X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek w 7 dniu po owu...
Odpowiedz

Spadek w 7 dniu po owu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 13 listopada 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalala wrote:
    Ja również odnotowałam taki spadek w 7 dniu. Ogólnie w tym cyklu temperaturę mam niską :-( ale dzisiaj sięgnęła ona linii podstawowej. Zawsze piersi bolały mnie od owulacji do miesiączki, teraz już ból "puszcza", a do miesiączki parę dni. Eh, chyba spiszę ten cykl na stratę...

    1bc12d91c85e999322763455a20171f6.png
    No faktycznie temperatura ci mocno spadła :-( szkoda.... ale 3 mam kciuki za kolejny cykl. U mnie troszkę podskoczyła ale jakiś dziwny ten mój cykl, tymbardziej ze na tylu Lekach jestem to myślałam ze temperatura będzie wysoka a wcale tak nie jest....

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 13 listopada 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój wykres jakby co :-) 44ce462ab0bc2ae941c75d24151cb3a8.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie dzięki za kciuki i ja też za Ciebie trzymam 🍀🤞☺️

    Wyczytałam, że miałaś dwa poronienia 😣 Przylot mi 😣

    Czyli starasz się o pierwsze dziecko? '86 z nicku to Twój rocznik? Bo jak tak to jesteśmy prawie rówieśniczkami ☺️ Od kiedy się starasz? U mnie to 7 cykl (od czerwca; cykle mam 23-25 dni).

    U mnie temperatura dziś 36,60 więc tak sobie wokół tej wartości oscyluje, ale oglądałam galerię wykresów i dziewczynom wychodzimy dwie kreski przy niższych temperaturach (zachowując dwufazowość), poniżej 36,60.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 10:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie ja testuję, na betę bym się wybrała jakby po 25 dniach nie pojawiła mi się @ lub jak miałabym pozytywny test, ale oczywiście to jest tylko moje założenie. Każda musi postępować jak czuje i jak dla niej dobrze ☺️☺️☺️

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 13 listopada 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Angie dzięki za kciuki i ja też za Ciebie trzymam 🍀🤞☺️

    Wyczytałam, że miałaś dwa poronienia 😣 Przylot mi 😣

    Czyli starasz się o pierwsze dziecko? '86 z nicku to Twój rocznik? Bo jak tak to jesteśmy prawie rówieśniczkami ☺️ Od kiedy się starasz? U mnie to 7 cykl (od czerwca; cykle mam 23-25 dni).

    U mnie temperatura dziś 36,60 więc tak sobie wokół tej wartości oscyluje, ale oglądałam galerię wykresów i dziewczynom wychodzimy dwie kreski przy niższych temperaturach (zachowując dwufazowość), poniżej 36,60.
    Tak 86 to mój rocznik oj ja staram się od 3 lat...Miałam tysiące badań zabiegów, . 3 inseminacje, bez efektu, 2 poronienia... jednym słowem już ciężka droga za mną wiec liczę ze w końcu się uda i się pozytywnie zakończy :-) no ja jadę w piątek na betę, morfologię, progesteron, estradiol i tsh takie mam zalecenia :-)

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8431 18534

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, jak na razie wykres piękny!! ✊✊✊

    Angi86, Kitka_87 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Angi, jak na razie wykres piękny!! ✊✊✊
    No i oby tak zostało... tylko ze poprzedni cykl tez tak ładnie wyglądał nawet lepiej bo temperatury były wyższe i nic z tego... wiec staram się nie nastawiać ale nadzieja jest... jutro jadę na betę i zobaczymy oby się udało :-)

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi86 wrote:
    Ja jestem mega obstawiona lekami biorę acard, duphaston, encorton, progesteron, luteinę dopochwowo, medargin, brałam tez zastrzyki nivestin, teraz biorę neoparin 0,4 no plus witaminki.... a powiedz mi ty międzylądowań temperaturę w tym cyklu w którym zaszłaś?
    Hej, ja w cyklu w którym zaszłam w ciążę miałam monitoring cyklu (pamiętam jak byłam na usg w sb, i ginka mówi"o ładny pęcherzyk, proszę porandkować z mężem w ndz, wt i czw";no i pykło😀). Nie miałam głowy do mierzenia tempki, planowałam to dopiero ogarnąć od kolejnego cyklu.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, i żeby nie było ;moim zdaniem Julek jest z randki w środę (ani ndz, wt czy czwartek) ;no i chłopak więc musiałam mieć owulację właśnie w środę, no maks w czwartek rano. Pamiętam ze w sb pęcherzyk na usg miał 16czy 17mm.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi86 wrote:
    Tak 86 to mój rocznik oj ja staram się od 3 lat...Miałam tysiące badań zabiegów, . 3 inseminacje, bez efektu, 2 poronienia... jednym słowem już ciężka droga za mną wiec liczę ze w końcu się uda i się pozytywnie zakończy :-) no ja jadę w piątek na betę, morfologię, progesteron, estradiol i tsh takie mam zalecenia :-)

    Ja chciałam starać się od początku tego roku, ale leczenie infekcji uniemożliwiło mi to na pół roku i niestety jak się teraz okazuje było bezsensowne i nic nie wniosło, bo na to co mi dolega skutecznego leczenia nie ma... Zmarnowałam tylko czas, stojąc w miejscu.

    Przykro mi z powodu poronień i że tak długo musisz walczyć o zdrową ciążę 😣 Mam nadzieję, że w tym cyklu karta się dla Ciebie odwróci 😘 Trzymam za to kciuki 🤞🍀

    Ja jutro wyskoczę z pracy na TSH, glukozę, insulinę i prolaktynę, o ile nie złapie mnie przeziębienie 🙄

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Ja chciałam starać się od początku tego roku, ale leczenie infekcji uniemożliwiło mi to na pół roku i niestety jak się teraz okazuje było bezsensowne i nic nie wniosło, bo na to co mi dolega skutecznego leczenia nie ma... Zmarnowałam tylko czas, stojąc w miejscu.

    Przykro mi z powodu poronień i że tak długo musisz walczyć o zdrową ciążę 😣 Mam nadzieję, że w tym cyklu karta się dla Ciebie odwróci 😘 Trzymam za to kciuki 🤞🍀

    Ja jutro wyskoczę z pracy na TSH, glukozę, insulinę i prolaktynę, o ile nie złapie mnie przeziębienie 🙄
    To 3mam kciuki żeby wyniki były w normie, tsh powinnaś mieć poniżej 2, może warto żebyś spraedzila jeszcze estradiol i progesteron? Mi to lekarka zalecała w 10 i 12 dniu żeby robić, teraz wyjątkowo robię wszystko jutro bo nie chciałam się tyle razy kłuć.

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    A, i żeby nie było ;moim zdaniem Julek jest z randki w środę (ani ndz, wt czy czwartek) ;no i chłopak więc musiałam mieć owulację właśnie w środę, no maks w czwartek rano. Pamiętam ze w sb pęcherzyk na usg miał 16czy 17mm.
    Kurczę no to mega.... chyba tak najlepiej bo te mierzenie jest mega stresujące, no nic jutro będę wiedziała czy coś wyszło z tego cyklu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi86 wrote:
    To 3mam kciuki żeby wyniki były w normie, tsh powinnaś mieć poniżej 2, może warto żebyś spraedzila jeszcze estradiol i progesteron? Mi to lekarka zalecała w 10 i 12 dniu żeby robić, teraz wyjątkowo robię wszystko jutro bo nie chciałam się tyle razy kłuć.

    Estradiol, LH i FSH robiłam niedawno i wszystko w normie.

    Progesteron w poprzednim cyklu robiony 7-8 dni po owulce miałam 27,4, więc w przypadku mojego labo 0,4 ponad normę.

    O TSH wiem, ostatni raz badałam 2 lata temu miałam około 1,5. Ale warto powtórzyć.

  • Angi86 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Estradiol, LH i FSH robiłam niedawno i wszystko w normie.

    Progesteron w poprzednim cyklu robiony 7-8 dni po owulce miałam 27,4, więc w przypadku mojego labo 0,4 ponad normę.

    O TSH wiem, ostatni raz badałam 2 lata temu miałam około 1,5. Ale warto powtórzyć.
    Aaaa no to spoko, to faktycznie no to powodzenia :-) miłego wieczorku

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi86 wrote:
    Aaaa no to spoko, to faktycznie no to powodzenia :-) miłego wieczorku

    Dziękuję i wzajemnie ☺️😘

    Angi86 lubi tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to jeszcze chciałam powiedzieć co mi pomogło w uregulowaniu cyklu;otóż:akupunktura. Zawsze dość sceptycznie pochodziłam do tematu medycyny alternatywnej, ale namówiła mnie przyjaciółka (która tez zaszła w ciążę po serii zabiegów), i myślę "a co mi szkodzi". Juz na pierwszym zabiegu czulam ból przy wkłuwaniu się w określone miejsca(koło kolan i w okolicach kostek), pytam się tej babeczki "za co odpowiadają te punkty" ;a ona ze to jajniki i macica 😱😱😱. Przeszlam cykl 10 zabiegow co 2 maks 3dni(w połowie nagle dostalam @ ,jak nie ja bo w 25dc). Serio czulam że lepiej mi działa wszystko (a nawet jeśli to siła autosugestii, to najważniejsze że podziałało), i zaraz po skończeniu serii zaszlam w 1 ciążę (w 6tc okazało się że to puste jajo płodowe, no ale to podobno czysty przypadek). Po 3 miesiącach poszłam w okolicach owu na 3czy 4 zabiegi i też zaszlam w ciążę(jestem teraz w 27tc);serio myślę że mi to pomogło. Jeśli więc któraś się zastanawia, czy rozważa temat akupunktury to z całego serca polecam ❤️

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ