X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Duphaston- brać?
Odpowiedz

Duphaston- brać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady, niestety dostałam dziś okres :( Może w kolejnym cyklu się uda, no i dokładnie skonsultuję z lekarzem w tym miesiącu co robić jak zobacze upragnione dwie kreski.

    w57v9n73n742fstj.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze jest nastawienie , myśmy się starali półtora roku, a w miesiącu w którym zaszłam mój mąż wyjechał na kilka dni. W ciągu tych dni miałam płodne więc stwierdziłam że w tym miesiącu to na 100% nie zajadę i zaszłam. Wreszcie zluzowałam i od razu zatrybiło

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, żeby to nastawienie wystarczało :)

    Lies lubi tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba wystarczyło. :)

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś zobaczyłam dwie kreski!! Oczywiście w międzyczasie od poprzedniego cyklu skonsultowałam wszystko z lekarzem. Dziś powinnam wziąć ostatni duphastoi i luteine ale w związku z najcudowniejszą wiadomością mam kontynuować te leki bez przerwy do momentu wizyty i dalszych konsultacji z lekarzem :)

    w57v9n73n742fstj.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ