwo się zachodzi w ciążę ja z córką po roku zastrzyków antykoncepcyjnych zaszłam za pierwszym razem bo organizm jest wyregolowany i wypoczęty

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 15 marca 2022, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi narazie lekarz kazał czekać na miesiączkę bo jestem po zabiegu ale jak narazie jak miałam 32 dniowe ostatnio tak już 35 i nadal brak

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 15 marca 2022, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Jest, nawet tak naprawdę nie wiadomo kiedy dokładnie miałaś owulację bo testy negatywne ci wychodziły. Póki @ nie ma ... ♥️🤞

    Testy wyszły mi pozytywny w 27.lutego i 9 marca z owu dwie silne kreski

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Ja.aiza Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 15 marca 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Ja na antykoncepcję bym się zgodziła jak bym była to o przynajmniej na 2 miesiace bo potem jak masz jajowody drożne i jajniki czyste a anty usowa torbiele to bardzo łatwo się zachodzi w ciążę ja z córką po roku zastrzyków antykoncepcyjnych zaszłam za pierwszym razem bo organizm jest wyregolowany i wypoczęty

    Dziękuje za odpowiedź. Czyli po dwóch miesiącach antykoncepcji jest możliwe że wyreguluje mi się cykl i będzie łatwiej mi zajść w ciąże?

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 15 marca 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja.aiza wrote:
    Dziękuje za odpowiedź. Czyli po dwóch miesiącach antykoncepcji jest możliwe że wyreguluje mi się cykl i będzie łatwiej mi zajść w ciąże?
    Zawsze jest lepiej dłużej ale jest szans moja znajoma tak zrobiła i już w czerwcu rodzi

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
‹‹ 935 936 937 938 939 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ