X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po polowkowych.
    Synek pozostaje synkiem. Waży 360gr. Leży główką do góry. Wszystko ok.
    a szyjka 41mm.

    Adunia była i widziała

    APrzybylska, Tusianka, Rene, Etoilka, ibishka, pomarańczka_33, Sylwiaa95, aga_90 lubią tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że na badaniach wszystko w porządku 😍 a ja Ada reagowała na USG?

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu cos po swojemu gadała a potem już sie znudziła i jojczała, że chce do mnie.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda tak sie cuesze ze wszystko jest ok 🙂
    A my na SOR siedzimy synus cos sobie w nogę zrobił nie moze chodzic i ma opuchlizne😢😞

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, niedobrze 😢 daj znać jak Was przyjmą co się stało.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, super! Macie już jakieś pomysły na imię? :)

    Co do wakacji, to czekamy na jakieś fajne last minute - chyba południe Europy, żeby nie było za daleko dla Wojtka.

    Rene, zdrówka dla Patryka! Oby to nie było nic poważnego. Dawaj znać.

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene zdrówka dla synka!


    Marysiu z imion mamy j7z 3 typy z kilkuuu. Ciezko jakos wybrać ;-)

    zazdroszczę wyjazduuu

    Rene lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia jakie macie typy? Nie wstydź się 😘

    Marysiu i ja zazdroszczę wyjazdu. My się umówiliśmy, że co miesiąc odkładamy 200zł i jak panny podrosną jedziemy na wakacje życia 😁

    A my dziś noc jak z koszmaru ☹️ nie wiem jak się nazywam, a po południu mają być goście na męża urodziny.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjeli nas po poltorej godziny, zrobili przeswietlenie na szczescie nie ma złamania stopa jest stłuczona 😞Damian przez jakis czas nie będzie mogl chodzić oj ciezko bedzie bo siedzenie dla 3 latka to niezle wyzwanie.jak to sie stalo mlody wszedl na łóżko siostry chciał po chwili zejsc i spadł z drabinki

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renatko zdrówka dla syna, niech stłuczenie szybko schodzi. Współczuje.
    Magda to dobre wieści.
    Nasza nic była na prawdę super. Tylko 2 razy mleko i wstała po 7, zaczęła chodzić , raz mleko później chodzenie i zaczęła zdejmować pieluchę. Po czym zasnęłam dziecko przyszło i oblało mi łóżko. Wiec od rana nam pranie znów... na własne życzenie. Dziś gotuje wymyślony sos cukiniowo dyniowy. Idę po pietruszkę, słoiki ukończę z kolejnym bałaganem. Idealnie do makaronu. Mam nadzieje, ze wyjdzie jadalny. Narazie go zagotowywuhe, ale niestety mi chlapnęło i mnie poparzyło. I z dzieckiem to jest hardcore robić coś takiego 😕

    Rene lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu u nas noc tez do bani. Pobudki co godzinę, ryk, nie mogłam uspokoić...
    Gości po takiej nocy współczuję.
    Typy to: Damian, Patryk i Bartłomiej

    Rene dobrze, ze tylko stłuczenie! Zeby szybko synek wydobrzal.

    Ilona a D.jak gotujesz nie moze Małej zabrać? U nas tak jest, ze jak ja w kuchni to albo Ada w kitchen helperze, ale to na szybkie dania, albo z tatą.

    Bardzo Wiga łóżko zasikala?

    Rene lubi tę wiadomość

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Aniu, przekaż najlepsze życzenia Marcinowi od nas 😃

    Rene, oj to faktycznie macie wyzwanie, trzylatek i nie chodzenie to kiepski duet 😉 Ale i tak dobrze że to tylko stłuczenie a nie coś gorszego. Zdrówka dla Damianka 😊

    Jak tam chorowitki? Lepiej już choć trochę?

    U nas ząbkowanie level expert jak na nas, wiem, że niektóre Maluchy przechodziły jeszcze gorzej. Dzisiaj dałam Małej syropek bo ją ewidentnie bolało. Zrobiła mi pobudkę o 5:40 i jakoś kawa nie daje rady 😂 poza tym mega mi słabo bo mój organizm upał i @ jednocześnie traktuje jak apokalipsę 🙈
    Jutro jadę do dermatologa i pewnie przy okazji będę się umawiać na usunięcie znamienia.

    Wczoraj byłyśmy z siostrą na zakupach i wyszły baaardzo owocne, jedynie butów nie znalazłam, ale to wiedziałam że łatwo nie będzie no i dramat jeśli chodzi o spodnie, zwykłe, proste, materiałowe i normalnej długości są po prostu nie do zdobycia. Ja rozumiem że teraz jest moda na te do pół łydki ale wkurza mnie brak wyboru. No cóż, będę szukać dalej, może gdzieś przez przypadek trafię.

    Rene lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene dobrze, że to tylko stłuczenie. Faktycznie 3 tygodnie dla takiego malucha to masakra, ale pomyśl co by było z gipsie 😕 zdrówka, niech noga szybko się goi.

    U nas ze zdrowiem lepiej na szczęście, ale noc podoba jak u Madzi. Z tym, że od 23.00 do 4 budziła się co 30min, ryk, rzucanie się i tak w kółko. Wstałyśmy o 7,bo już miałam dość kopania.

    Madzia wszystkie imiona bardzo mi się podobają. Też miałabym problem wybrać.

    Dorota cieszę się, że zakupy udane. Współczuję armagedonu 😐 dziękuję za życzenia 😚 Ja właśnie kręcę moje 'słynne' babeczki 😉 to są proporcje idealnie na 12 sztuk, zapomniałam Ci napisać.

    Ilona współczuję, mam nadzieję że to nic poważnego. A łóżko, na szczęście jest upał to szybko wyschnie 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 12:32

    Ilona92, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda kałuża na środku obok głów. Pokrowiec, pościel z kołdry i poduszka mała do prania. Reszta poprostu schnie bo materaca nie upiorę. Tam są takie gąbki i dziecko. U nas w domu jest bardzo przyjemnie. Za zewnątrz tez znośnie bo mamy duży wiatr. Wiec pomimo upału wogole tego nie odczuwam. Gorzej będzie popołudniu i wieczorem, ale to planuje zabrać Jadzie na molo płockie haha
    Współczuje Wam tych nocek. Nasze niedawno tez były „cudowne”
    Ja to się zastanawiam dlaczego tak się dzieje?
    Magda moja tez jest w kitchen helper, albo siedzi na zmywarce, ale jak mam gar sosu ok 10 litrów to poprostu się boje. Piekarnik wyparła słoiki wszędzie gorąca woda i poprostu się boje. Ale akurat poszła na drzemkę, zapełnić słoiki i sama zrobię sobie przerwę. Powiem wam, ze mój pomysł wyszedł na prawdę dobry. Poszłam po pietruszkę do ogródka i dodało to mega świeżości. Postaram się zabrać do Ani może Wam zasmakuje :)
    Ja tez mam ochotę na wypieki. Tylko, ze u mnie nie ma kto tego jeść. Mogłabym tyle piec, ale sama będę po tym kwadratowa
    Nawet przegoniliby dwie ciężarne w 8 miesiącu haha😂😂

    APrzybylska, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota ja rzadko już coś kupuje. Ja generalnie zamawiam przez i trener bo poprostu nie chce mi się trawić czasu.
    A Ty jesteś szczupła i wysoka wiec może niech Ci siostra uszyje ?? Takie na miarę. Ja wiem o co chodzi, ale ja na pół łydki ze spodniami wyglądam gorzej niż karzeł 😂😂

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona, Zołza się załamała i powiedziała że się nauczy i mi je uszyje 😂

    A zakupów ja też nie lubię i jak mogę to ich unikam ale teraz potrzebowałam czegoś na “już” więc się zmusiłam ;) choć muszę przyznać że fajnie było wyjść z siostrą tylko we dwie, bez mężów i dzieci 😉

    Ania, Twoje babeczki będę robić we czwartek na piątek na ostatni dzień w pracy dla Łakomczuchów ;) zrobię z podwójnej porcji i chyba z borówkami 😋

    Madzia, dla mnie Bartłomiej naj 💚

    Ilona92, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Dorota czytam w myślach!
    Ja na urodziny Jadzi robiłam fajne babeczki czekoladowe z kremem jagodowym 🤤🤤🤤
    Dorota ja ostatnio wyszłam na zakupy , ale z dzieckiem. Tez było fajnie bo oprócz 3 par Bytów dla dziecka kupiłam sobie dwie zawieszki do torebki 😉😂
    Sos zrobiony. Jeszcze jedna skrzynka cukini, albo ja sprzedam. Rzygam cukinia 🤮🤢🤮🤢

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko babeczki bananowe bez cukru z alaantkowe. Zawsze wychodzą.

    Ada szaleje u dziadków.

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dziś ruch 🤷‍♀️😁 a ja wpadłam się tylko zameldować, bo na więcej nie mam siły.. Wiktor zdrowieje, mnie za to dopadło 🤦‍♀️ czuję się przeżuta i wypluta, boli mnie gardło, mięśnie i kości, a o 16 mamy "widzenie" z teściami 🙄🙄
    Jak się chwalicie wypiekami to też się pochwalę, resztką sił upieklam ciacho że śliwkami i kruszonką. Pycha 🤭🤭😅

    Renata dużo siły, spokoju i wytrwałości dla Was, oby noga szybko wróciła do pełni sprawności 😉

    Chorujacym dużo zdrowia! 😘

    PS. Podziwiam te z Was które mają siły i ochotę na robienie przetworów! 🤯🤯👏👏

    Ilona92, APrzybylska, Rene, Rene lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie jak na marszałkowskiej 😀 właśnie Aniu hak Zuzia?
    Aga to mi smaka nadrobiłaś. Ostatnio widziakammega prosty przepisana ciasto ze śliwkami. Suche składniki mieszasz dzielisz na 3, przekładasz warstwy śliwkami czy innymi owocami a całość postępujesz startym zamrożonym masłem i zapiekasz 😋
    To wytrwałości z tesciami🤗

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
‹‹ 883 884 885 886 887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ