X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wynik bety to 2809 mIU/ml względem norm z laboratorium jest to 4 tydzień ciąży co jest chyba niemożliwe bo licząc zgodnie z pierwszym dniem miesiączki jest to tydzień 6. Nic już nie rozumiem, bardzo się boję bo to moja pierwsza ciąża. Na USG idę w środę a betę powtarzam w poniedziałek. :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 14:26

  • Zielonaiwona Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saprist88 wrote:
    Zielonaiwona nie załamuj się jeszcze. Ja już spisałam ciąże na straty, wypłakałam się, w 6tc byłam na usg i jeszcze nie było zarodka, nawet rodzinie powiedziałam, że niestety nic z tego, a tu taka niespodzianka. .

    Jutro idę na usg, to będzie dopiero 5tc i 3dzień, wiec wątpie żeby było widać zarodek (lekarz mi powiedział, że on może zobaczyć jak beta jest ok 1500). Chyba najbardziej się boję że to ciąża pozamaciczna, choć nie należę do grupy ryzyka... Raz popadam w szloch, to znów pojawia się iskierka nadziei, że jakiś cud się zdarzy. Na dniach powinno się wyjaśnić, będę dawać znać. Dziękuję Saprist za wsparcie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielonaiwona trzymam kciuki za jutrzejsze usg:-)

    Zielonaiwona lubi tę wiadomość

  • Zielonaiwona Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 15 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Malenq.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem nowa na forum, i choć widzę wiele wątków podobnych to bardzo Was proszę o opinię na temat wyników beta hcg wykonanych dzisiaj w 34 dc dwa dni po spodziewanym @ :186,9 beta hcg

  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 16 maja 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja mam coś podobnego do Ciebie saprist , po 48 h też mi beta przyrosła o jakies 30 % jak sie naczytałam wczoraj to popadłam w rozpacz normalnie, ale sie pozniej uspokiłam i stwierdziłam ze dzis pojde do lekarza bo druga wizyte miałam na wtorek ale bede sie niecierpliwic wole zobaczyc czy to wszystko ok , mam nadzieje że będzie tak jak u cibie kochana.. ;)

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje wyniki bety
    29.04.2014 ( 17 dpo) 1450
    05.05.2014 ( 23 dpo) 12 961
    15.05.2014 ( 33 dpo) 64 031

    wczesniej wzrastała b. szybko a teraz mam w kalendarzu belly czerwony wykrzyknik ze cos moze byc nie tak.
    Wiem, ze powyzej 6000 podwojenie jest pow 96h ( ja mam 104) ale wczesniej miala duzo ponad norme. Myslicie ze mam sie czym martwic?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • saprist88 Koleżanka
    Postów: 44 27

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoosiaa, ja też się naczytalam po wynikach i byłam pewna, że nic z tego nie będzie. Teraz już nawet nie robię, bo po co się denerwować. A w którym jesteś tygodniu?

    Silatan jednorazowy wynik nic nie mówi, powtórz po 48h.

    Ag... myślę, że jest ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 13:02

    Milenkaaaaaaaaaa lubi tę wiadomość

  • bluegirl89 Autorytet
    Postów: 429 934

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich ja w 15 dpo miałam 277,1 niestety robiony w czawartek więc powtórzyć mogę dopiero w pon...w związku z tym powiedzcie proszę czy w takim razie wzrost powinien być nie o 100% tylko o 200%? Jestem ciekawa co tam w poniedziałek mi wyjdzie...

    ex2bhdgejfu72ae7.png
    km5shdgeqwm0rb9j.png[/url]
  • Cookie Przyjaciółka
    Postów: 88 154

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy przy wysokosci bety 27264,00 i po 48 h - 40442,00 to norma ze nie podwaja sie w 100 % ?

    relgh371f0w1gfqs.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie pow 6000 czas podwajania to pow 96h.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Cookie Przyjaciółka
    Postów: 88 154

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ag ja juz za duzo mysle naprawde, w srode mam w koncu wizyte powtorna i mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni :)

    relgh371f0w1gfqs.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie rozumiem Cie, bo moja beta galopowala jak szalona a tu takie zwolnienie. tez sie martwie, mialam miec dzis wizyte ale gina nie bylo ( jakis pilny wyjazd) i mam w pon. staram sie nie myslec ale martwi mnie takie spowolnienie. moj doubling time to 104 wiec jest delikatnie pow 96h.

    pozatym czytalam tez ze w 6 tyg dla prawidlowosci rozwoju wazne jest usg i nie nalezy sie zbytnio sugerowac hcg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 21:12

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Cookie Przyjaciółka
    Postów: 88 154

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag a to Twoja pierwsza wizyta ?

    Ja juz mialam tydzien temu usg i nie martwilabym sie gdyby nie to ze widoczny byl tylko pecharzyk do tego bardzo malutki i lekarz powiedzial ze sa dwie opcje albo ciaza przestala sie rozwijac albo jest duzo mlodsza :(
    Dlatego robilam znow ta beta , dzwonilam tez powiedzial ze w takim razie wszystko jest dobrze i ciaza sie rozwija .
    Bede trzymala kciuki za poniedzialek ,pewnie za bardzo wszystko analizujemy :D

    relgh371f0w1gfqs.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam wizyte 5 maja, widzialam tylko pęcherzyk. gin mowil ze mam sie nie martwic, ze jeszcze za wczesnie na zarodek, moja beta wtedy byla 12976.
    ja mialam pozno chyba zagniedzenie 9/10 dpo wiec moze faktycznie bylo za wczesnie na zarodek.

    pewnie tak, wyluzujmy, jestem dobrej mysli:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 21:30

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Zielonaiwona Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety beta stoi w miejscu w porównaniu do 2doby wcześniej... :( Jeszcze przed wynikiem lekarz na usg widział pęcherzyk, ale powiedział, że wynik bety będzie rozstrzygający. No i niestety... Niby kazał mi jeszcze powtórzyć badanie w pon., ale jednocześnie zasugerował, że raczej mogę zacząć plamić lada moment. 14 miesięcy starań... :(

  • Bea Trice Znajoma
    Postów: 29 7

    Wysłany: 17 maja 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje.
    Czy po samoistnym poronieniu w 5tyg ( miesiączka ponad tydzień spóźniona po niewielkim skoku bety na 24) należy zrobić przerwę w staraniach?
    Mialyscie takà sytuacje?

    Tiktik lubi tę wiadomość

  • Zielonaiwona Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj mówi się, żeby odczekać 2 cykle. Też o tym myślałam, ale ja dopiero czekam na poronienie :(

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Moje wyniki bety to:
    14 dpo-294,8mlU/ml
    17 dpo-830,4mlU/ml
    Mam nadzieję że to dobre wyniki i nie ma się czym martwic.Miłego dzionka :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj rano robiłam badanie , z niecierpliwością czekam na wynik, podam wieczorkiem:)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ