X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bole jak na okres a ciaza.
Odpowiedz

Bole jak na okres a ciaza.

Oceń ten wątek:
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 28 listopada 2012, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzekej wiem że ci trudno uwierzyć w to wszystko ale tak jak piszą inne kobietki jesteś w ciąży a test ciążowy to potwierdza. Ja jestem zresztą tego samego zdania. Nie doszukuj się fałszywych objawów tam gdzie ich nie ma. Czekaj cierpliwie na poniedziałek. Szybko minie do pn ten czas.
    Po cichu już ci gratuluje ciąży no i mam nadzieje że po wizycie u gina zobaczę w podpisie suwaczek ciążowy :D
    a testy piękne. Nie mogę się napatrzeć ;)

    DzejKej, nadzieja lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2012, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzejkej w zupełności popieram wypowiedzi innych dziewczyn i mindusi też kochana ja mam trójkę dzieci trzy porody za sobą i wiem że jesteś w ciąży niczego nie doszukuj i cierpliwie czekaj na poniedziałek na pewno na te 100 procent zobaczysz małą kruszynkę z wielką niecierpliwością czekam na wieści kochana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2012, 13:01

    DzejKej lubi tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 8 grudnia 2012, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a kiedy mozna juz isc do ginekologo zeby cos zobaczyc ?????

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 8 grudnia 2012, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam w 6 tygodniu (5 tyg. + 1 dzien) ciałko zołte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2012, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam w 6 tyg i dopiero wtedy coś było widać, no plus serduszko bijące było widać (nie słychać, widać..)

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 9 grudnia 2012, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a liczycie tygodnie od pierwszego dnia ostatniego wykresu??czy od teoretycznego zaplodnienia??hmm.moglybyscie zerknac do mnie??

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 9 grudnia 2012, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia jeśli chodzi Ci o wiek ciąży to liczy się od pierwszego dnia miesiączki;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 11 grudnia 2012, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny a piersi też was bolą..?

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 11 grudnia 2012, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bola!!! i to jak nie wiem co!

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 11 grudnia 2012, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiek ciazy liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki

    do lekarza najlepiej udać się w 6tc, wcześniej nie ma sensu gdyż lekarz odeśle nas z kwitkiem, bo nic nie będzie mógł nam powiedzieć, jeżeli chcecie to w tym czasie możecie zrobić sobie badanie beta hcg

    mnie piersi bolały dosyć krótko i ogólnie aż do teraz ciąże przechodziłam praktycznie bezobjawowo, także jeżeli nie będzie miały mdłości piersi nie będą bolesne, nie będzie wymiotów, senności i innych tego typu objawów ciążowych nie macie co się stresować, wręcz przeciwnie powinnyście się cieszyć, bo te przykre objawy ciąży to nic miłego i dobrze jak Was to ominie, a nie ma to najmniejszego wpływu na rozwój ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2012, 18:05

    Krysti lubi tę wiadomość

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 11 grudnia 2012, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kazda ciaza jest inna i nie ma co panikowac jesli piersi bola lub nie... A jesli chodzi o inne dolegliwosci, to poszperajcie troche w naszych wczesniejszych postach, te wszystkie pytania, ktore sie ostatnio pojawiaja omawialysmy juz tutaj wiele razy.
    Starajcie sie nie panikowac, najwazniejsze jest myslec pozytywnie i nie stresowac sie. Bedzie dobrze :-)
    Zycze wam wszystkim nuuuuuudy ciazowej ;-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2012, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette popieram Cię w zupełności ja kochana w moich trzech ciążach wcale nie miałam żadnych objawów ciążowych ani porannych mdłości omdleń nic

  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 12 grudnia 2012, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie jedyny co piersi bolą a tak nic;) każda koleżanka opowiadała że by tylko spała i spała a ja wręcz przeciwnie bezsenność mi doskwiera;)

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 12 grudnia 2012, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy organizm jest inny, jedne babeczki przechodzą ciążę do pewnego miesiąca praktycznie bez objawowo, a drugie od początku chodzą po ścianach, czują się fatalnie, nie ma reguły, nie jest wykluczone, że np za dwa, trzy tygodnie dopadną cię dolegliwości pierwszego trymestru w związku ze wzrastającym hormonem ciążowym;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 7 lutego 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Zrobiłam sobie dzisiaj test i wyszło mi coś dziwnego.
    Pierwsza kreska była bardzo wyraźna, a druga prawie niewidoczna...
    Wy też tak miałyście, kiedy za wcześnie robiłyście test?
    A może to wina testu, bo kupiłam tym razem trochę tańszy, ale zrobiłam 2 i na dwóch wyszło tak samo.

    oar83e3kj60etfgi.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 7 lutego 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam tak samo. Druga kreska mega jasna.

  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 7 lutego 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dziś jest mój 25 dc. Miesiączki miałam bardzo nieregularne,więc ten cykl wywołałam luteiną. Kilka dni po owulacji miałam ból jajnika a od 5 dni ból pleców, ból piersi i sutków o zmęczeniu nie wspomnę. Biorę luteinę na wywołanie, jutro mam ostatni dzień i zastanawiam się, kiedy ewentualnie zatestować gdyby nie przyszła? Dodam, że nigdy przed okresem nie miałam bólu piersi, nie wiem co myśleć. Człowiek się tylko nakręca :(

    E_wela lubi tę wiadomość

    nikitka
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 7 lutego 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki

  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 7 lutego 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Madziula tylko przy moich cyklach, które czasam bywały 60-90 dniowe ciężko powiedzieć kiedy :)

    nikitka
  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 7 lutego 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a ty jakie miałaś objawy?

    nikitka
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ