X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Farbowanie Włosów :)
Odpowiedz

Farbowanie Włosów :)

Oceń ten wątek:
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam Ci podeslac moje efekty ale nie mogę wkleic strony www z bloga (ziolowa-eliana.blogspot.com) na górnej belce masz efekty hennowania, również henna khadi . jeśli chcesz możesz SB obejrzeć :)

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unbeldi pisząc mego posta nie myslałąm o Tobie i o nikim tutaj pisałam ogolnie ;-)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Ja tam wierze mojemu ginowi ktory powiedzial ze mozna spokojnie bez amoniaku


    Nowatorka otóż to tez właśnie to usłyszałam od Lekarza Ale zdania są podzielone i nie wiadomo jak mysleć

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dorisss Przyjaciółka
    Postów: 71 90

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin mówi ze lepiej wstrzymać się do końca I trymestr ale jak trzeba farbowac to lepiej zrobić baleyage gdyż farba nie dotyka skóry głowy tylko samych włosów, a z włosa nie przenika nigdzie. to samo mówiła mi fryzjerka. Ja zrobiłam baleyage i wszystko jest ok.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Mój Wielki Cud!!!
    Oliś, 06/2016 - 3710g, 56 cm - CC 38+4 tc
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie i każdy mysi inaczej .....

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Nowatorka otóż to tez właśnie to usłyszałam od Lekarza Ale zdania są podzielone i nie wiadomo jak mysleć
    No tak ale nie mozna dac sie zwariowac. Skoro moj lekarz z doswiadczeniem sam mnie sie spytal czy farbuje wlosy i sam mnie poinformowal ze moge farbowac bez amoniaku to juz by bylo przesada podwazanie jego zdania. Sama 1 trymestr przeczekam bo nie mamaz tak wielkich odrostow ale jestem pewna ze gin wie co mowi ;) zwalaszcza ze jest z tych co odradza jakiekolwiek leki, nawet wit c albo nospe takze jest bardzo ostrozny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 23:03

    Chica Mala, kamenkaa lubią tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    No tak ale nie mozna dac sie zwariowac. Skoro moj lekarz z doswiadczeniem sam mnie sie spytal czy farbuje wlosy i sam mnie poinformowal ze moge farbowac bez amoniaku to juz by bylo przesada podwazanie jego zdania. Sama 1 trymestr przeczekam bo nie mamaz tak wielkich odrostow ale jestem pewna ze gin wie co mowi ;) zwalaszcza ze jest z tych co odradza jakiekolwiek leki, nawet wit c albo nospe takze jest bardzo ostrozny


    NO Napewno a ja mam ogolnie 12tydz poczekałabym do 2tym ale ja potrzebuje po Swietach wygladać jako tako i jeszcze w 2ym nie wejde ale mysle zrobie przed samymi swietami to bedzie dobrze....

    nowatorka, Ollaala lubią tę wiadomość

  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapytam swojego ginekologa czy mozna uzywac tej henny. Nie lubie farb chemicznych.

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    no własnie i każdy mysi inaczej .....

    ja tam całą pierwsza ciąze farbowałam wlosy farbą. a teraz w 6 tygodniu tez farbowałam, farba raczej mało wspolnego z ciążą ma. nie można dać sie zwariowac jak bym 3 miesiace nie farbowała włsow to bym wyglądała jak strach na wróble.....

    nowatorka, kamenkaa lubią tę wiadomość


    dev198pr___.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammija wrote:
    ja tam całą pierwsza ciąze farbowałam wlosy farbą. a teraz w 6 tygodniu tez farbowałam, farba raczej mało wspolnego z ciążą ma. nie można dać sie zwariowac jak bym 3 miesiace nie farbowała włsow to bym wyglądała jak strach na wróble.....
    a co za roznica czy 3ci miesiac czy 2gi? ;-)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Mammija Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    a co za roznica czy 3ci miesiac czy 2gi? ;-)

    dla mnie jedynie taka czy 1 czy 2 czy 3 ci i tak musze ufarbować zeby jak czlowiek wygladać :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość


    dev198pr___.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaa no takk -tez tak zrobie bo wygladam jak...... hehe

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pójdę w hennę :)

    kamenkaa, Tynia lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam zapisana na farbę na jutro, ale poszłam do fryzjerki i się przepisałam na samo strzyżenie z modelowaniem. Trochę się chyba wkurzyła ale trudno. Miałam problem bo idę z siostrą a ona jeszcze nic nie wie, to wkręciłam ją że się przepisałam żeby jej synek nie musiał tyle czekać, bo idzie z nami :D

    Oj będę się miała z czego spowiadać :P sporo kłamię ostatnio...

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz mowi ze mozna pod warunkiem ze farba jest bez amioniaku, rozmawialam tez z fryzjerką która jednoczesnie jest moja przyjaciółką i na pewno nie chciałaby mi zaszkodzić to powiedziała to samo co lekarz ze bez amoniaku farbą dla alergików mi bez obaw zrobi wlosy :) jednak mimo wszystko czekam do koncówki pierwszego trymestru :) zostalo pare dni wiec dziś muszę cos ze sobą zrobić bo wyglądam juz strasznie :)

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    DZiewczyny Farbował ktoś włosy wczesnej ciąży ?NIby bez amoniaku można ale to też nie jest udowodnione czy tak ... JAk to naprawde jest?


    Ja np. rozmawiałam z wieloma ginekologami z klinik w Polsce, jak i w Holandii. Każdy jeden twierdził, że farbowanie nie ma wpływu na ciążę. Tyle kobiet farbuje włosy w ciąży że raczej temat byłby rozszerzony i nagłośniony, gdyby coś było nie tak. Ja też farbuję włosy i ginekolog mówi - o jaka zmiana! Moja żona też farboała jak była wi ciąży a pytała się tyle razy czy wolno jej, że Pani sobie nie wyobraża :P Także, to już chyba indywidualna decyzja :)

    Dominique88, Chica Mala, kamenkaa lubią tę wiadomość

  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farbowanie nie ma wpływu na ciąże, jeśli będziesz używać farby bez amoniaku- tym lepiej :) ja również polecam khadi- sama się tym farbuję już długi czas, może bardziej pracochłonne ale te efekty :D i nie niszczy włosów.
    Mała ilość chemii vs. długotrwały dyskomfort psychiczny który ma wpływ na samopoczucie nasze ergo również malucha.

    Tynia lubi tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unbeldi wrote:
    Tak mi się właśnie wydawało. Zwiedzam już stronę khadi.pl - poczytam i zamówię :) Dziękuję jeszcze raz. Opinie rzeczywiście brzmią zachęcająco :)
    możesz zerknąć też na mazidła- tam są czyste proszki więc musiałabyś sama robić mieszankę i eksperymentować ;) khadi daje pewną wygodę i jest masa fotek jak dany kolor wygląda na jakim włosie. Słyszałam historię, że nawet utleniacz nie dał rady czarnej khadi, bo henna wchodzi wgłąb włosa a nie oblepia na zewnątrz

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam? Farbowala juz ktoras? Ja wlasnie doatalam paczke z henna khadi ale sie zastanawiam

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ufarbowałam jednak farbą bez amoniaku - Loreal Prodigy. Henna mnie jednak przerosła :(

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ