Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Farbowanie Włosów :)
Odpowiedz

Farbowanie Włosów :)

Oceń ten wątek:
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 19

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam Ci podeslac moje efekty ale nie mogę wkleic strony www z bloga (ziolowa-eliana.blogspot.com) na górnej belce masz efekty hennowania, również henna khadi . jeśli chcesz możesz SB obejrzeć :)

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unbeldi pisząc mego posta nie myslałąm o Tobie i o nikim tutaj pisałam ogolnie ;-)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Ja tam wierze mojemu ginowi ktory powiedzial ze mozna spokojnie bez amoniaku


    Nowatorka otóż to tez właśnie to usłyszałam od Lekarza Ale zdania są podzielone i nie wiadomo jak mysleć

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dorisss Przyjaciółka
    Postów: 71 90

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin mówi ze lepiej wstrzymać się do końca I trymestr ale jak trzeba farbowac to lepiej zrobić baleyage gdyż farba nie dotyka skóry głowy tylko samych włosów, a z włosa nie przenika nigdzie. to samo mówiła mi fryzjerka. Ja zrobiłam baleyage i wszystko jest ok.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Mój Wielki Cud!!!
    Oliś, 06/2016 - 3710g, 56 cm - CC 38+4 tc
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie i każdy mysi inaczej .....

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Nowatorka otóż to tez właśnie to usłyszałam od Lekarza Ale zdania są podzielone i nie wiadomo jak mysleć
    No tak ale nie mozna dac sie zwariowac. Skoro moj lekarz z doswiadczeniem sam mnie sie spytal czy farbuje wlosy i sam mnie poinformowal ze moge farbowac bez amoniaku to juz by bylo przesada podwazanie jego zdania. Sama 1 trymestr przeczekam bo nie mamaz tak wielkich odrostow ale jestem pewna ze gin wie co mowi ;) zwalaszcza ze jest z tych co odradza jakiekolwiek leki, nawet wit c albo nospe takze jest bardzo ostrozny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 23:03

    nick nieaktualny, kamenkaa lubią tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    No tak ale nie mozna dac sie zwariowac. Skoro moj lekarz z doswiadczeniem sam mnie sie spytal czy farbuje wlosy i sam mnie poinformowal ze moge farbowac bez amoniaku to juz by bylo przesada podwazanie jego zdania. Sama 1 trymestr przeczekam bo nie mamaz tak wielkich odrostow ale jestem pewna ze gin wie co mowi ;) zwalaszcza ze jest z tych co odradza jakiekolwiek leki, nawet wit c albo nospe takze jest bardzo ostrozny


    NO Napewno a ja mam ogolnie 12tydz poczekałabym do 2tym ale ja potrzebuje po Swietach wygladać jako tako i jeszcze w 2ym nie wejde ale mysle zrobie przed samymi swietami to bedzie dobrze....

    nowatorka, Ollaala lubią tę wiadomość

  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 19

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapytam swojego ginekologa czy mozna uzywac tej henny. Nie lubie farb chemicznych.

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    no własnie i każdy mysi inaczej .....

    ja tam całą pierwsza ciąze farbowałam wlosy farbą. a teraz w 6 tygodniu tez farbowałam, farba raczej mało wspolnego z ciążą ma. nie można dać sie zwariowac jak bym 3 miesiace nie farbowała włsow to bym wyglądała jak strach na wróble.....

    nowatorka, kamenkaa lubią tę wiadomość


    dev198pr___.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammija wrote:
    ja tam całą pierwsza ciąze farbowałam wlosy farbą. a teraz w 6 tygodniu tez farbowałam, farba raczej mało wspolnego z ciążą ma. nie można dać sie zwariowac jak bym 3 miesiace nie farbowała włsow to bym wyglądała jak strach na wróble.....
    a co za roznica czy 3ci miesiac czy 2gi? ;-)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    a co za roznica czy 3ci miesiac czy 2gi? ;-)

    dla mnie jedynie taka czy 1 czy 2 czy 3 ci i tak musze ufarbować zeby jak czlowiek wygladać :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość


    dev198pr___.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaa no takk -tez tak zrobie bo wygladam jak...... hehe

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pójdę w hennę :)

    kamenkaa, Tynia lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam zapisana na farbę na jutro, ale poszłam do fryzjerki i się przepisałam na samo strzyżenie z modelowaniem. Trochę się chyba wkurzyła ale trudno. Miałam problem bo idę z siostrą a ona jeszcze nic nie wie, to wkręciłam ją że się przepisałam żeby jej synek nie musiał tyle czekać, bo idzie z nami :D

    Oj będę się miała z czego spowiadać :P sporo kłamię ostatnio...

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz mowi ze mozna pod warunkiem ze farba jest bez amioniaku, rozmawialam tez z fryzjerką która jednoczesnie jest moja przyjaciółką i na pewno nie chciałaby mi zaszkodzić to powiedziała to samo co lekarz ze bez amoniaku farbą dla alergików mi bez obaw zrobi wlosy :) jednak mimo wszystko czekam do koncówki pierwszego trymestru :) zostalo pare dni wiec dziś muszę cos ze sobą zrobić bo wyglądam juz strasznie :)

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    DZiewczyny Farbował ktoś włosy wczesnej ciąży ?NIby bez amoniaku można ale to też nie jest udowodnione czy tak ... JAk to naprawde jest?


    Ja np. rozmawiałam z wieloma ginekologami z klinik w Polsce, jak i w Holandii. Każdy jeden twierdził, że farbowanie nie ma wpływu na ciążę. Tyle kobiet farbuje włosy w ciąży że raczej temat byłby rozszerzony i nagłośniony, gdyby coś było nie tak. Ja też farbuję włosy i ginekolog mówi - o jaka zmiana! Moja żona też farboała jak była wi ciąży a pytała się tyle razy czy wolno jej, że Pani sobie nie wyobraża :P Także, to już chyba indywidualna decyzja :)

    Dominique88, nick nieaktualny, kamenkaa lubią tę wiadomość

  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farbowanie nie ma wpływu na ciąże, jeśli będziesz używać farby bez amoniaku- tym lepiej :) ja również polecam khadi- sama się tym farbuję już długi czas, może bardziej pracochłonne ale te efekty :D i nie niszczy włosów.
    Mała ilość chemii vs. długotrwały dyskomfort psychiczny który ma wpływ na samopoczucie nasze ergo również malucha.

    Tynia lubi tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unbeldi wrote:
    Tak mi się właśnie wydawało. Zwiedzam już stronę khadi.pl - poczytam i zamówię :) Dziękuję jeszcze raz. Opinie rzeczywiście brzmią zachęcająco :)
    możesz zerknąć też na mazidła- tam są czyste proszki więc musiałabyś sama robić mieszankę i eksperymentować ;) khadi daje pewną wygodę i jest masa fotek jak dany kolor wygląda na jakim włosie. Słyszałam historię, że nawet utleniacz nie dał rady czarnej khadi, bo henna wchodzi wgłąb włosa a nie oblepia na zewnątrz

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 19

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam? Farbowala juz ktoras? Ja wlasnie doatalam paczke z henna khadi ale sie zastanawiam

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ufarbowałam jednak farbą bez amoniaku - Loreal Prodigy. Henna mnie jednak przerosła :(

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ