X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Farbowanie Włosów :)
Odpowiedz

Farbowanie Włosów :)

Oceń ten wątek:
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unbeldi a w ktorym tygodniu farbowalas? Poczekam chyba do drugiego trymestru, to jeszcze kilka dni i henna pojdzie w ruch.

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec 16 tygodnia. Też czekałam do II trymestru :)

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja fryzjerka polecała ostatnio farbę montibello - oalia. Jest bez amoniaku i podobno polecana nawet dla kobiet w ciąży. Ale ile w tym prawdy to nie wiem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 14:10

  • Didi18 Znajoma
    Postów: 24 26

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie ja w pierwszej ciąży zaczęłam farbować włosy mniej więcej od 4 miesiąca i teraz się zastanawiam bo mój synek ma strasznie delikatnie włoski i alergie na różne rzeczy tak sobie głośno myślę czy nie zafundowałam mu tego przez farbowanie podczas ciąży hmm... Teraz jestem w ciąży z drugim maleństwem i postanowiłam w ogóle nie farbować włosów, żeby zobaczyć jak to działa na dziecko :)Podczas drugiej ciąży stawiam na naturalne upiększanie :) tzn. np. kręcenie loków itd. żeby nie wyglądać jak przysłowiowa "umęczona, zaniedbana matka polka :P" Trzymajcie się :)Bądźcie piękne i niech wasze dzidziusie zdrowo rosną w brzuszku:)Wszystkiego Dobrego dla wszystkich aktualnych, niedoszłych i przyszłych mam !!!:)

    Tynia lubi tę wiadomość

    Diddi
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi18 ja chyba nie dalabym rady nie farbowac przez cala ciaze. Wlosy rosna mi bardzo szybko i bez ciazowych hormonow. takze teraz, na poczatku 4 miesiaca mam juz jakies 6 cm odrostow a gdzie kolejne 5 miesiecy :) to chyba kolo 20 cm bd miala odrostow albo i wiecej :) obecnie wczytuje sie w temat henny i nie znalazlam opinii o jej szkodliwosci. W kazdym razie teraz chcialam juz pofarbowac wloski na kolor zblizony do naturalnego zeby pozniej juz nie myslec o hennach i farbach do wlosow :)

    w5wqroeq2pmwko7d.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ