X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciągłe MDŁOŚCI - sposoby?
Odpowiedz

Ciągłe MDŁOŚCI - sposoby?

Oceń ten wątek:
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 11 września 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet dostałam wit b6 na mdłości ale chyba ich w ogóle nie tolerowałam bo przy każdej dawce od razu było wc...nawet wydaje mi się, że jak je odstawiłam po kilku tyg to delikatnie mniej wymiotuję ;)

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 12 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może lepiej nie kontynuuj brania wit B6 jak działa odwrotnie niż powinna ;)
    ja za to znalazłam zioła, które polecił mi lekarz, tylko powiedział żeby dla bezpieczeństwa wstrzymała się do 12 tygodnia z ich piciem. Zmówiłam sobie ze strony Baby and mama med zioła na dolegliwości w ciąży i czekam aż dojdą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 12:18

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 12 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NY wrote:
    Nawet dostałam wit b6 na mdłości ale chyba ich w ogóle nie tolerowałam bo przy każdej dawce od razu było wc...nawet wydaje mi się, że jak je odstawiłam po kilku tyg to delikatnie mniej wymiotuję ;)

    Ja z wit B6 miałam podobne odczucia, odstawiłam po kilku dniach, bo po każdej dawce miałam dziwny posmak w ustach, mimo, że popijałam dużą ilością wody. A przez ten posmak lądowałam w kibelku, bo od razu mnie na wymioty ciągnęło... Teraz nic mi nie pomaga - cały dzień mdłości, czasami po jakiejś kwaśnej potrawie przejdą, ale wymioty zdarzają się 2-3 razy dziennie, póki jestem na L4 jest ok, ale w poniedziałek mam wrócić do pracy, a dużo jeżdżę i nie wiem jak dam radę...

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 12 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dojdą do mnie te herbatki Dobre Trawienie i przetestuje to dam znać, bo może akurat to będzie coś skutecznego.

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Florentine Ekspertka
    Postów: 172 575

    Wysłany: 12 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomógł Femibion Natal 1 i nie dopuszczanie do uczucia lekkiego nawet głodu

    Listopadówka/Wrześniówka 2014r. b95lnsr.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 września 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zabilam moje mdlosci tak ( nic za cholere nie pomagalo!) na lyzke stolowa nabrac cukru i wycisnac na nia sok prosto z cytryny...i do buzi :D przechodzi momentalnie i tanio! trzeba powtarzac w ciagu dnia..ale po 2 dniach stosowania mdlosci nie ma.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 15 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika - przetestuje twój sposób może mi tez pomoże ale na ziółka też czekam :D

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 23 września 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sok z cytryny nie pomagał, ale za to przekonałam się do szczęśliwa ciąża z baby&mama med, nie mam takich mdłości no i troszkę spokojniejsza jestem :) tak się zastanawiam, żeby domówić do tego energia i witalność to jakoś lepiej bym znosiła brak kawy, bo wole jej nie pić w ciąży.

    Alamakota lubi tę wiadomość

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • olis88 Ekspertka
    Postów: 131 102

    Wysłany: 28 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie sprawa wyglada troche inaczej...

    przez kilka dni myslalam, ze zejde z tego swiata przez mdlosci, wymioty, bol, skrecanie i co tam jeszcze w zoladku i biegunke, a od 4 dni... NIC. kompletnie. Naczytalam sie, ze podobno magnez dziala przeciw mdlosciom itd, a biore, ale nie wiem ile w tym prawdy. I szczerze martwie sie troche.

    [f2w3j44jq3nsvz6c.png
    c55fs65glanu4ez2.png

  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 2 października 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od 3 dni tragedia - całymi dniami leżę, bo mam wrażenie ze wtedy jest ciut lepiej ale mdlosci i wymioty mnie juz wykańczają, nie mogę totalnie niczego zjeść bo po wszystkim odruch wymiotny i w efekcie wymioty.. :( cieszyłam sie ze mnie to ominie bo wcześniej czułam lekkie mdlosci rano a pózniej wszystko mijało i miałam apetyt, jadłam normalnie, a teraz ledwo żyje.. :( staram sie jesc cokolwiek małymi porcjami i pic powoli dużo wody, ale mało to pomaga... chyba po prostu trzeba to jakoś przeżyć... :(

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 2 października 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na mdłości i wzdęcie w ciąży najlepiej pomaga Dobre Trawienie z baby and mama med, przy systematycznym piciu nic nie dolega, a Szczęśliwa Ciąża za to fajnie uspokaja

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 8 tygodniu ciąży a mdłości od 2 tyg niesamowite... Nic nie pomaga: jedzenie często małych posiłków, niedopuszczanie do pustego żołądka, herbatki, spacery, świeże powietrze...No nic zupełnie... To jest jakaś masakra... A gdy przychodzi wieczór wtedy chodzę po domu, kręcę sie bo jak się położę to zbiera mi sie na wymioty... Mam nadzieje ze w 2 trym mi przejdzie bo juz jestem wymęczona... Ahhhh

  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 9 listopada 2014, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomagało picie mocnej miętki i to do kazdego posiłku :-) Polecam

    Alamakota-moze spróbujesz? Tylko nie herbatki mietowe,ale prawdziwa mieta :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 03:19

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ