X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wodnisty a kremowy

Oceń ten wątek:
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 2 lipca 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie mam tego rozciągliwego, ani wodnistego, staram się o drugą dzidzie już 2 lata. W tym miesiącu będę brać oeparol i może siemię lniane,magnez z wit. B6 już biorę. Może ten zestaw mi pomoże. A co do żelu to ja osobiście raczej nie spróbuje bo czytałam gdzieś, że żele zabijają plemniki.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 lipca 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniaz wrote:
    Ja mam inny problem. Czy to możliwe, żeby mieć wodnisty na kilka dni przed @?
    też tak mam , nie wiem co to znaczy , ale na trzy dni przed @ śluz robi mi się bardziej wodnisty bo przez cały cykl jest kicha , ani siemie ani wiesiołek mi nie pomógł może ziółka teraz pomogą bo już sama nie wiem co z tym dalej zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2013, 23:26

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Merlinka Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 5 lipca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi po dniach płodnach zawyczaj taki wodnisty białawy utrzymuje się aż prawie do okresu,a w ciąży miałam taki sam tylko dużo więcej jeśli chodzi po jego ilość

    bfd5994f3ec9968adfc577a88c45e8be.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie w sprawie śluzu. Może mi poradzicie. Obserwuję u siebie czasem taki bardzo, bardzo gęsty, trochę rozciągliwy, przeźroczysty śluz. Jest go tylko ciut ciut, dosłownie kropeczka. Nie jest taki typowy rozciągliwy typu białko jajka, bardziej, resztka zgęstniałego kleju :P Pojęcia nie mam jak go zaznaczać, czy jako lepki? Chyba to nie jest ten płodny bo nie ten czas raczej, chociaż u mnie to nic nie wiadomo na pewno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam śluzu rozciagliwego, tak jak niektóre dziewczyny tu już pisały...nie wiem co to oznacza...

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 25 lipca 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę obserwacje co prawda dopiero 1 cykl, ale też takiego nie zaobserwowałam, poza tą odrobinką o którą pytałam. U mnie to chyba z powodu braku owulacji wogóle.

    Aga_Andzia, z różnych innych wątków wyczytałam, że Ty też nie masz lekko z owulacją? Czym to u Ciebie jest spowodowane? Przepraszam jeśli pytam zbyt otwarcie. Nie odpowiadaj jeśli nie będziesz chciała :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację, że z tym identyfikowaniem śluzu to nie jest łatwo :? niby kremowy ale lejący, niby wodnisty a jakiś rozciągliwy... i nie wiem w końcu co wpisywać w wykres :?

    Z pewnością samo określenie śluzu w moim przypadku nie pomoże w ustaleniu owu... ;(

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    określenie rozciągliwosci to akurat nie problem, bo bierzesz między palce i patrzysz , gorzej z ustaleniem czy wodnisty, czy lepki, czy kremowy.. powinno być wiecej kategori, żeby można było określić powiedzmy kolor, ilość i rozciągliwość wtedy ja osobiście miałabym mniejszy problem

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    określenie rozciągliwosci to akurat nie problem, bo bierzesz między palce i patrzysz , gorzej z ustaleniem czy wodnisty, czy lepki, czy kremowy.. powinno być wiecej kategori, żeby można było określić powiedzmy kolor, ilość i rozciągliwość wtedy ja osobiście miałabym mniejszy problem


    No właśnie ja dzisiaj mam wodnisty-kremowy bo nie jest przeźroczysty i z pewnościa nie jest lepki...
    za mało kategorii żeby mogło być precyzyjnie ;(

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trzeba uderzyć do OVU żeby nam ułatwili sprawę ;)

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem za ;D

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ