X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czerwiec 2018 - mamusie
Odpowiedz

Czerwiec 2018 - mamusie

Oceń ten wątek:
  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 6 października 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Jestem nowa w srode robilam bete wyszla 43,91, zaczelam brac dupka dzisiaj ponownie zrobilam bete i wzrosla do 159,77 , mialam tez eizyte u gin jestem w 4 tc. Staralismy sie z mezem od pol roku a to byl pierwszy cykl z dupkiem i udalo sie. Lekarka kazala mi dalej brac dupka 2x1 tab i do tego luteine dopochwowo. Dostalam tez zwolnienie na dwa tygodnie.

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 8 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam:)test pozytywny 8dpo.Staraliśmy się 4 miesiące o 3 maleństwo.Na wizytę pójdę na przełomie 8/9tygodnia:)

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Lisiaa Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 8 października 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ponad roku starań stał się cud! W 30 dniu cyklu pozytywny test choć kreska blada. Dwa dni później beta hcg 109,36! <3 Termin wg OM to 8 czerwiec 2018;) Czekamy na lekarza - 13 Października. Trzymajcie kciuki!

    .......................................................................................
    PCOS
    IO
    Modlitwa, dieta, Metformina 3*500, Ovarin 2*1, Olej z wiesiołka 3*2, Wit D3
    W cyklu, w którym miałam mieć HSG ale przez zły wymaz odwołali.
    f2w3csqv1pqr50of.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 21:50

    Lisiaa
  • Mama_drugi_raz Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 9 października 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja sie zastanawiam jak to będzie... Obecnie ważę prawie tyle, co przed pierwszym porodem. W ciąży przytyłam 10kg, podem wrociłam do wagi sprzed i tak przez te 3 lata sobie odpuściłam, że znów ważę sporo. Boje się, że będę słoniem * mam 163 cm wzrostu i wazę teraz 65 kg)

    córcia - 8.10.2014
    ? - 10.06.2018

    Rok starań, HSG + stymulacja
  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 9 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny. Test zrobilam w zeszla środę(+). Na drugi dzień inny test cyfrowy, który wykazał 4-5tc.
    To moja 3 ciąża. 2 pozostałe utracone.
    Radość przeplata strach... mieszkam zagranica i u mnie nikt bety nie robi ani nie proponuje progesteronu.
    Ze względu na wysokie ryzyko skierowali mnie uwaga - na badanie moczu do kliniki położniczej.
    Bogu dzięki lecę na 2 dni do Pl na normalna wizytę.
    Migrena mnie dzis nokautuje i mecze się bez leków.
    Wg aplikacji bbf termin 12.06.18
    Czy któraś z Was ma podobnie? Czy byłyście już na jakiś wizyta h ze skanem i czy coś już było widać ?
    Pozdrawiam

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 10 października 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dołączam do Was :)
    Testy wczoraj dwa - pozytywne i dziś rano tak samo, rano byłam na badaniu krwi , wyniki będą jutro popołudniu.
    Boje się już cieszyć bo staramy się z mężem od stycznia a teraz minął trzeci cykl z CLO Belly wskazał termin porodu na 16 czerwca 2018 ( mąż ma 17 urodziny :D) - byłby to najpiękniejszy prezent pod słońcem :)
    Brak plamienia, brzuch trochę ciągnie a tak ogólnie to super.

    AdaEva lubi tę wiadomość

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 10 października 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełnanadziei:} wrote:
    Cześć dziewczyny :) dołączam do Was :)
    Testy wczoraj dwa - pozytywne i dziś rano tak samo, rano byłam na badaniu krwi , wyniki będą jutro popołudniu.
    Boje się już cieszyć bo staramy się z mężem od stycznia a teraz minął trzeci cykl z CLO Belly wskazał termin porodu na 16 czerwca 2018 ( mąż ma 17 urodziny :D) - byłby to najpiękniejszy prezent pod słońcem :)
    Brak plamienia, brzuch trochę ciągnie a tak ogólnie to super.



    U mnie wyszedł termin na 12.06- dzień przed urodzinami mojej mamy i przybranego taty :-))) tez mogą mieć prezent

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 10 października 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oby się udało ! :) ja narazie nie dowierzam, tyle czasu się modliłam o te dwie kreseczki a jak się pojawiły to nie mogę sobie tego przyswoić :)

    AdaEva lubi tę wiadomość

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 10 października 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez długo czekałam! I mimo potwornej migreny z wymiotami zeszlej nocy, koszmarnej zgagi jestem szczęśliwa.
    Dziś poinformowałam w pracy o moim stanie :D

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 11 października 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdaEva wrote:
    Tez długo czekałam! I mimo potwornej migreny z wymiotami zeszlej nocy, koszmarnej zgagi jestem szczęśliwa.
    Dziś poinformowałam w pracy o moim stanie :D

    I będziesz już odpoczywać w domu ? To Cie wymordowało porządnie :/
    Ja dzisiaj odbieram betę mam nadzieje że wszystko bd ok a w czwartek pójdę do lekarza (nie wiem czy mam odstawić bromergon) . Serduszko jeszcze bić nie bd ale wolę iść i się upewnić.

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 października 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Nieśmiało zgłaszam się, że test ciażowy pokazał dwie kreski. Termn miałabym 26 czerwca. Dzisiaj zrobiłam betę i jeśli bedzie ok to wpisuję do Was :) Mam nadzieje, ze tym razem będzie dobrze...

    ps. czmeu utworzone są dwa wątki czerwcowe?

    ptaszek1 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • malinka201666 Autorytet
    Postów: 414 286

    Wysłany: 11 października 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje to dziewczyny siedzą na ciąża ogólnie a nie tu :) ale dlaczego to sama nie wiem :p

    iv09epokg488jyph.png
    200910232070.png
    20090704640114.png
  • pełnanadziei:} Autorytet
    Postów: 294 185

    Wysłany: 11 października 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    cześć dziewczyny. Nieśmiało zgłaszam się, że test ciażowy pokazał dwie kreski. Termn miałabym 26 czerwca. Dzisiaj zrobiłam betę i jeśli bedzie ok to wpisuję do Was :) Mam nadzieje, ze tym razem będzie dobrze...

    ps. czmeu utworzone są dwa wątki czerwcowe?



    Gratulacje i trzymam kciuki aby wszystko było w porządku ! :)

    qskyyx8duozh2ovq.png

  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 11 października 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety mieszkam w UK a tu nie ma zwolnień Lekarskich na ciąże i muszę pracować.
    Właśnie mam znów migrenę i z pracy mnie przywieźli do domu. Czuje się przekoszmarnie, Non stop rycze a moja buzia wyglada jak u nastolatki wysypana wulkanami!
    Mam nadzieje ze Wy lepiej znosicie te pierwsze chwile

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • AdaEva Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 11 października 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełnanadziei:} wrote:
    I będziesz już odpoczywać w domu ? To Cie wymordowało porządnie :/
    Ja dzisiaj odbieram betę mam nadzieje że wszystko bd ok a w czwartek pójdę do lekarza (nie wiem czy mam odstawić bromergon) . Serduszko jeszcze bić nie bd ale wolę iść i się upewnić.

    Ja coprawda bromergonu nie brałam, tylko Dostinex zamiast i kazali mi łykać do 12tc...
    Sprawdź z lekarzem najlepiej...

    Eva

    25f0dfb132.png[/url]

    Aniolek 05.03.15 [*]
    Aniolek 15.10.15 [*]
    Aniołek 23.10.17 [*]
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 października 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje beta 79 w 11 dniu po owulacji. Wtedy była 40 w 12 dniu po owulacji. Jest dobrze

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • k.m Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 11 października 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie forumowiczki:) u mnie też nareszcie udane staranka:) serduszko już bije, spodziewany termin 2.06.2018;*;*

    w4sq9n73mraq9xeb.png

    0d1yyx8d1si6x3k1.png
  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 17 października 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja nateszcoe w 16cyklu starań zobaczylam w sobote dwie kreski!!!! Wcześniej 7 cykli z clo i dupkiem 21 wrzesnia laparo i udalo sie!!! Było warto czekać... Więc mam nadzieję że zostaniemy z Wami do konca. Termin 20 czerwca

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • Agata_92 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 października 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe czerwcowe mamusie:)
    Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży, termin na 8 czerwca 2018 r.
    Udało nam się z mężem za 1 razem :D
    Choruję na niedoczynność tarczycy, biorę euthyrox 100, duphaston a obecnie leczę infekcje bakteryjną pochwy globulkami z zinnatem:(
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i dzidzia będzie zdrowa. Najbliższa wizyta 31.10.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie..nie wiem czy zagrzeje na długo mniejsce
    jestem po 2 ciazach biochemicznych pod rzad..tylko tam beta nie przekraczała 62.
    Myślałam,że ten cykl bedzie stracony..zrobiłam bete na 6 dni przed @ (musiałam bo miałam miec usuwany ząb chirurgicznie) wynik 1.2 pare dni po test-negatywny..az tu nagle w dniu @ wieczorem dwie kreski..strach ogromny. Beta dzien po @ 101 po 48 h 299..
    Zobaczymy jak to bedzie oby sie udało..termin 23 czerwca. pozdrwiam :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ