X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dieta
Odpowiedz

Dieta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam faze na mandarynki :) Raczej zawsze odzywialam sie zdrowo. Teraz zrezygnowlam z kilku przyjemnosci (jak parmezan, sery plesniowe i tartar). Bardzo lubie szpinak wiec jem go teraz wiecej i buraczki czerwone :) Dieta rozsadna ale bez paniki :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • isssi Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed ciąża bardzo zdrowo się odżywiałam. A teraz jak na złość mam ochotę na białe pieczywo, szynkę, kiełbasę - no i bądź tu człowieku mądry. Jeśli chodzi o płyny, to czuje pragnienie non stop, więc organizm domaga się wody. Z kolei odrzuciło mnie od słodyczy, z czego się bardzo cieszę. Bardzo dobra i zdrowa alternatywą dla łasuchów sa ciasteczka owsiane, naładowane orzechami, niezbyt słodkie, ale pyszne i robione w domu.

    6ed2ac46f5.png
  • Lola89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 września 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czasie ciąży jadłam wszystko na co miałam ochotę, a najwięcej na czekoladę, słodycze. Tak właśnie doprowadziło mnie to do tego, że po urodzeniu mija już rok czasu, a wyglądam nie najlepiej. Cały czas mi doskwiera nadwaga. Ostatnio koleżanka wspominała mi, że jest taka dieta oparta o geny Medistore i ponoć jest najskuteczniejsza. Wszystko dlatego, że są wykonywane badania polegające na zapoznaniu się z materiałem DNA. Z którego można wyczytać wszelkie informacje co do żywienia (to co preferuje nasz organizm i potrzebuje) oraz wielu innych. Czy któraś z was kiedyś stosowała się takiej diety?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ