X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

termometry ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 października 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszedzie uzywane sa elektroniczne. Rteciowych sie juz nie uzywa. A Microlife to typowy termometr owulacyjny. Jest chyba nawet polecony w abc narzeczenstwa ;) a wiecie ze istnieje takie cos jak ATOs? Jest to automatyczny termometr owulacyjny. Kosztuje kolo 80-120zl i jest robiony na zamowienie. Wielkosciowo jest jak 5zl. Wklada sie czujnik i idzie spac. Do tego jest tez zestaw do badania slubu. Bajka... :)

  • wizażystka24 Koleżanka
    Postów: 33 7

    Wysłany: 28 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę to musi być fajna sprawa :)

    wizażystka24
    uiklbadvw6l77cx3.png

    uiklbadvlo6h3tx7.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]j4x9d
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 28 października 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, polemizowałabym ;) Iner do npr-u nadal zaleca tylko szklane termometry, żaden elektroniczny nie został przez nich zatwierdzony do stosowania metod naturalnych.

    Ale ja używam Microlife'a i bardzo dobrze się z tym czuję. Czytałam o tym ATOsie - z jednej strony to fajne (koniec z budzeniem się w weekend o 6/7 tylko po to żeby zmierzyć tempkę!), ale z drugiej - trzeba z nim spać O_o

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Zaczarowana917 Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 28 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, dlaczego uważasz, że rtęciowych się nie używa? jeśli ktoś chce to chyba nikt mu nie zabroni. Ja od roku mierzę właśnie rtęciowym i nie narzekam. Zresztą jak pytałam się w aptece sprzedawczyni który lepszy, to od razu doradziła mi rtęciowy gdyż jest dokładniejszy. No ale jak kto woli. Każdy wie co jest dla niego dobre;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    „Cudownie byłoby czasem móc zamienić myśli w rzeczywistość ''


    ...... Wierzę, że kiedyś się uda......
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 28 października 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w UK. Tu termometr rteciowy to antyk muzealny. Myslalam ze w Polsce tez tak jest.
    ATOs to bajka <3 male jest to da rade z nim spac. Gorzej z <3 na spontanie niestety :(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ