X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dwa krótkie okresy, beta ich, cryptic pregnancy
Odpowiedz

Dwa krótkie okresy, beta ich, cryptic pregnancy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anna97 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 27 października 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba właśnie takiej wiadomości mi było potrzeba! Dziękuję serdecznie ;)

  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 27 października 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Chyba właśnie takiej wiadomości mi było potrzeba! Dziękuję serdecznie ;)
    Cieszę się,że nie odebrałaś tego jako złośliwość :D Powodzenia życzę więcej spokoju i zaufania do lekarzy i wyników badań :D Nie ma co się nie potrzebnie nakręcać :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 27 października 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Chyba właśnie takiej wiadomości mi było potrzeba! Dziękuję serdecznie ;)
    Trzeba było od razu pisać, że potrzebujesz kopa w tyłek, to nie bawiłabym się w dyplomację ;)

    Kajula, Anna97 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 27 października 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier wrote:
    Trzeba było od razu pisać, że potrzebujesz kopa w tyłek, to nie bawiłabym się w dyplomację ;)
    Wy się bawilyscie w dyplomacje ale to nie pomagało to ktoś musiał powiedzieć dostadnie.

    Oublier, Anna97 lubią tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Anna97 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 30 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebowałam i tego i tego, więc dziewczyny dziękuję naprawde. Tylko dziś już 30 A okresu dalej brak

  • Anna97 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 30 października 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest ktoś w stanie polecić mi naprawdę dobre usg w Warszawie? Zastanawiam się jeszcze czy powinno być usg dopochwowe czy przez brzuch, żeby sprawdzić czy jestem w ciąży? Byłby to już około 15 tydzien.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ