X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Farbowanie Włosów :)
Odpowiedz

Farbowanie Włosów :)

Oceń ten wątek:
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny Farbował ktoś włosy wczesnej ciąży ?NIby bez amoniaku można ale to też nie jest udowodnione czy tak ... JAk to naprawde jest?

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do konca 1 trymestru. Niby to juz nieaktualne obawy bo farby sa zdrowsze ale wole dmuchac na zimne

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile no właśnie tez o tym słyszałam i mam lekkie obawy a mam straszne odrosty a mam impreze i musiałabym ale nie wiem czy ryzykowac mam 11tydz i5dni wiec ogolnie 12tydz . I nie wiem... Bez Amoniaku moga zaszkodzić czy tez nie?

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się wydaje ze nie. Moze szamponetka albo pianka?

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • LilouK Autorytet
    Postów: 401 2067

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć lepiej się wstrzymać z chemią do końca I trymestru. Fakt, teraz mamy farby bez amoniaku, na bazie olejków itd. Jedno świństwo zastepują drugim o coraz to bardziej wymyślnej nazwie, więc dla własnego spokoju chyba lepiej nie ryzykować. Swoją drogą już nie mogę się doczekać, bo moje wypłowiałe i siwe kłaki wołają o pomstę do nieba :-(

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile wrote:
    No mi się wydaje ze nie. Moze szamponetka albo pianka?
    właśnie slyszalam ze szamponetki sa najbezpieczniejsze.... i że kiedyś tak bylo ze nie wolno bylo za naszych babć hehe a teraz już jest dozowlone

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilouK wrote:
    Ponoć lepiej się wstrzymać z chemią do końca I trymestru. Fakt, teraz mamy farby bez amoniaku, na bazie olejków itd. Jedno świństwo zastepują drugim o coraz to bardziej wymyślnej nazwie, więc dla własnego spokoju chyba lepiej nie ryzykować. Swoją drogą już nie mogę się doczekać, bo moje wypłowiałe i siwe kłaki wołają o pomstę do nieba :-(


    NO takkk tez tak mam i mnie to drażni zdania są podzielone a jak zaczne 13tydzien to juz chyba bedzie bezpiecznieee

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam siwe kłaki ale po rozmowie z lekarzem zrezygnowałam z zabiegów w pierwszym trymestrze. Stwierdził że nie udowodniono, że szkodzi ale i nie udowodniono, że nie szkodzi. Krótko mówiąc lepiej nie ryzykować więc na razie chodzę z odrostami.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n zdania sa podzielone jedni tak drudzy tak...

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • LilouK Autorytet
    Postów: 401 2067

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, jak z wieloma rzeczami niestety- nie ma dowodów, że są bezpieczne, ale też nie udowodniono, że mogą szkodzić.

    Póki co unikam luster i wszelkich gładkich, polerowanych powierzchni, gdzie przypadkowo mogłaby ujrzeć swoje odbicie ;-)

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee...... W sensie ze z braku farby?
    Ja myślę o kosmetyczne i wosku ale też się boje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 15:04

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiają jak to jest z hennowaniem włosów. Naturalną henna bez dodatków chemicznych, same ziola. Wcześniej regularnie używała henny teraz trochę się boje a odrosty już widać strasznie

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale znowu natomiast wszystkie moje znajome farbowaly na poczatku ciazy Bez amoniaku i dzieciaczki zdrowe co niektore dziewczyny przesadzają .... Starsi myśla inaczej a te młode laseczki 20latki tezz inaczej boja się jeść czegokolwiek a przecież Ciąża to nie choroba:)

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja farbowałam w czwartek farbą bez amoniaku. W sporej ilości artykułów jest napisane, że farbowanie w niczym tak naprawdę nie szkodzi, a jak jest w rzeczywistości... pewnie się okaże, ale ja bym nie panikowała. Tak jak dziewczyny potrafią nie malować paznokci, bo to zaszkodzi.

    A ile to kobiet w I trymestrze w ogóle nie wie, że jest w ciąży - pali, pije, źle się odżywia, farbuje włosy itp. itd, a i tak rodzi zdrowe dzieci?

    Nie dajmy się zwariować. Przecież nie farbujemy tych włosów codziennie, ani nawet raz w tygodniu :-)

    kamenkaa, Dafne, Telashe lubią tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam wierze mojemu ginowi ktory powiedzial ze mozna spokojnie bez amoniaku

    kamenkaa, Chica Mala lubią tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa, w moim przypadku ciąża to choroba i to śmiertelna - dla moich dzieci. Nie mam dwudziestu lat ale uważam na wszystko na co mam wpływ. W farbowaniu nie chodzi o samą farbę co o opary chemicznych substancji - to one ew. szkodzą a nie barwniki.
    Z tego co czytała henna jest ok. Zastanawiam się nad nią ale nie wiem czy pokryje moje siwulce.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unbeldi zapewnia cię że pokryje siwe włosy :) i masz sporą gamę kolorów do wyboru. Ja hennuje czysta henna czyli takie rudo brązowe mi wychodzą. Ale można i czarne uzyskać henna z indygo itp. Polacam henne khadi na pierwszy raz :) ja przestała używać tych swinstw chemicznych rok temu, włosy szybciej mi rosną piękne błyszczące i kolor się nie wyplukuje :) jeśli byś potrzebowała pomocy z przygotowaniem mieszanki pisz do mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 18:22

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Tynia :) W takim razie śmigam jutro.... do Rossmanna?

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znajdziesz tam henny :) z allegro SB zamówienie. Przynajmniej ja nie widziałam w moim rossmanie. A mówimy o czystych ziołach bez żadnych dodatków chemii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 18:39

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się właśnie wydawało. Zwiedzam już stronę khadi.pl - poczytam i zamówię :) Dziękuję jeszcze raz. Opinie rzeczywiście brzmią zachęcająco :)

    Tynia lubi tę wiadomość

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ