X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 15 marca 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wykresie zaznaczę ostatni dodatni test owulacyjny i będę cierpliwie czekać chodź w tym dniu ja czułam szyjkę zamkniętą a jakieś oparcie kiedy może być okres trzeba mieć i po tych 44 dniach zrobię betę jak będzie negatywna a coioty brak to idę po tabletki na wywołanie.
    Jak uważacie tak zrobić

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy mialyscie skok temperatury 2 dni przed owulacja? Ja mialam zawsze po. Nie wiem czy to normalne czy moze moje testy owulacyjne sie mylily?

  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 24 marca 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłybyście zerknąć na mój wykres i powiedzieć czy Waszym zdaniem jest po wszystkim skoro test 12 dpo wyszedł negatywny? Ja już straciłam nadzieję ale zastanawiam się czy może przedwcześnie? 🤔
    Magda ja mam skok temperatury 2 dni przed owulacja, na początku nie wiedziałam o co chodzi ale chyba taka moja natura 😀

    Magdak lubi tę wiadomość

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 24 marca 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fusia wrote:
    Czy mogłybyście zerknąć na mój wykres i powiedzieć czy Waszym zdaniem jest po wszystkim skoro test 12 dpo wyszedł negatywny? Ja już straciłam nadzieję ale zastanawiam się czy może przedwcześnie? 🤔
    Magda ja mam skok temperatury 2 dni przed owulacja, na początku nie wiedziałam o co chodzi ale chyba taka moja natura 😀

    Jet nadzieja tempka nie spada mogło być dopiero zagnieżdżenie albo owu kiedy indziej zatestuje 14 dzień po owu

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 25 marca 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 306 wychodzę z szpitala mam się zgłosić w piątek

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 25 marca 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Beta 306 wychodzę z szpitala mam się zgłosić w piątek
    Kika super wieści 🥳 cieszę się że chociaż Ty masz jakieś dobre wiadomości Trzymam kciuki żeby reszta ciąży była spokojna ✊️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fusia wrote:
    Czy mogłybyście zerknąć na mój wykres i powiedzieć czy Waszym zdaniem jest po wszystkim skoro test 12 dpo wyszedł negatywny? Ja już straciłam nadzieję ale zastanawiam się czy może przedwcześnie? 🤔
    Magda ja mam skok temperatury 2 dni przed owulacja, na początku nie wiedziałam o co chodzi ale chyba taka moja natura 😀

    Dzieki Fusia.
    Ja w grudniu mialam blady, ale widoczny pozytyw dopiero w 13dpo, moze tez dzien owulacji lekko Ci sie przesunal. Poki nie ma 🐒 to trzeba miec nadzieje!
    Trzymam kciuki🍀

  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 25 marca 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Dzieki Fusia.
    Ja w grudniu mialam blady, ale widoczny pozytyw dopiero w 13dpo, moze tez dzien owulacji lekko Ci sie przesunal. Poki nie ma 🐒 to trzeba miec nadzieje!
    Trzymam kciuki🍀
    Dzięki Magda 😊 Niestety dzisiaj temperatura spadła i zaczęło się plamienie także nadzieji już nie ma. Smutno mi bo nawet nie czuje się jakbym miała dostać @ ale już wiem że dostanę 😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fusia wrote:
    Dzięki Magda 😊 Niestety dzisiaj temperatura spadła i zaczęło się plamienie także nadzieji już nie ma. Smutno mi bo nawet nie czuje się jakbym miała dostać @ ale już wiem że dostanę 😔

    Ojej, caly czas trzymam kciuki bo jak plamienie to zawsze mala szansa na implantacyjne🙏🏼

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 27 marca 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Ojej, caly czas trzymam kciuki bo jak plamienie to zawsze mala szansa na implantacyjne🙏🏼

    Zgadza się a wtedy tempka spada a potem nadal plamisz a tempka rośnie i mnie to zgubilo

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994r wrote:
    Zgadza się a wtedy tempka spada a potem nadal plamisz a tempka rośnie i mnie to zgubilo

    Trzymam kciuki caly czas aby w piatek uslyszec dobre wiesci🍀

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 27 marca 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Trzymam kciuki caly czas aby w piatek uslyszec dobre wiesci🍀
    Dzięki ja też man taką nadzieję może coś się jutro dowiem po kazał przyjść po wypis to może mnie zbada

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • AleksandraOla Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 marca 2022, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! 🙂

    Możecie spojrzeć na mój wykres? :)

    Nie bardzo wiem o co chodzi w tym cyklu bo mam bardzo długą fazę wyższych temperatur.

    Mam PCOS , późne owulacje lub brak. Ten cykl odpuściliśmy z lekami, monitoringiem. Do końca nie jestem pewna kiedy była owulacja. W pierwszej fazie cyklu mam zazwyczaj temperatury 36,1 lub 36,0. Uznałam, że 36,3 to już faza wyższych temperatur ale dzisiaj już 19 dzień potencjalnie drugiej fazy cyklu! Robiłam testy, wychodzą negatywne. Wczorajszy test jedynie po dłuższym czasie kilku godzinach wyszła blada kreska, tyle że to raczej nie jest wiarygodne :) dzisiaj też negatywny. Nie wiem za bardzo o co chodzi, może owulacja była później? Znacie przypadki żeby tak długo nie wychodziły testy pozytywne?

    Z góry dziękuję za Waszą pomoc 🙂❤️

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 27 marca 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraOla wrote:
    Cześć dziewczyny! 🙂

    Możecie spojrzeć na mój wykres? :)

    Nie bardzo wiem o co chodzi w tym cyklu bo mam bardzo długą fazę wyższych temperatur.

    Mam PCOS , późne owulacje lub brak. Ten cykl odpuściliśmy z lekami, monitoringiem. Do końca nie jestem pewna kiedy była owulacja. W pierwszej fazie cyklu mam zazwyczaj temperatury 36,1 lub 36,0. Uznałam, że 36,3 to już faza wyższych temperatur ale dzisiaj już 19 dzień potencjalnie drugiej fazy cyklu! Robiłam testy, wychodzą negatywne. Wczorajszy test jedynie po dłuższym czasie kilku godzinach wyszła blada kreska, tyle że to raczej nie jest wiarygodne :) dzisiaj też negatywny. Nie wiem za bardzo o co chodzi, może owulacja była później? Znacie przypadki żeby tak długo nie wychodziły testy pozytywne?

    Z góry dziękuję za Waszą pomoc 🙂❤️

    Idź na bhsg
    A w następnym cyklu jak się w tym nie uda spruboj testów owulacyjnych albo u giną wyznaczyć owulację

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 27 marca 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czekaj do miesiączki bo uwięzi mi ciało kobiece może zaskoczyć ją mlam tym cyklu owulcjewtdy gdy powinnam mieć okres i teraz jestem w ciąży tylko jeszcze nie widzą ja

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • AleksandraOla Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 marca 2022, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy niestety u mnie do końca nie wychodzą wiarygodnie przez PCOS :( często wychodziły pozytywne a owulacji nie było albo w jednym cyklu potrafiły wychodzić kilka razy pozytywne.. w kolejnym cyklu pójdę na monitoring :)

  • Micka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 27 marca 2022, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Hej dziewczyny! Czy mialyscie skok temperatury 2 dni przed owulacja? Ja mialam zawsze po. Nie wiem czy to normalne czy moze moje testy owulacyjne sie mylily?
    Witaj ja mam spadek temperatury w dzień owu i duży skok po. W owu 35,71 a po już 36,64

    Magdak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2022, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micka wrote:
    Witaj ja mam spadek temperatury w dzień owu i duży skok po. W owu 35,71 a po już 36,64

    To chyba wlasnie tak wyglada ten “ksiazkowy wzrost”. U mnie to gory u doliny😅 ale podobno nie u kazdego sprawda sie mierzenie temperatury.

  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    To chyba wlasnie tak wyglada ten “ksiazkowy wzrost”. U mnie to gory u doliny😅 ale podobno nie u kazdego sprawda sie mierzenie temperatury.

    No i się doczekałaś dwóch kreseczek, gratulacje😊

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Podczytuje wątek chłonę waszą wiedzę na temat interpretacji wykresów i chciałam was poprosić o pomoc.
    Jest to mój pierwszy cykl gdy mierzę sobie temperaturę. Czy kiedy kolwiek widzialyscie taki wykres jak mój nazwałam go falą😀 fiksuje się czy mam w porządku progesteron. Nakręcił mnie mój ginekolog.
    Jestem na urlopie w dniu wylotu w 3 dpo robiłam proga i wynosił 9,30 mój gin stwierdził, ze mało. Znalazłam cudem turaj laboratorium 8 dpo ale czekam jeszcze na wyniki a dzis jestem już 11 dpo.
    W zeszłym cyklu w 12 dpo moja temperatura to 36,8 13 dpo 36,6 a 14 dpo wieczorem dostałam okres. Także na ciaze nie liczę w tym cyklu. Bo wyglada ze to moje podstawowe temperatury

    age.png
    age.png
‹‹ 936 937 938 939 940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ