X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia powodzenia! No i super, że Ada nie miała rumienia. Czyli starania w trakcie? 😘

    Zuzia drobna, teraz ma 75cm i waży niecałe 10kg. Ale nadrabia temperamentem 😉

    Magdzia85F, Etoilka lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn tak czytam teraz w necie to piszą ze przy kolejnych ciążach moze tak być do 20 tc.

    Twoja córcia ma opaski jak Ada. Extra są. I wcale nie wyglada na młodszą! Wysoka jest!

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak poszło 😊

    Powiedzcie, co dajecie na drugie śniadanie? Myślicie że jak dziś zjadł np banana to ok? Od kilku dni mam problem z pierwszym śniadaniem. Owsianka nie, płatki jaglane nie, kasza manna nie, chce kanapkę z białym serem i dżemem.. Ja to jem ale nie wiem czy to taka super opcja dla dziecka. Na drugie śniadanie dostawał kanapkę a teraz nie chcę mu pakować tyle pieczywa, a nie zawsze mam czas robić jakieś placki.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu bylo zdj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 16:47

    Monnn, Etoilka, aga_90, myszkaka, Ilona92, APrzybylska, Tusianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko to bedzie trwać z miesiąc. Ale poinformuje.

    Aniu yes.

    II śn hm... Brak. Mamy przed śniadaniem owoc, potem śniadanie za h albo 1,5h


    Monika a duzo córcię nosiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 11:40

  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda trochę ja noszę; raz ze mieszkamy na piętrze, a dwa ona się tego domaga. Oczywiście ograniczam jak mogę, ale nie zawsze się da....
    Aśka jest wysoka, z tym ze według bilansów -na 6 msc 77cm, a na rok 73 😂

    Ale Wam zazdroszczę tych kitek 👧🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 11:46

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale śliczne dzieciaki! Wszystkie!!!

    Magda, czyli jednak ten rumień wcale nie taki zaraźliwy skoro u Was też przeszło bokiem. Super!
    Powodzenia z treningiem snu, dawaj znać jak postępy.

    Kinga, myślę, że jak Grześ dostanie przez kilka dni z twarogiem i dżemem to mu się nic nie stanie. Luz ;) u nas dziś była chałka z dżemem - ale smakowała :D
    Na drugie śniadanie jemy zwykle same owoce , tubkę, koktajl albo jogurt. My wcześnie jemy obiad także nie chcę w niego pakować za dużo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 11:47

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm. Monika czyli widzę jak moją trzeba nosić. Ech. Księżniczki!:-P
    A co do wzrostu hehe. Fajnie mierzą ;)

    U nas drożdżówka jest ble. Ale dżem porzeczkowy mniam.

    Marysiu wydaje mi sie, ze moze cos dała pierś. Albo kontakt zbyt krótki był.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 11:51

    Monnn lubi tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ale ekstra kitki!! Adusia też już taka dziewczynka, a nie dzidzia 😊

    Marysiu, no u nas śniadanie o 7,drugie o 10 a zupa po drzemce czyli tak 13-14. Chałka też na pewno by mu smakowała :D z niejadkami to jest kurde kłopot. A z niejadkami co jeszcze wielu rzeczy nie powinny jeść to już o ogóle tragedia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 11:58

    Magdzia85F, Ilona92, Etoilka lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda paskudna to na poprawę piszcie o planach wakacyjnych☀️😊

    My w lipcu albo Chorwacja autem, albo jakiś last (Hiszpania, Włochy, Grecja). Najchętniej to już bym gdzieś na leżaczku się ulokowała :)

    Etoilka, Magdzia85F, Tusianka lubią tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie piękne te Dzisciaczki <3 takie do schrupania :)
    Moja sie uparła na sadzonki papryk i pomidorow, prawie codziennie jakas prawie zjada:/ no noz mi sie w kieszeni otwiera, ale naszczescie to ostatni rok z sadzonkami w domu!
    U Nas Jadwiga wie kiedy zaczyna sie pora do spania nocnego. Zawsze przed jest kolacja i albo przed lub po jest rozbierana na ok 20-60min, pozniej kąpiel, smarowanie itp, cyc i śpi i to tak od małego na prawde. Dzieci maja rożne temperamenty wiec trzeba je uczyć i oswajać.
    Moja mierzy 76cm i wazy 9.3. Także tak normalnie, ja sie tym wogole nie przejmuje gdyby wogole nie przybierała wtedy miała bym powód do zmartwień.
    My jemy sniadanie do ok 1 h od wstania, pozniej czasem mleko, czasem nic i idziemy na zewnatrz, tam robimy rożne rzeczy i czesto zasypia na godzine i po 13 budzi sie na obiad, późnej mały podwieczorek, kolacja i koniec.
    Jesli chce kanapkę z serem i dżemem to daj. Troche cukru z dżemu nikomu nie zaszkodziła :) u Nas je prawie wsYStko. Ostatnio znalazła ferrero i jadła z papierkiem , dopóki nie znalazłam, drożdżówki, paczki, tylko nez lukru i rzadko z nadzieniem no wredne jednak składowo sa.
    DIs za to jadła truskawki! I to sama je gryząc. W koncu zrozumiała jak działają zeby :D
    Magda powodzenia ze snem. Pamietam, ze wprowadzenie rytuałów u nas trwało minimum 2 tygodnie zeby Jadzia sie do nich przyzwyczaiła.

    Etoilka, Magdzia85F, Tusianka lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko siedzi cicho, a dlaczego? Nauczyła sie wchodzić na łóżka i kanapy i znalazła moja torebkę , a tam portfel i pieniadze fruwają. Jak zobaczyłam pierwszy raz minę jak wyrzucała banknoty z portfela to myślałam, ze padne ze śmiechu :D

    Magdzia85F, Etoilka, aga_90, Tusianka, APrzybylska lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, a no tak, my wstajemy czasem grubo po 8, więc pierwsze śniadanie około 9. Około 11 już drugie. A przed drzemką (około 13) jeszcze czasem i zupa wejdzie.

    Monika, my dopiero się urlopujemy we wrześniu. Też będziemy polować na lasta - Grecja, Włochy albo co będzie fajnego. Nie chcemy za daleko, bo to będzie pierwszy lot Wojtka. Tak do 3h max bym chciała.

    Magdzia85F, Tusianka lubią tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nigdzie na wakacje. Pewnie jakieś jezioro odwiedzimy, niech Ada zobaczy.

    Ilona Ada tez uwielbia mój portfel. Pieniedzy nie mam, bo tylko karta płacę.

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś pedzicie.. Dziecko śpi, przeczytałam, myślę wstawię obiad to będzie chwila wolna, a Wy dalej, normalnie nie doganiam 😂😂

    Piękne dzieci widziałam! Jadwisia taka duża panna, bardzo się zmieniła czy ja inaczej zapamiętałam? 😋
    Ada boskie kucyki. Czy mi się wydaje że bardzo podobna do mamy? Zuza tak samo 😊😊
    Wojtuś zacna fryzurka 😁 mnie wszyscy pytają kiedy do fryzjera, ale ja ubostwiam te nieogary na głowie synka 😍 nie mam serca ich ciąć 🤦‍♀️

    U nas na dzień dobry jest cycuś ok 6 rano i dociagamy w łóżku do 7-8, I sniadanie jest ok 9,, zazwyczaj w pakiecie z II 😂 bo zjada kaszke i kawałek bulki/kanapki. Drzemke ma ok 11-12, czasem przed zdarzy zjeść jakiś owoc a czasem nie, ale przed drzemka jest cycuś. Kanapka z serkiem i dżemorem wchodzi u nas gładko, także polecamy :d

    Miałam się chwalić jakiś czas temu i zapomniałam 🤦‍♀️🤦‍♀️ Wiktor ogarnął schodzenie z kanapy 💪💪💪

    Urlop u nas pod koniec wakacji albo na początku września. Chcieliśmy Chorwację autem, ale chyba odpuscimy i poszukamy czegoś samolotowego 😋 wyjdzie w praniu dokąd 🤣

    Magda powodzenia i czekamy na relację 😁

    Czy u Was też taka beznadziejna pogoda? Normalnie najchętniej bym nosa z domu nie wystawiała.. Ale chyba wybierzemy się do krainy zabaw żeby wymęczyć tego mojego Łobuza 😋
    Chciałam Wam go pokazać ale nie mam w miarę aktualnego, nie rozmazanego zdjęcia 😂😂😂 wrzucę jak uda mi się zrobić xD

    Tusianka, APrzybylska, Magdzia85F, Etoilka lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Tu widać. Ch9c Ada średnio chętna była do zdj.
    Chyba mix rodziców.

    Byłyśmy na spacerze. Ja w czapce. Pada i bleeee.

    Aga brawo dla Wiktora!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 16:48

    APrzybylska, Etoilka, Tusianka lubią tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 maja 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na drugie śniadanie zazwyczaj owoce - około 10:00 wciąga tubkę (wczoraj wcisnęłam Zuzi plasterek "żywego" jabłka i jakoś to przeżyła, więc może nauczy się jeść normalne owoce).

    Tak, Zuzia też jak się dorwie do portfela, to nie ma jej z 20 minut. Ale u mnie też bez pieniędzy, za to plastik lata i potem zbieram je po całym mieszkaniu.

    Madzia kituszki takie słodkie :D Zuzia zaraz wszystko ściąga niestety.

    Co do wakacji, to ja szukam czegoś ciekawego w Polsce. Może nad morze się wybierzemy, ale pewnie max 3-4 dni, bo dłużej nie wytrzymamy. Zwiedzania z Zuzią też jakoś nie widzę. Zdecydowanie chciałabym gdzieś wyjechać.

    A dziś głowa mnie boli :/ ledwo na oczy widzę.

    Jakie dżemy dajecie?

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 14 maja 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, jacy wszyscy uśmiechnięci! Piękna rodzinka :) i Ada chyba faktycznie mix!

    Aniu, ja nie mam takich domowych więc daję takie 100% bez cukru Łowicz i Sympathica. Jemy dość rzadko.
    https://czytajsklad.com/dzemytruskawkowe2019/

    Mnie za to coś strzeliło w szyi i nie umiem ruszać głową. Starość nie radość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 14:43

    APrzybylska, Magdzia85F, Tusianka lubią tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez Łowicz 100%.

    Marysiu dziękuję.
    A co do szyi współczuję, jak sie nie poprawi to do lekarza.

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 14 maja 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daję domowy, bo co roku robimy z mężem truskawkowy 😊 tylko owoce +cukier, nie dajemy żadnych żelfixów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 15:17

    Magdzia85F, Ilona92 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
‹‹ 825 826 827 828 829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ