X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Farbowanie Włosów :)
Odpowiedz

Farbowanie Włosów :)

Oceń ten wątek:
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny Farbował ktoś włosy wczesnej ciąży ?NIby bez amoniaku można ale to też nie jest udowodnione czy tak ... JAk to naprawde jest?

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do konca 1 trymestru. Niby to juz nieaktualne obawy bo farby sa zdrowsze ale wole dmuchac na zimne

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile no właśnie tez o tym słyszałam i mam lekkie obawy a mam straszne odrosty a mam impreze i musiałabym ale nie wiem czy ryzykowac mam 11tydz i5dni wiec ogolnie 12tydz . I nie wiem... Bez Amoniaku moga zaszkodzić czy tez nie?

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się wydaje ze nie. Moze szamponetka albo pianka?

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • LilouK Autorytet
    Postów: 401 2067

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć lepiej się wstrzymać z chemią do końca I trymestru. Fakt, teraz mamy farby bez amoniaku, na bazie olejków itd. Jedno świństwo zastepują drugim o coraz to bardziej wymyślnej nazwie, więc dla własnego spokoju chyba lepiej nie ryzykować. Swoją drogą już nie mogę się doczekać, bo moje wypłowiałe i siwe kłaki wołają o pomstę do nieba :-(

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile wrote:
    No mi się wydaje ze nie. Moze szamponetka albo pianka?
    właśnie slyszalam ze szamponetki sa najbezpieczniejsze.... i że kiedyś tak bylo ze nie wolno bylo za naszych babć hehe a teraz już jest dozowlone

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilouK wrote:
    Ponoć lepiej się wstrzymać z chemią do końca I trymestru. Fakt, teraz mamy farby bez amoniaku, na bazie olejków itd. Jedno świństwo zastepują drugim o coraz to bardziej wymyślnej nazwie, więc dla własnego spokoju chyba lepiej nie ryzykować. Swoją drogą już nie mogę się doczekać, bo moje wypłowiałe i siwe kłaki wołają o pomstę do nieba :-(


    NO takkk tez tak mam i mnie to drażni zdania są podzielone a jak zaczne 13tydzien to juz chyba bedzie bezpiecznieee

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam siwe kłaki ale po rozmowie z lekarzem zrezygnowałam z zabiegów w pierwszym trymestrze. Stwierdził że nie udowodniono, że szkodzi ale i nie udowodniono, że nie szkodzi. Krótko mówiąc lepiej nie ryzykować więc na razie chodzę z odrostami.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n zdania sa podzielone jedni tak drudzy tak...

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • LilouK Autorytet
    Postów: 401 2067

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, jak z wieloma rzeczami niestety- nie ma dowodów, że są bezpieczne, ale też nie udowodniono, że mogą szkodzić.

    Póki co unikam luster i wszelkich gładkich, polerowanych powierzchni, gdzie przypadkowo mogłaby ujrzeć swoje odbicie ;-)

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee...... W sensie ze z braku farby?
    Ja myślę o kosmetyczne i wosku ale też się boje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 15:04

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiają jak to jest z hennowaniem włosów. Naturalną henna bez dodatków chemicznych, same ziola. Wcześniej regularnie używała henny teraz trochę się boje a odrosty już widać strasznie

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale znowu natomiast wszystkie moje znajome farbowaly na poczatku ciazy Bez amoniaku i dzieciaczki zdrowe co niektore dziewczyny przesadzają .... Starsi myśla inaczej a te młode laseczki 20latki tezz inaczej boja się jeść czegokolwiek a przecież Ciąża to nie choroba:)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja farbowałam w czwartek farbą bez amoniaku. W sporej ilości artykułów jest napisane, że farbowanie w niczym tak naprawdę nie szkodzi, a jak jest w rzeczywistości... pewnie się okaże, ale ja bym nie panikowała. Tak jak dziewczyny potrafią nie malować paznokci, bo to zaszkodzi.

    A ile to kobiet w I trymestrze w ogóle nie wie, że jest w ciąży - pali, pije, źle się odżywia, farbuje włosy itp. itd, a i tak rodzi zdrowe dzieci?

    Nie dajmy się zwariować. Przecież nie farbujemy tych włosów codziennie, ani nawet raz w tygodniu :-)

    kamenkaa, Dafne, Telashe lubią tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam wierze mojemu ginowi ktory powiedzial ze mozna spokojnie bez amoniaku

    kamenkaa, Chica Mala lubią tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa, w moim przypadku ciąża to choroba i to śmiertelna - dla moich dzieci. Nie mam dwudziestu lat ale uważam na wszystko na co mam wpływ. W farbowaniu nie chodzi o samą farbę co o opary chemicznych substancji - to one ew. szkodzą a nie barwniki.
    Z tego co czytała henna jest ok. Zastanawiam się nad nią ale nie wiem czy pokryje moje siwulce.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unbeldi zapewnia cię że pokryje siwe włosy :) i masz sporą gamę kolorów do wyboru. Ja hennuje czysta henna czyli takie rudo brązowe mi wychodzą. Ale można i czarne uzyskać henna z indygo itp. Polacam henne khadi na pierwszy raz :) ja przestała używać tych swinstw chemicznych rok temu, włosy szybciej mi rosną piękne błyszczące i kolor się nie wyplukuje :) jeśli byś potrzebowała pomocy z przygotowaniem mieszanki pisz do mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 18:22

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Tynia :) W takim razie śmigam jutro.... do Rossmanna?

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znajdziesz tam henny :) z allegro SB zamówienie. Przynajmniej ja nie widziałam w moim rossmanie. A mówimy o czystych ziołach bez żadnych dodatków chemii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 18:39

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się właśnie wydawało. Zwiedzam już stronę khadi.pl - poczytam i zamówię :) Dziękuję jeszcze raz. Opinie rzeczywiście brzmią zachęcająco :)

    Tynia lubi tę wiadomość

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ