X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 marca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus kochana wszystko sie ułoży po twojej myśli. Teraz najważniejsze że jesteś pod dobrą opieką i z paluszkiem wszystko jest dobrze. Kochana tyle mocno i jestem myślami z Tobą.

    Asiek :)
    Ayka co kochana u ciebie?

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 18 marca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktusku nasz kochany odpoczywaj i lez slonce. Wiem ze ciezko wytrzymac w szpitalu ale dasz rade. To maluch ladnie rosnie suoer. Trzymam kciuki zebyscie spokojnie wyszli w poniedzialek do domku

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kobietki a macie doswiadczenia jakieś konkretne albo wieksza wiedzę niż ja co dla mnie moze oznaczac to ze łożysko mam na przedniej ścianie ??? Cos mi kielkuje ze nie dawno którąś z was o tym pisała
    Łożysko na przedniej ścianie to nie to samo, co łożysko przodujące czy łożysko nisko położone. Po prostu zamiast na tylnej to jest na przedniej ścianie macicy. Nie jest zagrożeniem i można spokojnie rodzić naturalnie. Można słabiej odczuwać ruchy Dziecka, ale nie zawsze. Pocieszający jest jedynie fakt, że jak się ma łożysko na przedniej ścianie to można uniknąć bóli krzyżowych :-)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, dobrze, że Kluseczek rośnie! Dbaj o Was i szybko wracaj do domu! Nie zanudź się tam :-)

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Kobietki a macie doswiadczenia jakieś konkretne albo wieksza wiedzę niż ja co dla mnie moze oznaczac to ze łożysko mam na przedniej ścianie ??? Cos mi kielkuje ze nie dawno którąś z was o tym pisała

    Jak masz na przedniej scianie to musisz poprostu bardzo uwazac zeby nie uderzyc sie w brzuch ze wzgledu na to ze jest wieksze ryzyko ze taki uraz moze spowodowac odklejenie lozyska ale tez niw dac sie zwariowac.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Kaktus kochana wszystko sie ułoży po twojej myśli. Teraz najważniejsze że jesteś pod dobrą opieką i z paluszkiem wszystko jest dobrze. Kochana tyle mocno i jestem myślami z Tobą.

    Asiek :)
    Ayka co kochana u ciebie?
    Ja nadal czekam w gotowości na rozpakowanie się :-) Dziś wysiadkę mi zrobiło spojenie łonowe. Czuję potężny ból pachwiny, nie byłam w stanie chodzić. Od wczoraj się zastanawiałam czy czasem to spojenie mi się nie rozeszło za mocno. Mąż kupił mi dziś rehabilitacyjną ortezę/pas ciążowy, stabilizujący miednicę i spojenie łonowe i aż nie wierzyłam, jaką ulgę mi to przyniosło. No produkt cudo przy takich problemach w ciąży! Podciągnęło mi brzuch i odciążyło cały dół. Szkoda, że dostałam to tak późno.

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 19 marca 2017, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja praktycznie niespie. Pani z ktora jestem w pokoju chrapie jak stary pijak. Az tragicznie i jest po spaniu :-(

    Mialam jeszcze wczoraj wieczorem leciutkie plamienie ale minelo samo. Zobaczymy jutro a wlasciwie dzisiaj.

    Dziekuje Wam za wsparcie!

    Ayka zbieraj sie powoli zbieraj :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 19 marca 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus dużo zdrówko :) trzymam kciuki za ustanie plamiena i pomyślne wyniki :)

    Oliwcia a czy tl oznaczenie stanu przedrzucawkowego? To jest na pappa?
    Ja dostalam skierowanie na prenatalnr na nfz i podejrzewam, ze oprocz usg bedzie tez ten pappa co mnie stresuje.
    A stan przedrzucawkowy mialam w pierwszej ciazy. Do 30tyf bylo ok. Wtedy zaczelo skakac cisnienie, ale dopiero w 38 skoczylo spasc nie chcialo do tego na ip slad bialka i mnie zostawili za 2 dni wywolani porod i mała była ma świecie :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj leżąc na lewym boku zauważyłam ruchy małego ruszyła mi skóra i powiedziałabym ze teraz są wyżej odczuwalne. Wcześniej czułam je niżej pępka a teraz już na równi i bardziej z prawej strony. Myślicie że jest to związane z odzyskiem? Może sie podniosło trochę? Wizyta 1 kwietnia a ja cały czas myślę o tym łożysku

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest zwiazane z tym ze Maly jest coraz wiekszy :-) i na dole mu ciasno :-)

    Moj tez juz powoli oklads okolice pepka.
    Na dole tez go czuje ale coraz wyzej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 08:56

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też Mała okłada i górę i doł (góra to ręce a dół nóżki) :D coraz ciaśniej ma :D

    ayka lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój leży chyba głową do dołu, bo bardzo nisko czuje jego czkawke :-) lubi rozpychac się rękami po obu stronach brzucha, czasem kopnie nogą w żołądek, a głową ciśnie w pecherz :-)

    ayka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa, Maluch rośnie, macica rośnie, ciąża sięga coraz wyżej, powyżej pępka, potem aż pod sam żołądek (stąd też zgagi). Będziesz czuć Maluszka coraz wyżej i nie ma to związku z łożyskiem. A łożysko być może już się podciąga, skoro brzuszek jest wyżej. Teraz wszystko będzie szybciej rosło, rozbudowywało się i bardzo możliwe, że na wizycie 1 kwietnia usłyszysz, że z łożyskiem już jest OK. Błagam, nie świruj! :-) Bo znowu dostaniesz patelnię ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 12:01

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kaktus, Ayka jak sie czujecie? Justa co u ciebie? Ciekawa dzieci potrafia wypchnac sie z jednej strony albo kopia tak ze.rusza sie tylko jedna strona brzucha

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis ostto slabszy dzien. Boli mnie brzuch na dole po prawej stronie tam mam rane po wyrostku robaczkowym i chyba sie rozciaga. Nie lubie jak cos mnie dzienie boli bo zaraz obawiam sie ze to cos zlego.... dajcie ta patelnie dzis mi sie przyda

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka mówisz i masz :D


    0000535_patelnia-serce-16-cm.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 15:41

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 19 marca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Kaktus dużo zdrówko :) trzymam kciuki za ustanie plamiena i pomyślne wyniki :)

    Oliwcia a czy tl oznaczenie stanu przedrzucawkowego? To jest na pappa?
    Ja dostalam skierowanie na prenatalnr na nfz i podejrzewam, ze oprocz usg bedzie tez ten pappa co mnie stresuje.
    A stan przedrzucawkowy mialam w pierwszej ciazy. Do 30tyf bylo ok. Wtedy zaczelo skakac cisnienie, ale dopiero w 38 skoczylo spasc nie chcialo do tego na ip slad bialka i mnie zostawili za 2 dni wywolani porod i mała była ma świecie :)
    Tak kochana ten stan przedrzucawkowy wyszedł mi z Papp-a i USG razem co do tego to nas z córeczka sieglo to samo w 30 TC miałam obrzęki i białko w moczu polezalam trochę na patologii ciąży i do domku ciśnienie musialam mierzyć po kilkanaście razy dziennie i jak cos to od razu miałam jechać do szpitala na CC

    karola_aa lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Hejka kaktus, Ayka jak sie czujecie? Justa co u ciebie? Ciekawa dzieci potrafia wypchnac sie z jednej strony albo kopia tak ze.rusza sie tylko jedna strona brzucha
    Ja też mam słabszy dzień... Czyściło mnie w nocy, parę razy w ciągu dnia, praktycznie dziś już nic nie jem, spałam pół dnia... Coś czuję, że dziś w nocy lub jutro mnie dopadnie...

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no, czyszczenie to już poważna oznaka, spanie też! 3maj się malutka!! Wracaj do nas z maluchem pod pachą ;) albo prędzej przy cycu :D

    ayka lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka pewnie odedziesz nam na porodowke. Moja siostra 12h przed oorodem miala identycznie. Sloneczko trzymaj sie i oby szybko poszlo

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ