X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia - smoczki dostalismy od gina wiec mamy już jakby co :D tesciowa mowi ze ssa przez nerwy bo ja musze sie denerwować i generalnie to moja wina, bo dziecko tylko wtedy ssa palca jak jest nerwowe. To jej powiedziałam ze to wielce prawdopodobne bo ona mnie doprowadza do takich nerwów, wiec dziecko ssa palca przez nią.
    Umilkła :D

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia dobre to :D Nie słyszałam nigdy,żeby dziecko ssało palca przez nerwy. Raczej przez to,że dziecko uczy się wszystkiego i stąd takie zachowania :P No ale teściowa wie lepiej przecież :D A może i ja się myle :P Jak coś to Mnie poprawcie,żebym całe życie w błędzie nie była :P

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia, dobrze powiedziałaś wiedźmie :P Z tego co wiem, to odruch ssania jest jednym z najbardziej pierwotnych odruchów dziecka i to jest równie naturalne jak karmienie piersią.
    My dzisiaj mamy gości. Trochę przez pogodę a trochę przez to, że jestem przeziębiona, to miałam okropną nockę i czuję się zmęczona.Ogarnęłam nieco chatę. Poszłam na łatwiznę kupiłam gotowe ciasto :P W Tchibo jest -30%, to zrobiłam zapasy kapsułek, więc dobrą kawą poczęstuję.
    Mojemu ukochanemu wypadł dyżur w pracy i sam nie wie ile mu to zajmie... a chciałam aby zjadł obiad zanim przyjdą najeźdźcy ;) Na dzisiaj wymyśliłam carbonarę, więc powinno pójść szybko. Jakoś mi tak trochę smutno, że większość soboty spędziłam sama. Poczytałabym książkę, ale jestem zbyt zmęczona aby się skupić wystarczająco. Od jakiegoś czasu czytam "Śmierć na Nilu" Agaty Christe a w kolejce mam 4 inne książki tej autorki. Może do końca ciąży się wyrobię.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier wrote:
    Edzia, dobrze powiedziałaś wiedźmie :P Z tego co wiem, to odruch ssania jest jednym z najbardziej pierwotnych odruchów dziecka i to jest równie naturalne jak karmienie piersią.
    My dzisiaj mamy gości. Trochę przez pogodę a trochę przez to, że jestem przeziębiona, to miałam okropną nockę i czuję się zmęczona.Ogarnęłam nieco chatę. Poszłam na łatwiznę kupiłam gotowe ciasto :P W Tchibo jest -30%, to zrobiłam zapasy kapsułek, więc dobrą kawą poczęstuję.
    Mojemu ukochanemu wypadł dyżur w pracy i sam nie wie ile mu to zajmie... a chciałam aby zjadł obiad zanim przyjdą najeźdźcy ;) Na dzisiaj wymyśliłam carbonarę, więc powinno pójść szybko. Jakoś mi tak trochę smutno, że większość soboty spędziłam sama. Poczytałabym książkę, ale jestem zbyt zmęczona aby się skupić wystarczająco. Od jakiegoś czasu czytam "Śmierć na Nilu" Agaty Christe a w kolejce mam 4 inne książki tej autorki. Może do końca ciąży się wyrobię.
    U Nas pogoda też do kitu. Ja też właśnie na gości czekam bo na 17 mają być :D Zrobiłam sałatkę z zupek chińskich,Marcin robi sałatę z pomidorem koktajlowym kukurydzą i sosem czosnkowym a znajomy ma przywieźć już zamarynowanego kurczaka,którego wrzucimy do rękawa i wyżerka gotowa będzie :D A My z Babcią urządziłyśmy sobie pogawędki w kuchni i jakoś milej się stało przy smażeniu kurczaka :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zaprosiliśmy na 17 i zaczynam wątpić czy mój Marcin zdąży na czas... a musi zjeść obiad, wykąpać się, przebrać... Co najwyżej będę główną atrakcją, która będzie miała za cel odwrócenie uwagi XD Dobra, idę się umalowac aby nie straszyć i wyłożę filiżanki i paterę z ciastem na stół ;)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleeeee Wam Zazdroszczę gosci! Ja sie pochorowalam migdaly i zatoki mnie bolą. Mąż od 8-21 na Uczelni, typ wiecznego studenta, z tym ze nie oblewa tylko ciahle konczy cos nowego, ale na szczescie to jiz ostatni rok i koniec!!!
    Szkoda ze nie mieszkamy gdzies blizej, jakbym wyzdrowiala to bym sie wbila ;)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oubiler poslij troche ciasta.
    Kajula pomidorki i kukurydza? Zdradzisz przepis, bo cos czuje ze to moje smaki!

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993 wrote:
    Oubiler poslij troche ciasta.
    Kajula pomidorki i kukurydza? Zdradzisz przepis, bo cos czuje ze to moje smaki!
    Kochana najprostszy przepis świata :D Sałata pokrojona w kostkę,pomidorki koktajlowe na pół (miało być pół kilo ale zjadłam trooochę) puszka kukurydzy i sosik czosnkowy własnej roboty i wszystko razem wymieszać :D Sosik-jogurt naturalny,dwie łyżki majonezu,sól,pieprz i dwa ząbki czosnku.
    Oublier ja też poproszę kawałek ciasta :D
    Edzia z chęcią bym zaprosiła na herbatkę bo chłopaki pijają mocniejsze trunki i nie mam towarzystwa do herbatki :P Odzywaj się kochana póki męża nie ma hehe :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ummmmummmm zrobie na pewno!

    Ach M to ja w ogole nie mam - praca, remont, szkoła... juz mnie to wkurza, pocieszam sie ze juz niedlugo. Jak spotkanko idzie? Ja Kochana popijam rumianek - czuj wsparcie! :D

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem chyba głupia serio... ale ja ciągle sie zastanawiam czy to moie dzieciatko umie sie obrocic, po wczorajszym jak je na glowie zobaczykam i jeszcE biedacywo mialo tak przekrzywiona. Ej chyba nie złamie mu sie kark czy cos?

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia spotkanko ok M przywiózł mi sok jabłkowy o,który prosiłam i napój aloesowy <3 Na pewno kochana umie się przekręcać i kombinuje :P Myślę,że karku nie skręci bo ma dużo chrząstek ,które rosną. Bd akrobata jak się urodzi :P Ucałuj brzusia :* Ja mam to szczęście że M pracuje na pierwszą zmianę a remont robi w domu i jest na miejscu a na szczęście lub nie za nauką nie jest. Za to ja w weekendy latam do szkoły bo robię 3 klasę liceum :P

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9aedefce4204b3cemed.jpg

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubwielbiam napoi aloesowy! Ale rozcienczony z woda :)
    Kajula ach tez bym chciała miec swojego na miejscu, ale do połowy grudnia remont powinien dobiec konca :)
    A szkola w maju koniec. Teraz mamy malo zajec ja tez mam ostatni rok :)
    Ogladam wlasnie siedem dusZ, zawsze wzrusza mnie ten film.
    Brzusio wyprzytulany :)
    Uwielbiam tego Kartoszka w brzuszku :)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi goście poszli pół godziny temu. W sumie nawet się ciesze, że tak krótko byli. Przeziębienie daje mi w kość i stęskniłam się za moim mężem i chętnie posiedzę z nim sama. Bidulek wyszedł do pracy o 10 a wrócił 17:20... Za chwile przyjdzie moja mama, bo mam tyle ciasta, że nie wiem co z nim zrobic. Za dużo kupiłam i jeszcze goście sernik przynieśli :P

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak to przeciez ja z Kajula chcemy!

    Ja na szczescie naciesze sie Mezusiem jutro prawie caly dzieb! :)))

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja już wysylam kuriera tylko adres podaj :* U Mnie goście bd dluuugo ale ja wcześniej idę spać bo jutro grzecznie do szkoły bd zasowac na 8. Ja wolę nie rlzcienczac aloesa bardziej mi smakuje ten z pl nawet spoko ale pierwszy raz piłam w nl i się zakochałam tego smaku nikt nie podrobi.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludzie jaka gora jak tescie napala to idzie pasc z gorącą... wlasnie sie wietrze przy oknie.
    Mi sie zajecia zaczynają od grudnia, teraz mam praktyki, praktyki na l4 ;)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia a Ty studiujesz czy co robisz ? Ja te liceum skończę i się zastanawiam jaki kierunek zrobić,żeby przyszłościowy był bo mam dość pracy w fabryce to nie dla Mnie. Muszę mieć coś lepszego.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koncze teraz na Uniwersytecie Ekonomicznym Finanse i Rachunkowość. Mój to gangsta poznaliśmy się na moich studiach pierwszych na Politechnice na budownictwie ale ja po dwoch latach zrezygnowalam o nie było dla mnie, ale dzieki temu zyskalam cudownego Męża. M jest juz po automatyce, teraz kończy to budownictwo ale mówi ze na dosyć studiowania, a dodatkowo stwierdzil ze jednak nie chce byc konstruktorem jak do tej pory tylko programista i tak szuka swojej drogi. Ja nie wiem co bym chciała robić. A to Ty Kochana niedługo maturę piszesz???

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie myślę co chcę robić. Z zawodu jestem cukiernikiem ale to nie moja droga zrazili Mnie strasznie na praktykach i później głupia poszłam tam do pracy i było jeszcze gorzej... Ale mi się marzy jakaś praca w bibliotece albo jakimś biurze przy nawet segregacji dokumentów jakkolwiek to nie brzmi :P

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ