X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wodnisty a kremowy

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć andziol,

    Ponoć z dwa, trzy miesiące, ale czasem zdarza się krócej - zależy od organizmu. Na niektóre kobietki z kolei wiesiołek w ogóle nie działa.

    Grunt, żeby brać od początku cyklu tylko do owulacji.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • rena Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znajoma mi polecila zel Conceive Plus, mowi, ze jej pomogl. Bede to testowac w nastepnym cyklu, zobaczymy...
    Podobno wspomaga ruchliwość plemnikow, szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłuża czas ich życia.
    Jezeli, to jest prawda to moze to byc jakas pomoc (moim zdaniem) dla tych u ktorych nie ma sluzu plodnego (?).
    Probowala go ktoras z Was?

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 12 stycznia 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez o nim słyszałam i się nad nim zastanawiałam, bo ja raczej mam sluz tylko wodnisty, raz na jakiś czas jeden dzień rozciągliwego się zdarzy...wiesiołek tak sobie na mnie zadziałał, bez rewelacji

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się też nad tym żelem zastanawiam. Jak w tym miesiącu znowu przyjdzie @ to od przyszłego wdrażam całościowy plan ;) Dla mnie więcej witaminek, witaminki dla M, Conceive Plus i porządne testy owu ;)

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy mogłybyście pomóc mi w rozwikłaniu zagadki - nie chce narazie doppytywać mojej pani ginekolog telefonicznie, a wizytę będę mieć w przyszłym tygodniu. Biore luteinę 2 cykl (od owulacji przez 10 dni), i dziwna historia - okres średnio 27 dni owulka była 16 dc i pierwszy raz zadaza mi sie cos takiego, bardzo wodnisty śluz, bardziej niż w płodne dni (dzisiaj 22 dc) to reakcja na luteine? W zeszłym miesiacu moje ciało troche inaczej reagowało na jej podawanie niz teraz. Niewiem czy zawracac głowe lekarzowi przed wizyta?

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 1 marca 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żel zel Conceive Plus jest dobry. O pierwsze dziecko starałam się 2 lata , użyłam żelu i zaszłam. O drugiego dzidziusia tylko 3 miesiące, ale niestety poroniłam, też używałam żelu. Teraz jak się staram też używam conceive plus. Mam mało śluzu i on w takich wypadkach pomaga.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    Żel zel Conceive Plus jest dobry. O pierwsze dziecko starałam się 2 lata , użyłam żelu i zaszłam. O drugiego dzidziusia tylko 3 miesiące, ale niestety poroniłam, też używałam żelu. Teraz jak się staram też używam conceive plus. Mam mało śluzu i on w takich wypadkach pomaga.

    kwiatek kochana ja zapytalam lekarza o ten zel a on nie kazal mi go stosowac a jednak chcielabym sprobowac wiec sluchac go czy nie sluchac ?

  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 5 marca 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co jak uważasz, mnie pomógł, zawsze miałam mało śluzu, a żel powoduję ze jest mokro i stosunek lepszy.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki czy ja dobrze czytam ?
    czy jesli ma sie sluz typu MLECZNY RZADKI tzn zee jest zle ?
    u mnie bylo tak
    po okresie - sucho
    stopniowo zaczal pojawiac sie sluz lepki grudkowaty
    a potem ten mleczny .zmieniala sie ilosc (od najmniej do sporej widocznosci na bieliznie)

    prooosze o odp bo sie marwie juz ze jestem zbrakowana :(

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczatkujaca_starająca wrote:
    kobietki czy ja dobrze czytam ?
    czy jesli ma sie sluz typu MLECZNY RZADKI tzn zee jest zle ?
    u mnie bylo tak
    po okresie - sucho
    stopniowo zaczal pojawiac sie sluz lepki grudkowaty
    a potem ten mleczny .zmieniala sie ilosc (od najmniej do sporej widocznosci na bieliznie)

    prooosze o odp bo sie marwie juz ze jestem zbrakowana :(

    Wiesz co z tym śluzem to różnie jest!!!Ja czasem po @ mam sam wodnisty a czasem sam kremowy!!! Mi się zdaje że to nie ma regóły niby kobieta ciężarna ma kremowy ale nie zawsze !!! Każda z nas jest inna niestety!!:-)

  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze skomplikowana ta cała obserwacja ...
    Dzieki za odp :* AGA 30

    maximka84 lubi tę wiadomość

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczatkujaca_starająca wrote:
    kurcze skomplikowana ta cała obserwacja ...
    Dzieki za odp :* AGA 30

    Skomplikowane jesteśmy strasznie !!! Sama stwierdziłam po sobie he he!!
    A niby zajście w ciąże to taka łatwa sprawa he he ale tylko dla tych co nie chcą!!

  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 11 marca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zebys wiedziala . Przykre jest to ze przychodza na swiat dzieci z gwaltu a czlowiek sie stara i na marne :( (przepraszam za porownanie jesli kogos to urazilo ;* )

    no coż ;) w nastepny cykl wprowadzam wiesiolek , albo siemie ;)
    zobaczym czy cos z tego wyjdzie ;D

    Życze Wam wszystkim powodzenia i samej sobie też ;)

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 24 marca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy siemie lniane, albo wiesiolek stosowany oczywiście do owulacji, albo zestawy witamin ( z żelazem, b6, magnezem) itd dla kobiet starajacyh sie o ciążę, można sobie samemu stosować i dawkować bez porozumienia z lekarzem? czy nie trzeba najpierw zrobic badań na obecność witamin itd?

    relgh371zv6v421k.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście biorę do owulacji- wiesiołek, cały czas kwas foliowy i magnez z witamina B, czasem jakąś jeszcze witaminę. Ja nie konsultowałam tego z lekarzem, biorę zalecane w ulotkach dawki, które z pewnością mi nie szkodzą :D. Siemię chyba można pić cały czas - nie tylko do owulacji.

    samira lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemię można pić cały czas :) dobrze działa tez na włosy,cerę ...

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 25 marca 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pilam siemie i sam falvit bralam no i kwasik i wystarczylo.a co do sluzu to nigdy nie mialam ladnego rozciagliwego i zaszlam w wodnistym.

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedawno tutaj się znalazłam i właściwie od razu wprowadziłam siemię lniane(uwielbiam;-) a dodatkowo wit. B6 z magnezem, no i cały czas kwas foliowy. Śluzu mam teraz w sam raz, nigdy nie miałam takiego "poślizgu";-) myślę, że tak zadziałało siemię. Co do witaminy B6 to zastosowałam ją ponieważ gdzieś na forum wyczytałam, że plamienie w pierwszym dniu okresu nie powinno sie pojawiać i może to być oznaką małej ilości progesteronu..zobaczymy jak teraz będzie. Co jest dobijające, to fakt, że z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciąże od razu za pierwszym podejściem;-p a tutaj muszę coś cudować;-ppp Pozdrawiam!

  • aniaz Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 maja 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam inny problem. Czy to możliwe, żeby mieć wodnisty na kilka dni przed @?

    aniaz
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 1 lipca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniaz wrote:
    Ja mam inny problem. Czy to możliwe, żeby mieć wodnisty na kilka dni przed @?
    Ja tak mam Aniaz...2-3 dni przed miesiaczka rozrzedza mi sie sluz i jest wodnisty.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ