X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 21 września 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie jestem w stanie podejrzeć Twojego wykresu. Masz niby udostępniony, ale nie pokazuje temperatur? Może wrzucisz jeszcze poprzez stronę ibb czy sytuacja się wyjaśniła już?

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4379 8356

    Wysłany: 21 września 2022, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L
    Dziamal wrote:
    Witam również poproszę o pomoc w interpretacji cyklu czy coś można wyczytać teraz czy trzeba jeszcze czasu? Mam nadzieje ze dobrze dalam link
    f2f31564050c7b20da746ee1d5a1cd26.png

    Po wykresie widać że owulacja raczej była, gdyż teraz jesteś w fazie zwiększonych temperatur. Nie jestem przekonana tylko żeby było to faktycznie w 17dc jak zaznaczyła aplikacja. No i aktualnie spada Ci temperatura, więc może pokusilabym się o sprawdzenie progesteronu 7-9 dzień po owulacji.
    Jak długie masz cykle? Wiesz kiedy dokładnie miałaś owulację?

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 980 1458

    Wysłany: 21 września 2022, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Z aplikacji zaczęłam korzystać dopiero od tego cyklu. Wpisuje codziennie temperature i śluz. Wptuwadzilam też poprzednie miesiączki - zazwyczaj mam cykle koło 28 dni, ale zdarza się i 25 lub 32.
    Zaskoczyło mnie, że po wpisaniu dzisiejszej temperatury aplikacja wskazała, że owulacja już była i to 9 dnia.
    Pomóżcie proszę w interpretacji. Cykl nie jest skończony, więc zobacze co dalej, ale bardzo zastanawia mnie czemu aplikacja tak pokazuje.
    Z innych objawów oprocz temperatury, to sluzu płodnego nie bylo.
    Mam nadzieję, że wykres widać. Pierwszy raz udostepniam ;)

    959c2da417bed3accf1571f2d88862f6.png

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    Czekają ❄️❄️

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4379 8356

    Wysłany: 21 września 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SaraM wrote:
    Cześć!
    Z aplikacji zaczęłam korzystać dopiero od tego cyklu. Wpisuje codziennie temperature i śluz. Wptuwadzilam też poprzednie miesiączki - zazwyczaj mam cykle koło 28 dni, ale zdarza się i 25 lub 32.
    Zaskoczyło mnie, że po wpisaniu dzisiejszej temperatury aplikacja wskazała, że owulacja już była i to 9 dnia.
    Pomóżcie proszę w interpretacji. Cykl nie jest skończony, więc zobacze co dalej, ale bardzo zastanawia mnie czemu aplikacja tak pokazuje.
    Z innych objawów oprocz temperatury, to sluzu płodnego nie bylo.
    Mam nadzieję, że wykres widać. Pierwszy raz udostepniam ;)

    959c2da417bed3accf1571f2d88862f6.png

    Aplikacja wykryła po prostu skok temperatury i zaznaczyła owulację przerywana linia, jako że to Twój pierwszy cykl w niej i "nie zna cię" jeszcze. Aktualnie nie sugerowalabym się tym, w trakcie wprowadzania kolejnych danych temperatury, śluzu, na pewno ta kreska przeskoczy w inne miejsce. Zresztą widać, że aktualnie temperatura jak na poowulacyjna jest niska. :)

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 980 1458

    Wysłany: 21 września 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Aplikacja wykryła po prostu skok temperatury i zaznaczyła owulację przerywana linia, jako że to Twój pierwszy cykl w niej i "nie zna cię" jeszcze. Aktualnie nie sugerowalabym się tym, w trakcie wprowadzania kolejnych danych temperatury, śluzu, na pewno ta kreska przeskoczy w inne miejsce. Zresztą widać, że aktualnie temperatura jak na poowulacyjna jest niska. :)

    Ok, dzięki ;)
    Ale zastanawiające, że w ogóle aplikacja ja pokazała, bo przecież ten skok temperatury był niższy niż na początku cyklu. W ogóle po wykresie nie widać żeby temperatura choć trochę wzrosła względem początku.

    A zastanawia mnie jeszcze jak wpisywać objawy zwiazane ze śluzem. Jeżeli mam rozciągliwy, ale nie jest on bezbarwny tylko lekko biały to jaki to jest? Płodny czy jeszcze nie skoro jest niewłaściwą barwa? Dodam, że rozciąga się miedzy palcami, ale nie na 10-15cm tylko góra na 5cm. Czy jak się tak nieznacznie ciągnie to też się liczy jako płodny?

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    Czekają ❄️❄️

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4379 8356

    Wysłany: 21 września 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Ok, dzięki ;)
    Ale zastanawiające, że w ogóle aplikacja ja pokazała, bo przecież ten skok temperatury był niższy niż na początku cyklu. W ogóle po wykresie nie widać żeby temperatura choć trochę wzrosła względem początku.

    A zastanawia mnie jeszcze jak wpisywać objawy zwiazane ze śluzem. Jeżeli mam rozciągliwy, ale nie jest on bezbarwny tylko lekko biały to jaki to jest? Płodny czy jeszcze nie skoro jest niewłaściwą barwa? Dodam, że rozciąga się miedzy palcami, ale nie na 10-15cm tylko góra na 5cm. Czy jak się tak nieznacznie ciągnie to też się liczy jako płodny?

    Ja zawsze wprowadzam go jako kremowy, ale w notatkach wpisuję że się lekko rozciąga.

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3442 6984

    Wysłany: 21 września 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Ok, dzięki ;)
    Ale zastanawiające, że w ogóle aplikacja ja pokazała, bo przecież ten skok temperatury był niższy niż na początku cyklu. W ogóle po wykresie nie widać żeby temperatura choć trochę wzrosła względem początku.

    A zastanawia mnie jeszcze jak wpisywać objawy zwiazane ze śluzem. Jeżeli mam rozciągliwy, ale nie jest on bezbarwny tylko lekko biały to jaki to jest? Płodny czy jeszcze nie skoro jest niewłaściwą barwa? Dodam, że rozciąga się miedzy palcami, ale nie na 10-15cm tylko góra na 5cm. Czy jak się tak nieznacznie ciągnie to też się liczy jako płodny?

    Algorytm wie że kobiety zazwyczaj nie maja owulacji tak wcześnie w cyklu, dlatego wtedy mimo skoków temperatury nie wyznaczył ci owu, bo statystycznie małe były na to szanse. Po drugie 9dc zaznaczylas bol jajnika - to też moglo zmylić algorytm, bo sugeruje owulacje. Apka sobie jak na razie tak strzela, więc niespecjalnie bym się tym przejmowała. To jest tylko pomoc, tak naprawdę grunt to własne obserwacje. Im dłużej się używa i więcej wpisuje tym dokładniejsze te analizy mogą być, ale opieranie się na tym w stu procentach nie będzie miarodajne.
    Co do śluzu - ja zauważyłam że w mojm przypadku najbardziej miarodajne jest badanie go tuż przy szyjce, czyli po prostu aplikuje palec i sprawdzam 😏 Często mam tak że to co widać na zewnatrz jest takie niepewne wlasnie - niby się rozciąga, ale białe, zbyt mętne itp, a przy szyjce już typowo rozciągliwy śluz. A ten typ śluzu który opisalas ja miewam tak 4-5 dni przed owulacja i zaznaczam jako rozciągliwy. To już sugestia dla mnie i apki że wchodzę w okno płodnościowe.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 980 1458

    Wysłany: 21 września 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja zawsze wprowadzam go jako kremowy, ale w notatkach wpisuję że się lekko rozciąga.
    A jak rozróżnić kremowy od lepkiego? Jak dla mnie podpowiedź, że jak balsam do ciała jest jeszcze bardziej myląca bo on dla mnie jest kremowy i lepki jednocześnie :D

    siesiepy lubi tę wiadomość

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    Czekają ❄️❄️

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4379 8356

    Wysłany: 21 września 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    A jak rozróżnić kremowy od lepkiego? Jak dla mnie podpowiedź, że jak balsam do ciała jest jeszcze bardziej myląca bo on dla mnie jest kremowy i lepki jednocześnie :D

    To już musisz na czuja chyba. U mnie lepki to taka mała ilość pseudo niteczek na palcu wraz z lepkim przezroczystym. Kremowego zawsze jest więcej i jest właśnie takiej luźnej konsystencji, nie jak balsam, ale jak... Nie wiem, śmietana? 🤣

    Ale ogólnie najlepiej poobserwować podług siebie ten śluz w cyklu i jakoś dopasować. Widziałam też swego czasu na grafikach w internecie że co właśnie co kobieta to inny wygląd konkretnego śluzu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2022, 16:39

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4379 8356

    Wysłany: 21 września 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    A jak rozróżnić kremowy od lepkiego? Jak dla mnie podpowiedź, że jak balsam do ciała jest jeszcze bardziej myląca bo on dla mnie jest kremowy i lepki jednocześnie :D

    Mam zdjęcia swojego śluzu na telefonie (nie pytaj, zbierałam dla porównania) ale chyba średnio tak go na forum wrzucać. 🤣

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 980 1458

    Wysłany: 21 września 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Algorytm wie że kobiety zazwyczaj nie maja owulacji tak wcześnie w cyklu, dlatego wtedy mimo skoków temperatury nie wyznaczył ci owu, bo statystycznie małe były na to szanse. Po drugie 9dc zaznaczylas bol jajnika - to też moglo zmylić algorytm, bo sugeruje owulacje. Apka sobie jak na razie tak strzela, więc niespecjalnie bym się tym przejmowała. To jest tylko pomoc, tak naprawdę grunt to własne obserwacje. Im dłużej się używa i więcej wpisuje tym dokładniejsze te analizy mogą być, ale opieranie się na tym w stu procentach nie będzie miarodajne.
    Co do śluzu - ja zauważyłam że w mojm przypadku najbardziej miarodajne jest badanie go tuż przy szyjce, czyli po prostu aplikuje palec i sprawdzam 😏 Często mam tak że to co widać na zewnatrz jest takie niepewne wlasnie - niby się rozciąga, ale białe, zbyt mętne itp, a przy szyjce już typowo rozciągliwy śluz. A ten typ śluzu który opisalas ja miewam tak 4-5 dni przed owulacja i zaznaczam jako rozciągliwy. To już sugestia dla mnie i apki że wchodzę w okno płodnościowe.
    Miałaś rację z tym bólem jajnika. Jak to z apki usunęłam to owulacja przeskoczyła na prognozowana na 13 dzień. Także algorytm tylko tym się sugerował. A ciekawe, bo faktycznie wtedy mnie trochę bolał. No ale to raczej niepowiazane z owulacja 🤔

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    Czekają ❄️❄️

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
  • Selleni Koleżanka
    Postów: 33 13

    Wysłany: 26 września 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zerknijscie na mój wykres? Czy aplikacja dobrze wyznaczyła owulację? Bo do wczoraj było że w sobotę była, a dzisiaj przeskoczyła na czwartek i w sumie to się zastanawiam jakbyście Wy wyznaczyły?

    Starania o pierwszego 👶
    👩‍💼28
    👩‍🦲29
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 980 1458

    Wysłany: 26 września 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałabym jeszcze prośbę o parę wskazówek. Podaje link do mojego wykresu.

    Temperatura skoczyła, apka wyznaczyła owu co pokrywa się z bólem jajnika i testem owulacyjnym. Mam tylko duże wątpliwości co do śluzu. Zawsze wydawało mi się go bardzo mało albo wcale, a teraz jak zaczęłam to obserwować to się potwierdziło. Był rozciągliwy na parę dni przed owu, ale te najbardziej płodne dni było sucho. Sprawdzałam kilka razy na dzień wkładając palec i był ledwo wilgotny bez żadnego widocznego śluzu. Co najdziwniejsze teraz w 3 dzień po owu znowu pojawił się śluz rozciągliwy.

    Ja już zgłupiałam. 🙉 Proszę podpowiedzcie co to może oznaczać. Czy brak śluzu płodnego bezpośrednio przed i w dzień owulacji może bardzo obniżyć szanse na ciąże? I skąd teraz po owu taki typ śluzu?


    959c2da417bed3accf1571f2d88862f6.png

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    Czekają ❄️❄️

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
  • Selleni Koleżanka
    Postów: 33 13

    Wysłany: 26 września 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Dziewczyny, miałabym jeszcze prośbę o parę wskazówek. Podaje link do mojego wykresu.

    Temperatura skoczyła, apka wyznaczyła owu co pokrywa się z bólem jajnika i testem owulacyjnym. Mam tylko duże wątpliwości co do śluzu. Zawsze wydawało mi się go bardzo mało albo wcale, a teraz jak zaczęłam to obserwować to się potwierdziło. Był rozciągliwy na parę dni przed owu, ale te najbardziej płodne dni było sucho. Sprawdzałam kilka razy na dzień wkładając palec i był ledwo wilgotny bez żadnego widocznego śluzu. Co najdziwniejsze teraz w 3 dzień po owu znowu pojawił się śluz rozciągliwy.

    Ja już zgłupiałam. 🙉 Proszę podpowiedzcie co to może oznaczać. Czy brak śluzu płodnego bezpośrednio przed i w dzień owulacji może bardzo obniżyć szanse na ciąże? I skąd teraz po owu taki typ śluzu?


    959c2da417bed3accf1571f2d88862f6.png
    Pozytywny test owulacyjny oznacza że owulacja wystąpi za 24-36h. Bardziej obstawiam że była w sobote

    Starania o pierwszego 👶
    👩‍💼28
    👩‍🦲29
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 980 1458

    Wysłany: 26 września 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selleni wrote:
    Pozytywny test owulacyjny oznacza że owulacja wystąpi za 24-36h. Bardziej obstawiam że była w sobote

    Też ogólnie tak myślę. A wzrost temperatury jest zaraz dzień po owulacji? Od wczoraj dopiero są wyższe.

    I nadal nie wiem co z tym śluzem. Czemu teraz jest rozciągliwy jak owulacja już była.

    💔 Puste jajo płodowe po PGT-A + PGT-M
    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42%
    🔴 KIR AA, brak 5 implantacyjnych
    🔴 Cytokiny
    🔴 Morfologia plemników 0-1%
    🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    18.01.2023 - punkcja 🐔🥚
    🐣 16 pobrano, 13 dojrzałych -> 11 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ --> czekamy na wyniki PGT-M + PGT-A
    ❄️❄️❄️ zdrowe 🧬

    10.05.2023 transfer (estrofem, cyclogest, agolutin, clexane)
    7 dpt beta 36 -> 13 dpt beta 287,4 -> 15 dpt beta 529 -> 21 dpt beta 1569 😔-> jest malutki pęcherzyk ciążowy w macicy
    29 dpt brak zarodka w pęcherzyku 💔

    Czekają ❄️❄️

    🍀 24.04.2024 transfer 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, acard, cyclogest, agolutin)
  • Angelika_1984 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 1 października 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Śluz wodnisty wymieszany z białym, biały zbija sie i opluwa w wodnistym przezroczystym, ale nie jest rozciągliwy. Za to temperatura ciagle rośnie. Macie jakieś swoje przemyślenia co do mojego wykresu? Jakies podpowiedzi?

  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 2 października 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry może macie jakiś pomysł co do mojego wykresu obstawiałam że 14dc była owulacja bo 15dc skoczyła temperatura troszkę się tym podłamałam bo mąż wrócił w 16 dc z delegacji 😔 ale o dziwo w 17dc tem. Spadła 😳 aż w szoku jestem bo nigdy mi się to nie zdążyło jak zaczęła to już zawsze rosła a tu niespodzianka i do tego jeszcze test wyszedł pozytywny w 17dc. Nie wiem jak do tego wykresu podejść 🤔 czy ta owulacja była tego 14dc czy dopiero 17dc 18dc. Pewnie dowiem się jak przyjdzie miesiączka. Mieć jeszcze nadzieję że z tego cyklu jeszcze coś będzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2022, 10:07

    preg.png
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 2 października 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Dzień dobry może macie jakiś pomysł co do mojego wykresu obstawiałam że 14dc była owulacja bo 15dc skoczyła temperatura troszkę się tym podłamałam bo mąż wrócił w 16 dc z delegacji 😔 ale o dziwo w 17dc tem. Spadła 😳 aż w szoku jestem bo nigdy mi się to nie zdążyło jak zaczęła to już zawsze rosła a tu niespodzianka i do tego jeszcze test wyszedł pozytywny w 17dc. Nie wiem jak do tego wykresu podejść 🤔 czy ta owulacja była tego 14dc czy dopiero 17dc 18dc. Pewnie dowiem się jak przyjdzie miesiączka. Mieć jeszcze nadzieję że z tego cyklu jeszcze coś będzie?
    A oprócz mierzenia robiłaś może testy albo byłaś na monitoringu?

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 2 października 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na monitoringu nie byłam ale testy tak, czy czas były negatywne aż do 17dc o godzinie 13 wyszedł pozytywny o 20 był już negatywny więc nie wiem czy się tym sugerować. Tak wogole te testy jakieś dziwne są poprzednie te które miałam ładnie się wybarwiły a te które mam teraz już 3 miesiąc nie jestem ich pewna czy pozytywny czy jeszcze nie. Niby te same testy ta sama firma a jednak są różne chyba że teraz mi się coś poprzestawiało i dlatego jakoś tak dziwnie

    preg.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 2 października 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś test ewidetnie negatywny

    preg.png
‹‹ 950 951 952 953 954 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ