X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testy owulacyjne Świeżak
Odpowiedz

Testy owulacyjne Świeżak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2021, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Dzisiaj byłam na obserwacji pęcherzyka. 11dc(miałam być w 12-13, ale przychodnia zamknięta wtedy bo się szczepią) i lekarz mówi że jest ich parę,ale jak na ten dzień cyklu to wszystkie bardzo małe i brak chociaż jednego dominującego. Jestem drugi cykl na Clostilbegyt. Po odstawieniu anty rok temu moje cykle miały długosc 35-60 dni. Po pierwszej dawce @ pojawiła się po 27 dniach. W kolejnym cyklu podwójna dawka i znowu obserwacja.
    W pierwsza ciążę zaszłam po pół roku a teraz takie hocki klocki🙄

  • Szuszubek Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 lutego 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kobietki. Nie robilam nigdy wcześniej testów owulacyjnuch i dlatego mam pytanie. Pozytyw czy negatyw?
    https://zapodaj.net/ed0020c23629b.jpg.html

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ