X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 20 marca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus super ze wyszliscie i z wami wszystko dobrze. Ayka trzymamy mocno kciuki żeby wszystko bylo szybko i bezbolesnie.
    Alciak super ze masz taka grzeczna córeczkę az zazdroszcze. Niech sie zdrowo chowa.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 20 marca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis dostalam.kolejnej schizy na leb. Chyba musze wziasc sie do.jakiejś roboty bo wmowie sobie wszystko. Czy wy tez macie takie parcie ciagle na pecherz. Ja ledwie wyjde z toalety moge do niej wracać bo czuje ze juz mi sie chce wiec zaczelam zastanawiac sie czy mi czasami przedwczesnie wody plodowe nie odchodza ale chyba wychodzi ze nie bo wyczytalam ze jak sie sacza wody to najbardziej jak sie lezy a ja nic takiego nie mam. Tylko siku ciagle mi sie chce. No

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 20 marca 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i na bank zeschzuje do rana. Poszłam kokejny raz do toalety i mialam mokra pizamke troche. Rano dzwonie do lekarza a jak sie powtorzy to pojade na ip

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    A ja dzis dostalam.kolejnej schizy na leb. Chyba musze wziasc sie do.jakiejś roboty bo wmowie sobie wszystko. Czy wy tez macie takie parcie ciagle na pecherz. Ja ledwie wyjde z toalety moge do niej wracać bo czuje ze juz mi sie chce wiec zaczelam zastanawiac sie czy mi czasami przedwczesnie wody plodowe nie odchodza ale chyba wychodzi ze nie bo wyczytalam ze jak sie sacza wody to najbardziej jak sie lezy a ja nic takiego nie mam. Tylko siku ciagle mi sie chce. No
    Na wszelki wypadek kup sobie wkładki lub paseczki pH do sprawdzania czy to wody czy mocz, jeśli nie jesteś pewna. Warto to mieć w domu. Po co się niepotrzebnie stresować? Gdy wody uciekają to większy ich wypływ jest gdy leżysz. Gdy stoisz Dziecko działa jak korek w wannie i zatyka nieco odpływ. Sączą się wtedy mniej. Ty już rodziłaś, najprędzej u Ciebie może być nietrzymanie moczu. Niestety częsta i przykra przypadłość :-/ Sama doświadczyłam w tej ciąży :-/ Ćwicz mięśnie Kegla i powinnno się nieco poprawić. Na wszelki wypadek skonsultuj to z lekarzem. Lepiej podjechać i sprawdzić.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka i co dzwoniłas?

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardziej jakaś moja panika ale chyba pojade sprawdzic bede dzeonila do poloznej. Mysle ze gdyby sie widy saczyly to cala noc mialabym mokro a mialam tylko raz jak lezalam ale nadal mam ostre parcie na pecherz. A to wieczorem to mysle ze moje uplawy byly. Mocz raczej trzymam bez problemu. Mi po prostu ciagle chce sie siku

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 marca 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze przychodnia zamknieta dopiero po 8 bede dzwonila

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 21 marca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po kilku dniach przerwy:) od dziś diabetolog i zaczynam właczyć z cukrzyca, dietetyczka uspokajała mnie ze mam wyluzować a to najlepiej wpłynie na cukry:P wiec wczoraj pierwszy raz od początku ciąży zaczepiłam męża ;p
    Ayka czekamy na koniec!!!
    Antonówka te paski to dobry pomysł...ja sama mam zamiar kupic. I zanim pojedziesz na pogotowie pij duuuzo wody.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 07:31

    ayka lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 21 marca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka to dzwon zebys byla spokojna.
    Ja czesto mam uczucie ze mi mokro ale lekarz mowi se to normalny objaw w ciazy. A do wc ganiam b czesto. A mysle ze bedzie tylko gorzej. Tez mam zamiar kupic te wkladki wykrywajace wody plodowe.

    A najlepiej wczoraj mnie lekarz doprowadzil prawie do zawalu. Bo w sobote na ip lekarz ktory mnie badal zmierzyl mi szyjke i mowi ze szyjka ma 47mm co mnie ucieszylo. Wczoraj badanie usg decydujace o wyjsciu lekars robi usg mierzy szyjke i mowi 29 mm. Mi sie az goraco zrobilo. To pytam go jak to ze w 1.5 dnia praktycznie o 2 cm sie skrocila to sie go pytam jak to i wogole a on ze nie ze spokojnie bo szyjka jest b dluga i zagieta i zmierzyl tylko w lini prostej bo szyjka niema zadnych znamion niewydolnej szyjki i niema sie czym martwic. A ja stan przedzawalowy.

    Justa to Maz zachwycony co? Ja niedalam rady sie przemoc jak narazie a teraz mamy do kolejnegi tygodnia zakaz.
    Dietetyk super sprawa ale w szpitalu bylo sporo kobiet z cukrzyca ciazowa i powiem Wam ze tam ta dieta niby ukladana przed sietetyka ale ma sporo bledow odnosnie diety cukrzycowej. Np marchew gotowana albo ziemniaki w ilosci duzej. Lub np ryz zwykly a nie paraboliczny. A najbardziej mnie zaskoczylo pieczywo wasa zabronione przy cukrzycy.

    Ogolnie dobrze ze w domu jestem bo tam tyle przypadkow jest ze tylko bym sie nakrecala. Jestem tylko oslabiona po tym szpitalu az szok normalnie.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 marca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie chodzi o to ze ja pije duzo mega duzo i moze dkatego mam takie parcie na sikanie. Wkladka jest sucha tylko uplawy sa

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO o wyszla ze mnie panikara az polozna.i lekarka sie smialy. Mam sobie dzis poleżeć i obserwowac sie caly dzien i jak bedw lezec a bielizna i wkladka bedzie mokra to przyjechac. Skoro od 23 w nocy majtki byly auche to musialy byc luzniejsze uplawy bo ja przeciez je ma a uplawy najbardziej wyplywaja jak chodze. Wiec dzis dzien leniuszka w lozku zobaczymy. Ale mowia ze mam byc spokojna bo nerwy mi niepotrzebne

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jezeli chodzi o parcie na sikanie to wody plodowe nie oda przez pecherz tylko samoistnie wyplywaja. A nic dziwnego ze ciagle chce mi sie siku jak potrafię w fodzine oproznic butle wody.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka lepiej nieraz dopytac i wyjsc na panikare niz w druga strone.

    Dobrze ze duzo pijesz.

    Ja po szpitalu dostalam w gratisie przeziebienie bo bylo duze oblozenie i dostawione lozka i staly pod kaloryferem wiec niemozna bylo odkrecic kaloryfera. Wzielam juz prenalen na bol gardla zaraz zrobie sobie herbatke z czarnym bzem i leze jak kanapowiec.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katus szpital zawsze oslabia wystarczy spedzic tam jeden dzien a wykonczona bedziesz tak ze tydzien dochodzic bedziesz do siebie

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, dobrze, że już jesteś w domu. Jednak człowiek szybciej do siebie dochodzi w domu i czuje się bezpieczniej. Przeziębienie? No tego Ci brakowało :-/ Leż kanapowcu i się kuruj!

    Antonówka super, że wszystko dobrze. W ciąży z tymi upławami, wilgocią itd. to dramat :-/ Ja teraz tyle tego produkuję, że co siusiu i wizyta w ubikacji to zmiana wkładki :-/ Nie zarobię na wkładki jak tak dalej będzie :-)

    Ja nadal czekam :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Witam się po kilku dniach przerwy:) od dziś diabetolog i zaczynam właczyć z cukrzyca, dietetyczka uspokajała mnie ze mam wyluzować a to najlepiej wpłynie na cukry:P wiec wczoraj pierwszy raz od początku ciąży zaczepiłam męża ;p
    No to zaszalałaś Kochana ;-) Bardzo dobrze, bo to znak, że gdzieś czujesz się swobodniej w ciąży i ten ogromny lęk się zmniejszył. Super! Z cukrzycą też sobie poradzisz! Zdrówka!

    Justa87 lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka myslalam ze sie nieodzywasz bo sie rozpakowujesz :-)

    Zaaplikowalam sobie prenalen i mam herbatke z sokiem z czarnego bzu. Duzo pije leze i tak :-P
    Na noc zrobie sobie mleko z miodem. A cytryne pije z woda. Takze walczymy. Jak nieprzejdzie to pojde do lekarza ale badzmy dobrej mysli.


    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka myslalam ze sie nieodzywasz bo sie rozpakowujesz :-)
    No też myślałam, a tu cisza :-D Za dobrze mu tam w środku :-) Siedzi i się tuczy :-) Na razie z kolejnych dziwnych objawów to zmienił mi się zapach tam na dole, na taki metaliczny, jakby z krwią, jak przed okresem. Już nie obstawiam dni porodu, bo mój mały Baran (Rybą ewidentnie nie chciał być), jak każdy rogacz, pokazuje swój charakterek :-) Sam podejmie decyzję, kiedy chce wyjść :-) Ale patrząc na objawy to liczę na poród w tym tygodniu, przed weekendem ;-)

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka przyjdzie czas to sie malutki zobaczysz. My oczekujemy tej pieknej informacji ze macie to juz za soba.
    A tak swoja droga to ja im dluzej jestem w ciazy tym jakos bardziej panikuje... na poczatku cokolwiek by sie nie dzialo bylam tak pozytywnie nastawiona a teraz same jakies takie glupie mysli... musze chy a wyrwac sie na kawe moja przyjaciolka

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak ja bym chciała mieć już to za sobą :-) Moje marzenie na ten czas :-D

‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ