X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???
Odpowiedz

Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???

Oceń ten wątek:
  • olusia Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 7 października 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka spokojnie, ja trafiłam do szpitala w 6.0 tyg w ogromnym krwawieniem (wyglądało tak jak miesiączka, z reszta opisywałam dokładnie w innym wątku) Miałam krwiaka i odwarstwienie wielkości pęcherzyka ciążowego. Pierwsze USG - widoczny tylko splaszczony pecherzyk ciążowy bez pola plodowego i poronienie zagrażające. Kolejne USG przez innego lekarza to juz byl 6.1 dzien - to samo, Brak w ogole pola płodowego i bardzo malusieńcie szanse że ciąża się utrzyma. I co? Tydzien poleżalam i na usg był już zarodek i serduszko. Także kochana jak u Ciebie dopiero 5 tydzien 6 dzien to na razie nie martw sie i głowa do gory!!

  • Sylwia112 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 października 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam 3 dzieci i jestem obecnie w 13tc na początku plamienia do 6-7 tyg teraz wszystko gra czuje ruchy mieszkam w UK pierwsze USG jutro . z córka w ciąży jak byłam lekarz jajo płodowe stwierdzić dopiero w 7 tyg test wychodził a w macicy nie było widać zarodka po 7 tyg pojawił się i już bez stresu aż do rozwiązania to było jeszcze w Pl. Pozdrwawiam was cieplutko i czasami nie można tak przeżywać bo to maleńki życie które

    Sylwia112<3
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 8 października 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak czytam historie dziewczyn na tym forum to się podbudowuję bo w większości kończą się dobrze pomimo złych prognoz lekarzy :) Lekarze nas straszą czy ciąża to jest dla nich wciąż taką tajemnicą? Nie wiem już sama co mam myśleć...

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 10 października 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka i co tam u Ciebie nowego???

    03.02.2014
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 11 października 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia już nie mam bo gin mi zamienił duphaston na luteine dopochwowo i przeszło.przedwczoraj byłam u endokrynologa bo okazało się na badaniach tych ciążowych że mam niedoczynność tarczycy no a we wtorek gin mi powiedział, że widzi zarodek ale ma 1.5 milimetra więc jest za mały jak na ten tydzień i ogólnie jest złej mysli jeśli chodzi o tą ciąże:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 22:28

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy. Dzisiaj przed praca byłam w toalecie i zobaczyłam na papierze bardzo gęsty leciutki zabarwiony śluz. Poza tym żadnych innych objawów.

    Jestem w 7 tygodniu drugiej ciąży. W pierwszej nie pamiętam żebym coś takiego miała...
    Dodam, że dziś przypada dzień w którym powinnam normalnie dostać okres.

    Boje się. Jutro chyba polecę do lekarza.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne jest jaki jest kolor śluzu.
    Miałam podobną sytuację z brązowym i pojechałam do lekarza tego samego dnia. Możesz nawet na pogotowie jechać
    Chociaż mój lekarz mówił, że jesli nie jest czerwony, to nie trzeba panikować. To stara krew - może ci jakieś naczynko pękło czy coś w tym stylu.
    Najgorsza jest żywa, czerwona krew, ale to też da radę naprawić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 11:57

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa dni temu taki śluz.. byłam u położnej i powiedziała,że mam jakiegoś krawiaczka i to od tego.. powiedziała,że trzeba sie obserwować i jak pojawi sie śluz ,ale taki typowo brązowy to wtedy mam do niej zadzwonić

    ckaigox17mdp9efq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz był prawie przezroczysty w niektórych miejscach lekko brązowy. Ale byłam niedawbo w toalecie i tym razem nic nie było.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moim zdaniem spokojnie.
    Jeśli masz wątpliwości przejdź się do lekarza, lepiej dmuchać na zimne i nie stresować się bez potrzeby.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka wrote:
    Śluz był prawie przezroczysty w niektórych miejscach lekko brązowy. Ale byłam niedawbo w toalecie i tym razem nic nie było.

    Miałam taka samą sytuacje, tez jeden dzień taki dziwny śluz. a w nastepnym dniu widziałam malucha i serduszko.. tak pięknie bijące.będzie dobrze ;)

    ckaigox17mdp9efq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko widziałam tydzień temu. ;) wizytę kolejną mam 11 lutego. Pozostaje obserwować do wieczora i podjąć decyzje rano..

  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka co u Ciebie? Uspokoiło się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustąpiło tego samego dnia. Dzwoniłam do lekarza, potwierdził że to mogło być coś ala okres. Kazał się nie przemęczać.

  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Jestem między 7 a 8 tc i u mnie również pojawił się ten brązowy śluz,który na początku był różowy i w niewielkich ilościach.Ale nie ustawał,więc po paru dniach poszłam do gin.Usg dobrze i z dzieckiem też,ale przepisał Utrogestan 2x2 ,mam się nie przemęczać,nie stresować i zero seksu.Jak na razie plamienie nie ustępuje i czasem pobolewa brzuch,dlatego boję się czy wszystko będzie dobrze...
    pozdrawiam serdecznie wszystkich

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 3 maja 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odkopuje, mam to samo, właśnie na papierze zobaczyłam jasny brązowy śluz, gdzieniegdzie przezroczysty. Jestem od wczoraj na lekach na podtrzymanie, a tu coś takiego, jestem załamana :(
    Dodam że to 5tydz 3 dzień i wczoraj miałam badanie USG i wziernik, czy to może być przyczyna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 16:07

    już prawie...

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po badaniu usg dopochwowym lub badaniu ginekologicznym w ciąży mogą zdarzać się delikatne plamienia do dwóch dni gdzieś. A bierzesz Luteinę dopochwową czy doustną lub Duphaston? Przy braniu tabletek dopochwowych możesz się przypadkowo podrażnić i też może być plamienie ;)

    Oczywiście każde plamienie warto skonsultować z lekarzem.

    Generalnie dobrze, że nie jest czerwone ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę luteine dopochwową i duphaston, póki co to była jednorazowa sytuacja, narazie ucichło, mam nadzieję że będzie dobrze

    już prawie...

  • Ol uś Debiutantka
    Postów: 13 15

    Wysłany: 6 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pojawiły się takie plamienia po "przytulanku" i trwały niecałe 3 dni, na szczęście już ustały, dodam że jestem w 6 tygodniu ciąży.

  • Sophie. Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem w 9tc. Wczoraj miałam lekkie brązowe plamienie, dziś cały dzień cisza az do wieczora. Znowu na wkladce pojawiły się brązowe plamy. Pisałam do mojego gina i napisała że może to być oczyszczanie. Bardzo się boję i nie wiem co o tym myśleć.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ